Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Gününü Bir Kelimeyle Anlat

laylay Çevrimdışı

laylay

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
hasretimiz elbet bir gün bitecek...elbet bir gün insanlar bir araya gelecek..sabret müslüman ...ömür dediğin nedir ki...geçiyor yavaş yavaş...sen istesen de istemesende...salih amel işleyenler ...ve iman edenler kurtuluştadır...onlara bir üzüntü yada keder yada özle yoktur...

asr suresini tavsiye ederim...

leylinur Çevrimdışı

leylinur

Üye
İslam-TR Üyesi
bu uzun mesajlı konuları açtıgımda bütün mesajları yeniden geçmek zorunda kalıyorum kardeşler ilk on konunun yer aldıgı panelde konuyu tıklayınca son mesaj görünse...teşekkür ederim allah razı olsun,asr süresi tavsiyesi için ....

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
bu uzun mesajlı konuları açtıgımda bütün mesajları yeniden geçmek zorunda kalıyorum kardeşler ilk on konunun yer aldıgı panelde konuyu tıklayınca son mesaj görünse...teşekkür ederim allah razı olsun,asr süresi tavsiyesi için ....

Allah razı olsun, ayarlama yapılmıştır.

G Çevrimdışı

giraykutlu

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
tek kelime ile mukemmel :)
arkadaslar, sayin adnan oktarin dun gece bir roportajini dinledim. cok guzeldi.
bundan sonra her aksam gece 12 de kendi sitesinde yani harunyahya.tv de canli yayina cikiyor. tavsiye ederim.

laylay Çevrimdışı

laylay

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
ben tavsiye etmiyorum...adnan oktar (harun yayha) nın akidesini önce öğrenin derim kardeşim

G Çevrimdışı

giraykutlu

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
sevgili kardeslerim,
dun aksam adnan oktarin bir roportajini seyrettim saat 12 de tek kelime ile muhtesemdi.
bundan sonra her gece 12 de harunyahya.tv de yayinlanacakmis.

seyretmenizi tavsiye ederim

G Çevrimdışı

giraykutlu

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
harunyahya.org sitesinden hocanin kitaplarini okursaniz, tum dusuncelerini fikirlerini, muslumanlar hakkinda ne dusundugunu, Allah yolunda cabalarken dunya hayatinda nelerle karsilastigini ogrenebilirsiniz sevgili kardesim.
muslumanlar fasiktan bir haber gelirse onu etraflica arastirirlar. siz medyada yazilan seylere bakmayin.

selsebil Çevrimdışı

selsebil

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
harunyahya.org sitesinden hocanin kitaplarini okursaniz, tum dusuncelerini fikirlerini, muslumanlar hakkinda ne dusundugunu, Allah yolunda cabalarken dunya hayatinda nelerle karsilastigini ogrenebilirsiniz sevgili kardesim.
muslumanlar fasiktan bir haber gelirse onu etraflica arastirirlar. siz medyada yazilan seylere bakmayin.
medyadan etkilenmek değil kardeşim.adnan oktar'ın röportajlarına,kitaplarına ulaşmak çok kolay.malum ücretsiz dağıtıyo bi de:)dolayısıyla onun akidesinin bozukluğunu bizzat kendi eserlerinde görüyoruz.siz 'tek kelime ile muhteşem'olan hocanızı bi etraflıca araştırın ya da size iyi seyirler...

leylinur Çevrimdışı

leylinur

Üye
İslam-TR Üyesi
harun yahyanın yazılarından yararlanıyorum elemeler yaparak tabi!!! zihniyetinin bende karışık oldugu kanaatindeyim, ama ne yaparsınız sistem fikrini daha güçlü-imkanlar onun elinde oldugu için-veriyor,dolayısı ile zihniyeti temiz tutmak zor,kuran ve sünnetten ayrılmamak duası ile...sLaM4eVeR kardeş teşekkür ederim iyi olmuş...

laylay Çevrimdışı

laylay

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
geçmiş olsun :) Bu aralar bir yaygın bahar gribi var dikkat etmek...lazım sınıfta koro halinde haprşırıyor arkadaşlar...allahtan ben atlattım da...musluk gibi akan burundan kurtulduk :)

selsebil Çevrimdışı

selsebil

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
geçmiş olsun :) Bu aralar bir yaygın bahar gribi var dikkat etmek...lazım sınıfta koro halinde haprşırıyor arkadaşlar...allahtan ben atlattım da...musluk gibi akan burundan kurtulduk :)
teşekkür ederim:)evde 3 kişi grip.musluk gibi akan burunlardan peçete yetiştiremiyoruz:)

Üst Ana Sayfa Alt