Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

islam-tr'yi Kimler Refarans Veriyor

keşmiri Çevrimdışı

keşmiri

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
yok kardeşim art niyetli olmadiginizi biliyorum,

sadece bizi anlaminizi istiyorum, sırf bu sitemizden dolayı mahkemeler takipler vs türlü seyler var açık yazmak istemediğim ondan dolayı isim cisim vs islerine girmek istemiyorum ilk kez bu sekilde açık açık yazıyorum, ben üstü kapalı cevaplar verdikçe kardeşlerimizde sanki bir gizem varmış gibi üstümüze üstümüze soru soruyorlar, tabi onlarda da art niyet yok, sevdikleri icin, saydıkları icin öğrenmekt istiyorlar.

Ben şahsım adima 18 sene olacak netteyim şimdiye kadar ne isim ne cisim ne resim vs paylasimi olmadı yoksa nefis ister siz kardeşlerimizle direk cepten konuşalım gelip gidelim hasbihal edelim ancak güzel seylerin yürümesi icin bagrimiza tas basip sabr ediyoruz bu dünyada olmasa da ahirette sonsuza dek hasbıhal edelim diye...

Abdulmuizz abi de bizde cevremizde davet yapan müslümanlardaniz hem reelde hem internette gücümüz nispetinde calisiyoruz ben de , hocamız da sonradan bu sitede buluştuk ve bugun burada hep beraber calisiyoruz, bugun bir abdullah burada yarin bir muhammed gelebilir önemli olan hayrin devam etmesi.

Kardeslerimden ricam bu tür özelleri deşifre edecek sorular gelmesin zira yuvarlak sekilde yanitlar veriyoruz bazı sebeplerden ötürü.Haklarinizi helal edin.

Biz sizleri Allah icin seviyoruz.

Şimdi daha iyi anladım sizleri.Çok haklısınız.Rabbim hepinizden razı olsun.

Abdulmuizz Fida Çevrimdışı

Abdulmuizz Fida

فَاسْتَقِمْ كَمَا أُمِرْتَ
Admin
Ne değişti, ne değişmedi?

Ebu Tahir Çevrimdışı

Ebu Tahir

لا إله إلا الله
İslam-TR Üyesi
Elhamdulillah
Forumun akidesinin,menhecinin Kuran’a ve sünnete (kendi kıt bilgim dahilinde) uygun olup vasat olduğuna güvendiğim ve cihadı ve mücahidleri sevip övdüğü için içim rahat bir şekilde,yapılabilecek ortamlarda forumdan paylaşımlar yapmaya gayret ediyorum..hatta bi konu hakkında birşeyler söylemeye çalıştığım zaman “abi İslam.tr den mi okudun” vb sorular alabiliyorum.

R Çevrimdışı

rahvan1

Üye
İslam-TR Üyesi
Oysa siteye her yeni gelen sanki kutublarda çilek bulmuşcasına foruma zor ulaşmanın şikâyetini yapıyor.
Tasavvuf ehliyken Twitterdan tanıştığımız bir kardeş bana buradan Dini konular atardı,Tevhidle tanışmam sizle oldu.
Ama sonra O kardeşle sohbetimiz kesildi,Bende siteye gidip Konulardan yararlanmak istedim.Lakin
Siteyi bir türlü bulamadım.İsminde "İslam" geçtiğini biliyordum ama google de arattığımda asla çıkmıyordu.
Bir çok böyle konuyu arattım google da yine de bir türlü önüme düşmedi site.En sonunda Tevafuken hiç beklemediğim bir şekilde karşıma çıktı.Nedense Google çok arkalara atıyor siteyi.
Her neyse bulduk bir şekilde yararlanmaya çalışıyorum.Allah yazarlarımızdan razı olsun.Uğraşıp insanların aklındaki soruları gideriyor,Hak bildiklerini İnsanlara anlatmaya çalışıyorlar.

Üst Ana Sayfa Alt