Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Günün Saçmalaması

Y Çevrimdışı

yoldaki_muhendis

NEVER GIVE UP!!
İslam-TR Üyesi
farkindayiz kardes dediklerine katiliyorum ama illuminati'nin içindekilerin çogu amerikali oyüzden en çok amerika hareket ediyor, ben fransizca yüzlerce video buldum ve size sunmak isterdim ama türkçe aradigimda istediklerimi bulamadim, videolar o kadar korkunçtuki 1 hafta uyuyamadim az daha kafayi yiyordum :krktm:

Y Çevrimdışı

yoldaki_muhendis

NEVER GIVE UP!!
İslam-TR Üyesi
birde sunu söyleyeyim neden son dönem gündemde, insanlar azda olsa uyanmaya ve onlarin yaptiklarini ortaya çikarmakta, internette bir sürü video var, bazi kisiler onlarin içinden çikmayi basarmis ve gercekleri bir radyoda/kitapta söylemisler, ölüm pahasinada olsa insanlari haberdar etmek için

farkındayız Çevrimdışı

farkındayız

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
birde sunu söyleyeyim neden son dönem gündemde, insanlar azda olsa uyanmaya ve onlarin yaptiklarini ortaya çikarmakta, internette bir sürü video var, bazi kisiler onlarin içinden çikmayi basarmis ve gercekleri bir radyoda/kitapta söylemisler, ölüm pahasinada olsa insanlari haberdar etmek için
bu konuyu cidden ben de epey araştırmıştım.
hatta yeni bi akım daha var. Zeitgeist ti sanırım. Bilime tapanlar.
Ben artık zamanımı bunlara harcamayı bıraktım. Zaman kıymetli : P

Y Çevrimdışı

yoldaki_muhendis

NEVER GIVE UP!!
İslam-TR Üyesi
haklisin zamanimiz çok kiymetli ama bazilari bilmeyerek bunlarin tuzagina düsüyor:acpsnr:, inanirmisin magzalarda aldigimiz seylerin üstünü arastirdim ve ahlaksiz kelimeler ekliyorlar azda olsa insan beynine etkisi olsun diye. Eger bu serefsizleri kimse arastirmasa insanlar nasil bilgilenir. senide bu konuyla yordum hakkini helal et akhim;)

metin öztürk Çevrimdışı

metin öztürk

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
illuminati denilen zırvadan başka birşey değil
bizim bunları konuşmamız için yapıldığını düşünüyorum
bu dedikodular olmasa hanginiz o değerli vaktini satanizm veya ateizm için harcardıki
birileri şeytanın reklamını yapmak için illuminati kötüdür bile dese bu reklamdır

Y Çevrimdışı

yoldaki_muhendis

NEVER GIVE UP!!
İslam-TR Üyesi
metin abi Allah'a saldiran bir örgüt var karsimizda ben reklam yapmak istesem onlari kötülemezdim, üstede dedigim gibi ben fransizca yüzlerce video buldum ama türkçeye gelince çok az var yani türkiyede yeni yeni basliyor, bazi insanlar bundan haberdar bile degil, bu illuminati ya yakalayip insanlari programe yapiyor yada uzaktan yani tv,müzik vs'le ama bunlari konusmak buraya yakismaz,uygun forumda degiliz

metin öztürk Çevrimdışı

metin öztürk

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
hakkını helal et akhi sizin reklam yapdığınızı kastedmedim
fakat bunları konuşmamız o kişileri rahatsız etmediğini aksine işlerine geldiğini düşünüyorum
diyeceksinki madem öyle sen neden konuşuyorsun :) fıtrat gereği merak işte akhi sendeki nefs bendede var yani :)

Y Çevrimdışı

yoldaki_muhendis

NEVER GIVE UP!!
İslam-TR Üyesi
:)helal olsun akhi, ama benim bildiklerimi bi bilsen aklin uçar,onlardan ayrilanlar çikip konustular radyolarda ve dedilerki kimse bu seytani örgütün yasadigini bilmiyor o seytanlarinda istedigi bu, seninle ayni fikirdeyim ama ne yaptiklarini gördügümde çok sinirleniyorum:mad:. düsünsene insanlari koyun olarak görüyorlar, neden, kimse onlarin yasadigini bilmedigi için. geçen bir video bulumustum bir gazetecisi onlarin içine sizmayi basarmis ve ne yaptiklarini 2 saatlik bir videoda anlatiyor:krktm: ama en iyisini Allah bilir rabbim müslümanlari seytani güçlerin serrinden korusun AMIN

AbdulFettah Çevrimdışı

AbdulFettah

94.7 - Öyleyse, bir işi bitirince diğerine koyul.
İslam-TR Üyesi
:)helal olsun akhi, ama benim bildiklerimi bi bilsen aklin uçar,onlardan ayrilanlar çikip konustular radyolarda ve dedilerki kimse bu seytani örgütün yasadigini bilmiyor o seytanlarinda istedigi bu, seninle ayni fikirdeyim ama ne yaptiklarini gördügümde çok sinirleniyorum:mad:. düsünsene insanlari koyun olarak görüyorlar, neden, kimse onlarin yasadigini bilmedigi için. geçen bir video bulumustum bir gazetecisi onlarin içine sizmayi basarmis ve ne yaptiklarini 2 saatlik bir videoda anlatiyor:krktm: ama en iyisini Allah bilir rabbim müslümanlari seytani güçlerin serrinden korusun AMIN
Selamun Aleykum link verebilir misin akhi

A Çevrimdışı

Al- amriki

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
The arrivals diye bir belgesel var ' Gelenler ' . İllimunatiyi anlatıyor bende izlemiştim ama bence biraz fazla atıyorlar insanlardaki ABD korkusunu arttırdığı bir gerçek Mısır piramitleri İllimunati için önemli olma sebebi orada farklı bir enerji dalgası varmış farklı Evren boyutlarına filanmı ne geçiyormuş bu masonlar bende izlediğimde baya korkmuştum adamlar bunları yapabiliyorsa biz onlarla nasıl savaşıp yeneriz filan diyordum hatta şuanki cihad gruplarının Masonların oyunu olduğunu kafana sokuyor bu tip propagandalar . Bence bu tip Şeyler çokta insanları aydınlatsa yayınlatmazlardı Senelerdir dönüyor bu zırvalar . He şu var tamam böyle Şeytani grup vardır cinlerden şeytanlardan yardımda alıyordur ama insan Tevhid e yönelince İslamı kavrayıp ahir zaman hadislerinde adam gibi kavrayınca çokta takmıyor bu grupları sonları cehennem zira :) ama beyin Yıkama yada şekillendirme gibi şeyleri televizyonlar ve müzik vasıtasıyla yaptıkları bir gerçek çizgi filmlerde dönen pislikler malum

İ Çevrimdışı

İbn Muhammed

الله اكبر و العزة الله
İslam-TR Üyesi
The arrivals diye bir belgesel var ' Gelenler ' . İllimunatiyi anlatıyor bende izlemiştim ama bence biraz fazla atıyorlar insanlardaki ABD korkusunu arttırdığı bir gerçek Mısır piramitleri İllimunati için önemli olma sebebi orada farklı bir enerji dalgası varmış farklı Evren boyutlarına filanmı ne geçiyormuş bu masonlar bende izlediğimde baya korkmuştum adamlar bunları yapabiliyorsa biz onlarla nasıl savaşıp yeneriz filan diyordum hatta şuanki cihad gruplarının Masonların oyunu olduğunu kafana sokuyor bu tip propagandalar . Bence bu tip Şeyler çokta insanları aydınlatsa yayınlatmazlardı Senelerdir dönüyor bu zırvalar . He şu var tamam böyle Şeytani grup vardır cinlerden şeytanlardan yardımda alıyordur ama insan Tevhid e yönelince İslamı kavrayıp ahir zaman hadislerinde adam gibi kavrayınca çokta takmıyor bu grupları sonları cehennem zira :) ama beyin Yıkama yada şekillendirme gibi şeyleri televizyonlar ve müzik vasıtasıyla yaptıkları bir gerçek çizgi filmlerde dönen pislikler malum

Güzel belgesel ama Nasrallah ve Hizbullah'ın propagandası var bacım :)

AbdulFettah Çevrimdışı

AbdulFettah

İslam-TR Üyesi
Adamlar bize gözdağı vermeye çalışıyor, hem teknololjileri gelişmiş olsa bile Allah'ın dediği olur, bana kalirsa fazla abartıyorlar ayni 11 eylülde müslümanlara yaptıkları gibi Abd kendi binasını kendi yıkmışta fln ortaya birsürü uydurmasyon yaydılar hatta birisini paylaşacagım birazdan inşeallah. Amaçları müslümanlara "siz bunu yapamazsınız, sizin aklınız ermez böyle işlere" gibi bilinç altı mesajlar vererek bizi "aklı kıt" insanlar olarak lanse etmek. Aldanmayalım böyle şeylere teknolojileri gelişmiş olsa bile Allah nurunu tamamlayacaktır, Musa(a.s) zamanında yaşsaydık o Elçi bize deseydi :"sizi bu rezil hayattan kurtaracağım, artık esaret hayatı yok özgür olacaksınız inşealllah!, yeterki siz Allah'a kulluk edin" deseydi herhalde biz gülme krizi geçiridik :),

AbdulFettah Çevrimdışı

AbdulFettah

İslam-TR Üyesi
Şuna bir bakınız inşeallah. Adamlar kafayı sıyırmışlar çok abartıyorlar.
tumblr_m1go0vhmFn1qcgioa.jpg

Bu Çizği filmi bilirsiniz belki ismi "johnny bravo" bir fransız yapımı galiba neyse konumuza dönelim İddialara göre bu çizği film 11 eylülden birkaç ay önce yayınlanmış, göremediyseniz sağ üstteki binaya bakın, bana göre bunların hepsi abartı, ama bazıları kanıyor işte.

İ Çevrimdışı

İbn Muhammed

الله اكبر و العزة الله
İslam-TR Üyesi
Ekli dosyayı görüntüle 8316
Bu Çizği filmi bilirsiniz belki ismi "johny bravo" bir fransız yapımı galiba neyse konumuza dönelim İddialara göre bu çizği film 11 eylülden birkaç ay önce yayınlanmış, göremediyseniz sağ üstteki binaya bakın, bana göre bunların hepsi abartı, ama bazıları kanıyor işte.

Manhattan Gazvesi: https://www.islam-tr.org/konu/911-9-11-11-eylul-belgeseli-manhattan-gazvesi-video.38138/

A Çevrimdışı

Al- amriki

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Ekli dosyayı görüntüle 8316
Bu Çizği filmi bilirsiniz belki ismi "johnny bravo" bir fransız yapımı galiba neyse konumuza dönelim İddialara göre bu çizği film 11 eylülden birkaç ay önce yayınlanmış, göremediyseniz sağ üstteki binaya bakın, bana göre bunların hepsi abartı, ama bazıları kanıyor işte.

image.jpg

Bu oyun kartları 95 yılında basılmış öyle yazıyor inanmıyorum ama akıl çeldikleri bir gerçek :krktm:

Kozsoy Çevrimdışı

Kozsoy

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Ekli dosyayı görüntüle 8317

Bu oyun kartları 95 yılında basılmış öyle yazıyor inanmıyorum ama akıl çeldikleri bir gerçek :krktm:
ı ıh işin aslı öyle değil , sallıyorum türkiyeye terörist saldırı olması üzerine faraziye kartlar yapın ,, seçilecek yerler hep simge yerler olacaktır , anıtkabirinden , boğaz köprülerine dek . yani olağan hedeflerin hedef olacağını söylmek ekstra bir durum değildir .

hem bakın bu da var :D

adnan_oktar_illuminati_game_card_jihad.png

yani mesela 80-90 lı yılların süpermen filmlerinde de uzaylılar saldırır reklam panolarını yıkılır o reklamlarda alelade markalar yoktur coca cola marlboro gibi panolar yıkılır serbest piyasanın sembool isimleri olarak . hem reklam hem de mesaj içeren sahnelerdir şincik bu mantıkla gidersek coca cola ve marlboroya karşı olarak uzaydan gelen istilacılar olma durumumuz söz konusu olabilir :)

A Çevrimdışı

Al- amriki

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
:D
ı ıh işin aslı öyle değil , sallıyorum türkiyeye terörist saldırı olması üzerine faraziye kartlar yapın ,, seçilecek yerler hep simge yerler olacaktır , anıtkabirinden , boğaz köprülerine dek . yani olağan hedeflerin hedef olacağını söylmek ekstra bir durum değildir .

hem bakın bu da var :D

adnan_oktar_illuminati_game_card_jihad.png

:D Hehe bu süpermiş
Evet aslında düşününce Dediğin gbi hep sembol yerler zaten ikiz kuleler 11 Eylül Öncesinde de saldırıya uğramış bazı katları hasar görmüş bu pek medyada verilmiyor işlerine gelmiyor pek .

metin öztürk Çevrimdışı

metin öztürk

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
bu olayda amerika övünecek birşey arıyor ise ''beyaz sarayı koruduk'' üzerine planlar yapar ise daha inandırıcı olur gerisi hikaye :D

Nasıl yıktım kuleleri.jpg

Y Çevrimdışı

yoldaki_muhendis

NEVER GIVE UP!!
İslam-TR Üyesi
kardeslerim, ben amerikayi güçlü bir devlet olarak görmüyorum benim gözümde aferdersiniz pislik ve güçsüz bir devlettir. ama yaptigi propaganda kendini güçlü, yenilmez ve teknolojik olarak güçlü göstermeye çalisiyor, ne yazikki insanlar buna inaniyor. Bizler elhamdulillah biliyoruz ve uykudan uyandik:disarida anket yapsaniz amerika güçlümü degilmi diye sonuçlar elbette güçlü olacak. Hepimizin düsmani bir, düsmanimizi tanimamiz lazim ben o yüzden illuminatiden bahsettim. Allah hiç süphesiz nurunu tamamlayacak bundan hiç süphem yok elhamdulillah ama insanlari amerikanin bu pis oyunundan haberdar etmek. eger bir kusur islemissem hakkinizi helal edin:(

Üst Ana Sayfa Alt