Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

#istanbula Yürüyoruz Etkinliği

Suraka Çevrimdışı

Suraka

Jihad today, Jannah tomorrow...
İslam-TR Üyesi
Suraka Çevrimdışı

Suraka

Jihad today, Jannah tomorrow...
İslam-TR Üyesi
akhi çimlerin üstünde derken ,bizde programa gelirken öğle ile ikindiyi cem ettik,çimlerin üstünde..

Yok Akhi biz programın sonuna doğru sadece ikindiyi kıldık : )

Y Çevrimdışı

yoldaki_muhendis

NEVER GIVE UP!!
İslam-TR Üyesi
Y Çevrimdışı

yoldaki_muhendis

NEVER GIVE UP!!
İslam-TR Üyesi
eskisinden dahada sessiz forum, kendimi yalniz hissediyorum:):krktm::bsmagryr:
anlasilan birbirini gören akhiler hasret gideriyor,sohbete daldilar:kahve::hoop:
bizde(yani ben) kaldik yapa yalnizo_O:eek::hmmm::snzdglsn:
bu arada kusura bakmayin sessizligi bozdum:cool:

Y Çevrimdışı

yoldaki_muhendis

NEVER GIVE UP!!
İslam-TR Üyesi
A Çevrimdışı

Alkâme

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Yeni bir başlık altında Ahi-der fotolarını paylaşacaktım ama çok fotoğraf vardı. Telefondan göremezsin fotoğrafları kardeşinde dediği gibi masaüstü modundan girmen lazım... bu arada benim üniversite ara tatile girdi evde internet yok giremiyorum foruma :) 1 ay sonra aktif olurum ancak :)

metin öztürk Çevrimdışı

metin öztürk

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi

ahmet turgut hocamı bir sesli chat sitesinde ''miraj'' nikiyle bilirim
bize tefsir dersleri verirdi, dersin başında 10 ayetin tefsirini yapalım der fakat 2 ayeti tefsir edemeden bir saatlik ders biterdi :)
bir sohbet sırasında sorulan soruya ''bu soruya cevap veririmde hazırda cevabımızı anlıyacak hazirun yok'' demişti. bende gidip ''hazirun'' diye bir nik alıp geldim anlat hocam herdaim bir hazirun vardır, bırakın anlamayan anlamasın dedim anlattı sağolsun :)