Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Gününü Bir Kelimeyle Anlat

:)sümeyye:) Çevrimdışı

:)sümeyye:)

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
eywallah neyse ben kendi başımın çaresine bakim yeğenlerlede uğraşıyom zaten benim heralde ömrüm böle geçecek çoluk çocuk arasında asker kardeşim seviyo çocukları heralde

:)sümeyye:) Çevrimdışı

:)sümeyye:)

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
bunu dedin ya büyük yük aldın üzerimden :hahahaa :hahahaa Rabbim gönlünü ferahlatsın inş oyunu çok mu dağttık ne :vavaaaa :vavaaaa :güldüm :güldüm

G Çevrimdışı

ginger

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
kardeşlere bakıonuz işte gununuzu başka nsl anlatabılırsınızkı :ihihih

V Çevrimdışı

vuslatım

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
s.a askerkız kardesim su türkçeye biraz daha özen göstersen ya gercekten cok yazık ediyorsun

V Çevrimdışı

vuslatım

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
benim de öyle hala insanları anlamış degilim düşünüyorum düşünüyorum çıkamıyorum içinden ben mi hata yapıyorum yapıyorsam nerde yapıyorum hep bunları düşünmekle geçiyor günüm

A Çevrimdışı

asker_kız

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
vuslatım ' Alıntı:
s.a askerkız kardesim su türkçeye biraz daha özen göstersen ya gercekten cok yazık ediyorsun

kusura bakma kardeşim el alışkanlığı sanal ortam diye msn de pek dikkat etmiyordum ama söz senin için dikket edicem

bak biraz düzelttim:)

M Çevrimdışı

mucahit571

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
ARAZİ İŞİ İNSANI YORUYOR........
YA BAZEN DİYORUM KENDİME NİYE HARİTA KADASTRO OKUYON OKUYACAK BAŞKA BÖLÜM BULAMADINMI DİYE

Üst Ana Sayfa Alt