Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Resim Günün Resmi ( Her Güne Bir Resim )

Sayfullah at-Turki Çevrimdışı

Sayfullah at-Turki

حَسْبُنَا ٱللَّهُ وَنِعْمَ ٱلْوَكِيل
İslam-TR Üyesi
IMG-20141225-WA0015.jpg

Şeriatcı Çevrimdışı

Şeriatcı

Jihad still continue
İslam-TR Üyesi
çok fantastik bir soru olmuş :D :D her iki elde birbirine benziyor. saydım her iki elde de 5 parmak var :D ozaman sağdaki @Şeriatcı akhiye, soldaki de senin elin olabilir:D :D bu sonuca nerden vardın diye sorma ama :komik:
akhi nereden bildin diye sorma dediğin için sormuyacağım ama cevabın doğru:harika::D

Y Çevrimdışı

yoldaki_muhendis

NEVER GIVE UP!!
İslam-TR Üyesi
herkes buraya baktigi için sorumu gören kisi ihtimali çok yüksek:D
Türkiye tevhid bayragi yazinca bu çikiyor, orda ne yazdigini bilen birisi varmi birde bu bayrak uygunmu:)
tabiki bildigimiz tevhid bayraginin yerini tutamaz ama genede sormak istedim
lütfen kardesçe cevap veren birisi yazsin:kedicik:

turkiye.png

muhammed bin ali Çevrimdışı

muhammed bin ali

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
çok fantastik bir soru olmuş :D:D her iki elde birbirine benziyor. saydım her iki elde de 5 parmak var :D ozaman sağdaki @Şeriatcı akhiye, soldaki de senin elin olabilir:D:D bu sonuca nerden vardın diye sorma ama :komik:
Akhi maşallah bilmişşin de beni çok şaşırttın birinden kopya felan mı çektin?:kptmya::D:D

Şimal Çevrimdışı

Şimal

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
herkes buraya baktigi için sorumu gören kisi ihtimali çok yüksek:D
Türkiye tevhid bayragi yazinca bu çikiyor, orda ne yazdigini bilen birisi varmi birde bu bayrak uygunmu:)
tabiki bildigimiz tevhid bayraginin yerini tutamaz ama genede sormak istedim
lütfen kardesçe cevap veren birisi yazsin:kedicik:

Ekli dosyayı görüntüle 8999

herkese sordugun icin ben fikrimi soyluyum.telefondan tam resmi goremedim ama Allah ve Muhammed(s.a.v)isimleri yaziyor.bide vav harfi filan var heralde.dedigin gibi islam sancagi varken buna gerek yok bence.bunuda milliyetci dindar gecinen kesim hazirlamistir zannimca...

Y Çevrimdışı

yoldaki_muhendis

NEVER GIVE UP!!
İslam-TR Üyesi
herkese sordugun icin ben fikrimi soyluyum.telefondan tam resmi goremedim ama Allah ve Muhammed(s.a.v)isimleri yaziyor.bide vav harfi filan var heralde.dedigin gibi islam sancagi varken buna gerek yok bence.bunuda milliyetci dindar gecinen kesim hazirlamistir zannimca...

galiba haklisin, milliyetçi birisinin yapimina benziyo, ben önce sey zannetmistim, türkiyeli mücahitlerin bayragi:)

Şimal Çevrimdışı

Şimal

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Forumda demek ki , bir tek ben yetişmemişşim Atatürkçü olarak.:(
Allaha sukurler olsun bende pek ataturkcu degildim ama bi ara baya bi kalbim kaymisti Allah affetsin.ama kucucuk cocukken ne tarafa yonlendirilirsen o yone gidiyorsun iste.Rabbim yardim edene kadar..

Y Çevrimdışı

yoldaki_muhendis

NEVER GIVE UP!!
İslam-TR Üyesi
neden ingilizce:kedicik:birazda fransizca
islam.jpg

İbni Mes'ûd radıyallahu anh'den rivayet edildiğine göre Resûlullah sallallahu aleyhi ve sellem şöyle buyurdu:
"Üç kişi bir arada bulunduğunuz vakit, başka insanlara karışıncaya kadar, (içinizden) iki kişi, diğerini bırakıp fısıldaşmasın. Çünkü bu fısıldaşma, o kişiyi üzer."
(Buhârî, İsti'zân 47; Müslim, Selâm 37, 38; Ayrıca bk. Ebû Dâvud, Edeb 24; Tirmizî, Edeb 59; İbni Mâce, Edeb 50.)

not: bunu veren gardasima tesekkür ediyorum:)

Ümmü Yasir Çevrimdışı

Ümmü Yasir

İşlerimizin hepsini düzelt Allah’ım...
İslam-TR Üyesi
Üst Ana Sayfa Alt