Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Gününü Bir Kelimeyle Anlat

A Çevrimdışı

asker_kız

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
ablacım bu başka konu yha...artıq sewmekten nefret ediyorum napim....keşke biri beni öldürsee öle çoq sevaba giricekki

G Çevrimdışı

ginger

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
asker_kız ' Alıntı:
ablacım bu başka konu yha...artıq sewmekten nefret ediyorum napim....keşke biri beni öldürsee öle çoq sevaba giricekki

:benkizgin :benkizgin :benkizgin :benkizgin :benkizgin :benkizgin :benkizgin :benkizgin :benkizgin

kendıne gelırmısın askerımmm lutfen uzme benı daha fazla canım...

A Çevrimdışı

asker_kız

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
ablacım seni üzdüysem özür dilerim ama artık bende üzülmek istemiyorum....hakkım değil mi bu?

G Çevrimdışı

ginger

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
asker_kız ' Alıntı:
ablacım seni üzdüysem özür dilerim ama artık bende üzülmek istemiyorum....hakkım değil mi bu?

ewet uzulme bana soz verdıklerını hatırla benım anlattıklarımı hatırla ve sefamı hatırla uzulmezsın ozaman senı gordu gecen gun :) bak yoksa yeğenımı vermem sana bılmış ol...gul bakım askerım...

G Çevrimdışı

ginger

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
gel sumeyyem ıkı kardeş bı abla oluruz...:))

beklıcen daha okulu askerlığı işi var sırada he bıde onları yapabılmesı için buyumesı gerekıo once :muhaha :muhaha :muhaha

A Çevrimdışı

asker_kız

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
ablajım ben anasınıfı öğretmenliğini kazandım
aranısda küçük kardeşi çocuğu yiğeni fln olan varsa ben bakarım:)

G Çevrimdışı

ginger

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
asker_kız ' Alıntı:
ablajım ben anasınıfı öğretmenliğini kazandım
aranısda küçük kardeşi çocuğu yiğeni fln olan varsa ben bakarım:)

şişşttt kımseye deme sefama bak yeter...benı yoruo artık sefam :ihihih :ihihih alam alam gezınıoz :mutlu :ihihih

:)sümeyye:) Çevrimdışı

:)sümeyye:)

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
saolun yaw kıskanmadım desem yalan olur :güldüm :güldüm yahu bende kardeş çok sana sarsam birazını:))))

G Çevrimdışı

ginger

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
:)sümeyye:) ' Alıntı:
ah saolun kıskanmadım desem yalan olur :güldüm :güldüm yahu bende kardeş çok sana sarsam birazını:))))

bana sarma bendede çok...sağol kalsınlar sende onlar... :ihihih :ihihih :ihihih askerıme ver bakar o :ihihih :ihihih :ihihih

Üst Ana Sayfa Alt