Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Hayatta olan mücahid şeyh

Pangea Çevrimdışı

Pangea

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Selamunaleykum ve rahmetullah kardeşlerim,
Hayatta olan mücahid alim var mıdır? Varsa fetva yayınladıkları bir siteleri var mıdır? Zerkavi,Libi,Ladin bunların kullandıkları bir yayın organı var mıydı? Sanırım Zevahiri hala hayatta Wikipedia’dan öyle anlaşılıyor. Fetva yayınladığı bir site var mı? Biliyorum bunlar aranan isimlerdir (geçmişte ve günümüzde) ama olur ya belki bir yayın organları vardır.

İmam Malik Çevrimdışı

İmam Malik

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Selamunaleykum ve rahmetullah kardeşlerim,
Hayatta olan mücahid alim var mıdır? Varsa fetva yayınladıkları bir siteleri var mıdır? Zerkavi,Libi,Ladin bunların kullandıkları bir yayın organı var mıydı? Sanırım Zevahiri hala hayatta Wikipedia’dan öyle anlaşılıyor. Fetva yayınladığı bir site var mı? Biliyorum bunlar aranan isimlerdir (geçmişte ve günümüzde) ama olur ya belki bir yayın organları vardır.

Tanzim ul-Kaide henüz Zevahiri'nin vefatını duyurmadı, hayatta olduğu anlaşılıyor.
Saydığın isimlerini se fetvalarının özel olarak toplandığı bir yer bilmiyorum

Hutve Çevrimdışı

Hutve

Cihadın farz oldğu yerde gözyaşı dğl ter dkmk grkr
İslam-TR Üyesi
Türkiye'li hocalardan Tarık ve Musa Hoca var.

İmam Malik Çevrimdışı

İmam Malik

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Bunların müdahil olduğu bir site var mı peki kardeşim Allah razı olsun
Burası var

Hutve Çevrimdışı

Hutve

Cihadın farz oldğu yerde gözyaşı dğl ter dkmk grkr
İslam-TR Üyesi
Bunların müdahil olduğu bir site var mı peki kardeşim Allah razı olsun

Güncel adres;