Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Soru Hangi Şehirde Üniversite Okumamı Önerirsiniz?

R Çevrimdışı

Rabbani

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Ben çözdüm sizi sizin maksadınız ordaki mazlumları kurtarmak değil, kalıcı hilafet kurmak değilde biran önce hurilere kavuşmak. Sizi gidi sizi.
:) :) :) Biz sadece ve sadece Allah'ın rızası ve Kur'an'ı hakim kılmak için Cihad ederiz. Ha birde anamdan babamdan daha çok sevdiğim Peygambere kavuşmak için Cihad ederim. Bizi fasıklarla karıştırma :) :)

M Çevrimdışı

Muvahhid Mücahid

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Ben çözdüm sizi sizin maksadınız ordaki mazlumları kurtarmak değil, kalıcı hilafet kurmak değilde biran önce hurilere kavuşmak. Sizi gidi sizi.
Bu nasıl bir terbiyesizliktir arkadaş.Hiç mi edebin yok senin? Biz cihadı haşa inkar mı ediyoruz? Alpaslan kutyul gibi suriyedeki cihad değil mi diyoruz? Cihad etmeyeceğiz mi diyoruz? Nedir senin bu terbiyesizliğin.

A Çevrimdışı

Avukat Sıtkı

Üyeliği İptal Edildi
Banned
Bu nasıl bir terbiyesizliktir arkadaş.Hiç mi edebin yok senin? Biz cihadı haşa inkar mı ediyoruz? Alpaslan kutyul gibi suriyedeki cihad değil mi diyoruz? Cihad etmeyeceğiz mi diyoruz? Nedir senin bu terbiyesizliğin.

Ha şimi Alparslan bey suriyedeki cihadi inkar ettiği için Allahın emrettiği cihadıda inkar etmiş oluyor öyle mi? Bu ne biçim akıl böyle. Kardeşim portakal beyinli olmayın. Araştırın okuyun eğer bunları yapmıyorsanız açmayın ağzınızı

R Çevrimdışı

Rabbani

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Evladım işkembeden konuşmak kolay sen ne işle meşgulsun. Lise kaça gidiyirsun.
Biraz edepli tartışma yapabilir miyiz ? Akıl yaşta değil baştadır. Elhamdülillah anamın, babamın ve akrabalarımın bilmediği şeyleri (ilim) biliyorum. Şu Dünya'nın haline bakarsan benim gibi gençler ya kız peşinde ya araba peşinde ya da dünyanın geçici zevkine aldanmış gidiyorlar. Unutma ki öyle yaş olarak küçümsediğin insanların ihlası ile senin ihlasın bir olmaz. 19 yaşında MÜCAHİT ŞENER, Çeçenistan şehidi, evet evet benden 2 yaş büyük abim, o da bir gençti ama senin yapamadığını yaptı. Mücahit şeneri bırak, FATİH SULTAN MEHMET, 21 yaşında, evet benden 4 yaş büyük ve Peygamberin hadisinde şereflenmiş insan, koskoca İSTANBUL'u feth etti. Bunların hepsi gençti. Allah sana acısın ve Firdevs cennetiyle mükafatlandırsın. Amin.

M Çevrimdışı

Muvahhid Mücahid

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Ha şimi Alparslan bey suriyedeki cihadi inkar ettiği için Allahın emrettiği cihadıda inkar etmiş oluyor öyle mi? Bu ne biçim akıl böyle. Kardeşim portakal beyinli olmayın. Araştırın okuyun eğer bunları yapmıyorsanız açmayın ağzınızı
Niye Suriyedeki Cihad Cihad değil mi? Neden bir anda dönüverdin bak bak avukat sıtkı beye :) Kafir esada karşı savaşmak Cihad değil de nedir?

Muhammed Yusuf Çevrimdışı

Muhammed Yusuf

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
ya ilimli bir abi gelse de cevap verse keşke,kardeşlerim sizde avukat sıtkı vs.ye cevap yetiştirmeyin...

bu arada bursa-yalovayı önerebilirim kardeşim ,bende üniversitedeyim

K Çevrimdışı

Khaled21

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
Ne cihadından bahsediyormuş hizbullahın avukatı? daha demin İbn Teymiyyeye laf etmiş

M Çevrimdışı

Muvahhid Mücahid

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Ya bu avukat sıtkı işkembeden sallıyor işte.Ben gereken yerlere gerekli şeyleri telefonla arayıp sordum ve cevabını aldım inşallah.

A Çevrimdışı

Avukat Sıtkı

Üyeliği İptal Edildi
Banned
ya ilimli bir abi gelse de cevap verse keşke,kardeşlerim sizde avukat sıtkı vs.ye cevap yetiştirmeyin...

bu arada bursa-yalovayı önerebilirim kardeşim ,bende üniversitedeyim

Muhammed Yusuf Beyimiz üniversite okuduğu için mübah olması gerekir öyle değil mi. Çünkü beyimiz tam bir cihadçı çok faziletlidir kendisi cihad videolararına bakar, anlatır konuşur. Fakat yaptığı pisliği yani üniversitede okuma pisliğini gözü görmez. üniversitede okumak pisliğin ta kendisidir ki içinde debelenip durur üniversite okuyanlar. Sonra bu pisliğin içindeki bazı öğrenciler derler ki abi ilerde cihad edecem. E iyi hoşta forumda niçin her cihad konusuna maydanoz oluyorsunuz onu anlamıyorum. Yapmıyorsanız hiç konuşmaya hakkınız yok hele hele onu bunu eleştirmeye hiç hakkınız yok. Siz önce kendi pisliğinizi temizleyin. Ve ayrıca İlk ve orta okula gitmeyi dinen caiz görmeyen gruplar hernedense bilgisayar mücahidlerin hür iradeleri ile seçtikleri üniversitelerde okumayı konuşmazlar. Halbuki o üniversitede Her sınıfta en tepede kafir atatürkün posteri ve onun yolunda yürüyen öğretmenler. Hergün bu kafirin resmine bakarak okuyorlar. Devam edin siz.

Sonra fmtrk üyesi diyor ki orayı burayı aradım aldım fetvayı. İstediğin o olsun birader al sana bendende fetva.

A Çevrimdışı

Avukat Sıtkı

Üyeliği İptal Edildi
Banned
Bilgisayar başında ki bir insanın, diğer bilgisayar başında ki bir insana sen niye cihad etmiyorsun diye itham etmesinin başka bir ırkta olabileceğini zannetmiyorum.

Gulyabani misin nesin ben sizi sadece konuştuğunuz şeylere davet ediyorum. Ben değilim her konuda CİHAD CİHAD diye haykıran. O sizsiniz fakat samimiyetiniz o kadar ki bu sadece lafta kalıyor uygulamada tık yok. Zaten adam dediğim az konuşur çok iş yapar.

Abdulmuizz Fida Çevrimdışı

Abdulmuizz Fida

فَاسْتَقِمْ كَمَا أُمِرْتَ
Admin
az önce dediklerim senin içinde geçerli. Tagutun üniversitelerinde küfür öğretileri cihada tercih ediyorsun. İnsanlara laf atmadan önce kendi haline bak. Üniversiteye giderken İNŞALLAH diyorsun ya git be adam.
Üniversiteye gitmek Helaya gitmeye benzer.

Kardeşim ne dengesiz kelimeler kuruyor, sırf muhalefet olsun diye konuşuyorsun? senin nickin bile üniversite görmüş(!), dediklerin önce kendin için geçerlidir! Üstelik hala avukatlığı (nick de olsa) kullanabiliyorsan, bu senin helâyı kendine dünya edindiğini gösteriyor...

Abdulmuizz Fida Çevrimdışı

Abdulmuizz Fida

فَاسْتَقِمْ كَمَا أُمِرْتَ
Admin
Allahın hukmunu savunup tebliğ yapanlar, Allahın kendilerine helal kıldığı huriye kavuşmasını istemesinde bir sakınca yoktur. Peki; farz-ı aynı reddedip yerinde kalmayı üstün görenlere, "Allahın kendilerine haram kıldığı Metres'e mi kavuşmayı arzuluyor?" denirse neler hisseder?

H Çevrimdışı

hamdi

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
Farkındayım konu cok dağıldı ama hala yorumlarinizi bekliyorum.

Üst Ana Sayfa Alt