Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Gün Batıdan Doğmadan - Mükemmel Bir Eser (Ömer Karoğlu-Çalgısız)

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
gunbatidandogmadan.jpg

Hamd, ancak Allah (c.c.) içindir. O'na hamdeder, O'ndan yardım ve mağfiret dileriz. Nefislerimizin şerrinden, amel*lerimizin kötülüğünden O'na sığınırız. Allah (c.c.) kimi hi*dayete erdirirse onu saptıracak, kimi de saptırırsa onu hida*yete erdirecek yoktur.

Allah'tan (c.c.) başka ibadete layık ilah olmadığına şe-hadet ederim. O, tektir ve ortağı yoktur. Yine şehadet ede*rim ki, Muhammed (s.a.v.) O'nun kulu ve Rasulü'dür.

Allah (c.c.) şöyle buyuruyor:

"Ey iman edenler! Allah'tan sakınılması gerektiği şekilde sakının ve ancak müslümanlar olarak ölün."

(Al-i İmran: 3/102)

Sevgili kardeşlerim son 10 senede islam özellikle kendi içinde bölünüp,pörçülmüştür..Islama en büyük darbe yine içimizden gelmiştir..Yüce Allah cc ayetlerinde bizleri hep islamda birleşmeyi ve birmize destek çıkmayı emretmiş ve bunu yaşam gayemiz yapmamızı istemiştir..

İşte bu albümde bunun üzerine eserleri bulacaksınız..Eminim ki çok beğeneceksiniz..

Hem seviniyorum,hem üzülüyorum..Sevinmem elimde olan bu eseri sizinle paylaşmam..

Üzülmem ise ilahi sanatçılarımızdan bu tür çalgısız ve ayetleri hatırlatan yapımlar çok ender gelmekte..Dilerim Rabbim'den bu kardeşlerimizin bu tür çalışmalarını arttırması..Gerçekden insanı şuurlandırıyor..

İndirmek ve dinlemek için tıkla..

http://www.gulyarasi.com/browse/subcategories/audios/z/10/2/%C3%96mer%20Karao%C4%9Flu

:güller :güller :güller :güller :güller :güller :güller :güller :güller

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
Favorim nasıl..Bence tam günümüzü anlatıyor..

ensarullah Çevrimdışı

ensarullah

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
Allah razı olsun bendede kaseti vardı cd ye atcaktım ama bi türlü bulamamıştım.bide çalgısız es rahmet rüzgarı var acaba o da varmı cd de.

Z Çevrimdışı

zinnureyn.

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
Paylaşım İçin Teşekkürler Kardeşim Boş Lakırtıdan Ziyade Anlamlı Mesajlar Vermiş ALLAH ondanda Razı Olsun...

I Çevrimdışı

ileney

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
Birisini indirdim çalgısız değil çok teşekkür ediyorum,Efendimiz çalgıları yasaklamıştır ama hala bu putperest lakırdıları sürdürenler var

mazerete bakarmısınız yahu efendim işte çok haz alıyorum bana kötülüğü dokunmuyor ne var bunda haşa efendimize bak sen bilmiyorsun ben dinliyorum bana birşey yapmıyor demek gibi birşey bu,harama helal karıştıranların akıbetinden korusun Allah bizi,içkide haram ama insana yinede zevk verir hatta yararları bile vardır ama önemli olan yararı değil bunun yasaklanmış olmasıdır Alllah herşeyin en iyisini bilir,ben bazan çalgılı sarkılar dinliyorum benim dinlemem onu helal mi yapacak tabii ki hayır önemli olan tevbe edip bu tuzaklara düşmemektir birşey yasaklanmışsa sen ona neden diyemessin kırmızı ışıkta geçmek yasak sen diyemessin ki yeşil ışıkta duracağım ben kuralı koyan insan kırmızı demişse kırmızıda duracaksın o kadar ama efendim neden ne demek neden senin vazifen nedenini sormak değil kurallara uymaktır Allah (azze ve celle )yasaklamıştır o kadar kimse kıvırmaya çalışmasın hadisler mevcut

selametle

ensarullah Çevrimdışı

ensarullah

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
yukardaki hangi ezgi çalgılı acaba bende indirdim ama benimkiler normal.

S Çevrimdışı

sare88

Üye
İslam-TR Üyesi
ALLAH RAZI OLSUN
:helalsana :helalsana :helalsana
:helalsana :helalsana :helalsana

Üst Ana Sayfa Alt