Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Gününü Bir Kelimeyle Anlat

deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
ginger ' Alıntı:
deli ' Alıntı:
ginger ' Alıntı:
deli ' Alıntı:
ginger ' Alıntı:
deli ' Alıntı:
ginger ' Alıntı:
deli ' Alıntı:
donuyorum  :benkizgin  :benkizgin  :benkizgin  :dillll  :dillll  :dillll

:ihihih

senin cinliler nerede kaldı kıs. bittim ben burada. acaba bizim çocuklar görmedide üstlerinemi bastılar zavallıcıkların  :benkizgin  :benkizgin  :benkizgin  :dillll  :dillll  :dillll

iyide delüüü ben daha gıdın demedım kı :) :)

hiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii  :benkizgin  :benkizgin  :benkizgin  :dillll  :dillll  :dillll nıt. nıt. nıt.

hiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

onu ilk ben demiştim. bak şantiyeden geldim. donuyom tir tir titriyom. nerede kaldı kısım bu cinliler. :benkizgin  :benkizgin  :benkizgin  :dillll  :dillll  :dillll nıt. nıt. nıt.

YAHUU DELÜÜ BIZIM ÇINLU AMCAMLAR SENI BULAMAMIŞLAR...TERCUMAN AMCAM ARAYIP DURUO NERDE BU DELÜNÜZ DIYE NEYDEM NE DIYEYIM BEN TERCUMAN AMCAMA  :huhuuhuu
yahu arkadaş. çin malı değilmi... hepsi kusurlu. bari biri sağlam çıksa diye ümid ederek bir ömür bitirtirler adama. benide yaktın zaten. bak günlük işi bitiremedik. şantiyede sabahlayacağız şimdi.  :böööö eeee. artık güneşde kalmadı. yağmurda yağıyor. yaktı beni çinliler. ben donarken burada onlar la beraber sıcak çayınızı içer yanınada birer dilim kek alıp afiyetle yersiniz artık. biliyorum zaten, dün vermediğim dolmanın acısını çıkarmaya çalışıyorsun değilmi.   :benkizgin  :benkizgin  :benkizgin  :dillll  :dillll  :dillll

G Çevrimdışı

ginger

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
deli ' Alıntı:
ginger ' Alıntı:
deli ' Alıntı:
ginger ' Alıntı:
deli ' Alıntı:
ginger ' Alıntı:
deli ' Alıntı:
ginger ' Alıntı:
deli ' Alıntı:
donuyorum :benkizgin :benkizgin :benkizgin :dillll :dillll :dillll

senin cinliler nerede kaldı kıs. bittim ben burada. acaba bizim çocuklar görmedide üstlerinemi bastılar zavallıcıkların :benkizgin :benkizgin :benkizgin :dillll :dillll :dillll

hiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :benkizgin :benkizgin :benkizgin :dillll :dillll :dillll nıt. nıt. nıt.

onu ilk ben demiştim. bak şantiyeden geldim. donuyom tir tir titriyom. nerede kaldı kısım bu cinliler. :benkizgin :benkizgin :benkizgin :dillll :dillll :dillll nıt. nıt. nıt.

YAHUU DELÜÜ BIZIM ÇINLU AMCAMLAR SENI BULAMAMIŞLAR...TERCUMAN AMCAM ARAYIP DURUO NERDE BU DELÜNÜZ DIYE NEYDEM NE DIYEYIM BEN TERCUMAN AMCAMA :huhuuhuu
yahu arkadaş. çin malı değilmi... hepsi kusurlu. bari biri sağlam çıksa diye ümid ederek bir ömür bitirtirler adama. benide yaktın zaten. bak günlük işi bitiremedik. şantiyede sabahlayacağız şimdi. :böööö eeee. artık güneşde kalmadı. yağmurda yağıyor. yaktı beni çinliler. ben donarken burada onlar la beraber sıcak çayınızı içer yanınada birer dilim kek alıp afiyetle yersiniz artık. biliyorum zaten, dün vermediğim dolmanın acısını çıkarmaya çalışıyorsun değilmi. :benkizgin :benkizgin :benkizgin :dillll :dillll :dillll

hiihiiihiiihiiihiiihii

deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
anladım tabeee. delimiyimki ben niye anlamayacakmışın. nıt.nıt.nıt :benkizgin :dillll :benkizgin :dillll :benkizgin :dillll

deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
ginger ' Alıntı:
deli ' Alıntı:
ginger ' Alıntı:
deli ' Alıntı:
ginger ' Alıntı:
deli ' Alıntı:
ginger ' Alıntı:
deli ' Alıntı:
ginger ' Alıntı:
deli ' Alıntı:
donuyorum  :benkizgin  :benkizgin  :benkizgin  :dillll  :dillll  :dillll

senin cinliler nerede kaldı kıs. bittim ben burada. acaba bizim çocuklar görmedide üstlerinemi bastılar zavallıcıkların  :benkizgin  :benkizgin  :benkizgin  :dillll  :dillll  :dillll

hiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii  :benkizgin  :benkizgin  :benkizgin  :dillll  :dillll  :dillll nıt. nıt. nıt.

onu ilk ben demiştim. bak şantiyeden geldim. donuyom tir tir titriyom. nerede kaldı kısım bu cinliler. :benkizgin  :benkizgin  :benkizgin  :dillll  :dillll  :dillll nıt. nıt. nıt.

YAHUU DELÜÜ BIZIM ÇINLU AMCAMLAR SENI BULAMAMIŞLAR...TERCUMAN AMCAM ARAYIP DURUO NERDE BU DELÜNÜZ DIYE NEYDEM NE DIYEYIM BEN TERCUMAN AMCAMA  :huhuuhuu
yahu arkadaş. çin malı değilmi... hepsi kusurlu. bari biri sağlam çıksa diye ümid ederek bir ömür bitirtirler adama. benide yaktın zaten. bak günlük işi bitiremedik. şantiyede sabahlayacağız şimdi.  :böööö eeee. artık güneşde kalmadı. yağmurda yağıyor. yaktı beni çinliler. ben donarken burada onlar la beraber sıcak çayınızı içer yanınada birer dilim kek alıp afiyetle yersiniz artık. biliyorum zaten, dün vermediğim dolmanın acısını çıkarmaya çalışıyorsun değilmi.  :benkizgin  :benkizgin  :benkizgin  :dillll  :dillll  :dillll

hiihiiihiiihiiihiiihii

:dillll :dillll :dillll

ENES BİN MÂLİK ' Alıntı:

hiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii.. herkesin içinde bana ne dediiiiiiiiiiiii... ayıp oluyo ama böle hakaretlerde ya. ayıp, ayıp. sana hiç yakıştıramadım. nıt. nıt.nıt.  :dillll

E Çevrimdışı

enes bin malik

Misafir
deli ' Alıntı:
ENES BİN MÂLİK ' Alıntı:

hiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii.. herkesin içinde bana ne dediiiiiiiiiiiii... ayıp oluyo ama böle hakaretlerde ya. ayıp, ayıp. sana hiç yakıştıramadım. nıt. nıt.nıt. :dillll
tamam yaf bişi demedim hele deli hiç demedim :dillll

deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
hiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii.. birde özür dileyeceği yerde anlamamazlıktan geliyoooooooo..nıt.nıt.nıt. :-<> :dillll :benkizgin :dillll

E Çevrimdışı

enes bin malik

Misafir
tamam tamam özür... affeet beni deli kardeşim :hahahaa :dillll

deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
ENES BİN MÂLİK ' Alıntı:
tamam tamam özür... affeet beni deli kardeşim :hahahaa :dillll

hiiiiiiiiiiiiiiiiiii hem benden özür diliyor. hemde ardından deli diyerek benimle dalga geçiyor. deliyiz ya. ondandır. nıt. nıt. nıt. :benkizgin :benkizgin :benkizgin :dillll :dillll :dillll

deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
ginger ' Alıntı:
hihiihiihihiiiiiiiii :ihihih

hiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii ikisi bir olmuş, arkamdan gülüyolaaaaar. nıt.nıt.nıt. :benkizgin :dillll :benkizgin :dillll :benkizgin :dillll

E Çevrimdışı

enes bin malik

Misafir
arkandan olurmu canım kim arkandan gülmüş senin ::

V Çevrimdışı

vuslatım

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
günüm ilginç hamdolsun :huhuuhuu :huhuuhuu :huhuuhuu :huhuuhuu :huhuuhuu :huhuuhuu

Üst Ana Sayfa Alt