Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Resim Günün Resmi ( Her Güne Bir Resim )

Y Çevrimdışı

yoldaki_muhendis

NEVER GIVE UP!!
İslam-TR Üyesi
AbdulFettah Çevrimdışı

AbdulFettah

94.7 - Öyleyse, bir işi bitirince diğerine koyul.
İslam-TR Üyesi
10433109_392661387558219_6904108522026243571_n.jpg

hebbit kerrih Çevrimdışı

hebbit kerrih

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
E Çevrimdışı

Ebu Ubeyde bin Cerrah

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
yıllardır çıkan bi reklam akhi :) çocuklugumuzdan beri. çınko dıs kaplaması ıcınde de karbon var komur gıbı. pılı ezersen gorursun sıradan olanlar bı de duracell var :D
ilk defa izliyom. Hem daha önce izlemiş olsam dahi ben bu tür reklamlarda sadece tavşan ne yapıyor ona bakarım bu professör kılıklının söylediklerine pek kulak vermem : )

Son düzenleme:
hebbit kerrih Çevrimdışı

hebbit kerrih

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
AbdulFettah Çevrimdışı

AbdulFettah

94.7 - Öyleyse, bir işi bitirince diğerine koyul.
İslam-TR Üyesi
Son düzenleme:
Şimal Çevrimdışı

Şimal

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
bazen fransada büyüdügüme seviniyom, eger türkiyede olsaydim belki benide ataturkü seven birisi olarak yasatacaklardi ve beynime onu yerlestireceklerdi:eek::ssrtcbya:
onlarin yanlista oldugunu biliyoruz ama onlar inatla o yoldan gitmek istiyorlar, kimisi çikari için, kimisi safca bir sevginin pesinde vs vs
ataturkün suçunu bulsan inanmazlar, ispat etsen yalan derler, yani bas edemezsin
Rabim bizlere yardim etsin amin
bizde ataturkcu olarak yetistik ama rabbim diledigine hidayeti veriyor ve gercegi gosteriyor.yani sen burda olsaydinda bizim gibi olurdun.yani sevmezdin Allahu alem...

Üst Ana Sayfa Alt