Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Resim Günün Resmi ( Her Güne Bir Resim )

Şeriatcı Çevrimdışı

Şeriatcı

Jihad still continue
İslam-TR Üyesi
Şeriatcı Çevrimdışı

Şeriatcı

Jihad still continue
İslam-TR Üyesi
:D ne bileyim Muhammed bin ali akhi kendi çekmiş olduğu fotoğrafı paylaşında aklıma ilk gelen şey onun telefon markası oldu.bi bakayım dedim :D
o telefon benimdi akhi:Dişte adamı böyle ters köşe yaparlar:D:cool:

AbdulFettah Çevrimdışı

AbdulFettah

94.7 - Öyleyse, bir işi bitirince diğerine koyul.
İslam-TR Üyesi
Amin
akhi daha çok beyni yikanmis zombiye benziyor
Ahi cahillikten dolayi bilmeyenler zaten ıslah oluyorlar Allahu alem, ama bazılarıda var ki gavur inadı resmen, "Çünkü onlara empoze edilen Atatürk kültü beyinlerini dumura uğratmış ve bu konuda düşünme mekanizmalarını devre dışı bırakmıştır.

Maalesef beyinleri ideolojik telkinle o denli işlevsiz hale getirilmiş ki; 8 silindir 300 beygirlik ve ultrasonic performans bujiler ile donatılmış bir motoru da taksak, yine de beyinlerini çalıştıramaz.

O denli ideolojik telkine maruz kalmışlar ki; gözlerine teleskop dayasak görmez, kulaklarının dibinde megafon ile haykırsak duymazlar. Çünkü arıza, herşeyin baslangıç noktası olan “kalblerinde.”

Kalblerine bir put dikilmiş…

Atatürk putu…

Dolayısıyla Atatürk’ü sorgulayamıyorlar…

Hatta o kadar sorgulayamıyorlar ki, “Beyt-i Huda” yani Allahu Teala’nın evi olması gereken “kalblerine” dikilen put; Rabbimizin emirlerine açıkça muhalefet ettiği halde onu savunuyorlar.

Cenab-ı Hakk’a karşı putu(haşa) savunuyorlar…"1

1:
http://belgelerlegercektarih.com
dan alıntıdır

Y Çevrimdışı

yoldaki_muhendis

NEVER GIVE UP!!
İslam-TR Üyesi
bazen fransada büyüdügüme seviniyom, eger türkiyede olsaydim belki benide ataturkü seven birisi olarak yasatacaklardi ve beynime onu yerlestireceklerdi:eek::ssrtcbya:
onlarin yanlista oldugunu biliyoruz ama onlar inatla o yoldan gitmek istiyorlar, kimisi çikari için, kimisi safca bir sevginin pesinde vs vs
ataturkün suçunu bulsan inanmazlar, ispat etsen yalan derler, yani bas edemezsin
Rabim bizlere yardim etsin amin

AbdulFettah Çevrimdışı

AbdulFettah

94.7 - Öyleyse, bir işi bitirince diğerine koyul.
İslam-TR Üyesi
bazen fransada büyüdügüme seviniyom, eger türkiyede olsaydim belki benide ataturkü seven birisi olarak yasatacaklardi ve beynime onu yerlestireceklerdi:eek::ssrtcbya:
onlarin yanlista oldugunu biliyoruz ama onlar inatla o yoldan gitmek istiyorlar, kimisi çikari için, kimisi safca bir sevginin pesinde vs vs
ataturkün suçunu bulsan inanmazlar, ispat etsen yalan derler, yani bas edemezsin
Rabim bizlere yardim etsin amin

Amin kardeşim, fransada da darwin belamı var ama :eyv: kaçış yok ahi :D

Üst Ana Sayfa Alt