Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Gününü Bir Kelimeyle Anlat

deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
ben sitedeki konuları dağıtmayınca, sitede kimsecikler olmuyor. ama ben nezaman konuları dağıtmaya başlasam site dolup taşıyor... yada banamı öyle geliyor acaba :eek:hafalanoldum

deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
baksana siteye 2 gün karışmayayım dedim... 2 gündür sitede kimse yok... yeniden mikserliğe başlasammı acaba :eek:hafalanoldum

I Çevrimdışı

"iNŞiRaH"

Guest
:huhuuhuu :huhuuhuu :huhuuhuu ders çalışmam lasımm :örgü

deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
bak işte... bi zmilleti rahat bırakınca hemen ders çalışmaya başlıyolar can sıkıntısından... :eek:hafalanoldum

awesome Çevrimdışı

awesome

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
smileygarden87_sm.gif
soguk iliklerime işledi sanırım .

awesome Çevrimdışı

awesome

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
Yoksa bulaşıcımı bu durum artık ben usuyrum hemde evın ıcınde bıle

awesome Çevrimdışı

awesome

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
sobalı degılkıne burda kı ev hem kalorıferde bı ıse yaramıo yenı bına dısıda sıvalı degıl yoksa bız burda donarak olurmuyuz kine acaba?

deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
peteklerin arkasına strafor koy... en azından peteklerdeki ısıyı duvarın çekmesini önlersin :huhuuhuu o binada manyak rutubet vardır şimdi... dikkat edin, böbrekleri,ciğerleri, kokoreç ve şişkebapları üşütmeyin. çok sakat... :huhuuhuu

awesome Çevrimdışı

awesome

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
strafor? yanı olecekmıyız tamam ben neysede ya oburkulerın hesabını nasıl verıcem ben anasına babasına bıtkı cayı ıcmekten bıtkı agacı cıkacak garıbnların mıdesınde ama ıse yarıo dayıyom kekık kusburnu cayını ısterse ıcmesınler hm bıde lımon bı gunde seslerı yerıne gelıo :)

deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
iyide geceleri buişin yatış kısmıda var... özelliklede sabah namazına kalkış kısmını düşünemiyorum... bus gib. :eek:hafalanoldum

awesome Çevrimdışı

awesome

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
sen benı korkutacagına strafor konusunda cıddımısın ve o ne onu soylersen sevınırım

:)sümeyye:) Çevrimdışı

:)sümeyye:)

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
inceköpük değilmi :huhuuhuu namaza kalkmaya korkulurmu ya daha çok ecir alacağını düşünerek daha bi iyi kalkarsın inş ::
36.gif

Üst Ana Sayfa Alt