Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

İstek ve Sorunlarınız ??

Alketa Çevrimdışı

Alketa

2024 Resmi Kitap Sponsoru
İslam-TR Üyesi
Selamlar,
Soru cevap kismi var ya hani forumda.
Cevap yazma izniniz bulunmuyor diyor.
Yani bu herkese mi boyle yenilere mi ?
Mesela konu hakkında soru sormak istesek
Ayri bir başlık açmak zorunda miyiz ?

eL_Muhacir Çevrimdışı

eL_Muhacir

İlimsiz Mucâhid, kâtil; Cihâdsız âlim, belâm olur
Frm. Yöneticisi
Selamlar,
Soru cevap kismi var ya hani forumda.
Cevap yazma izniniz bulunmuyor diyor.
Yani bu herkese mi boyle yenilere mi ?
Mesela konu hakkında soru sormak istesek
Ayri bir başlık açmak zorunda miyiz ?

bütün üyelere kapalı kardeşim sadece soruyu soran üyemiz aynı konuda cevap verme yetkisine sahip kafanıza takılan soru olursa ayrı başlık açmanız lazım

Alketa Çevrimdışı

Alketa

İslam-TR Üyesi
Şimdi gayet tıkır tıkır.
Gerçi su an cepten giriyorum fark eder mi
Bilmiyorum

Alketa Çevrimdışı

Alketa

İslam-TR Üyesi
483yQq.png

Hocam sabah sıkıntı yoktu ama yine ayni hatayi vermeye başladı.
Bu kişisel bir sorun mu
Yani bende mi sorun ?

zindabad Çevrimdışı

zindabad

زينداباد
İslam-TR Üyesi
Siteye youtube dışında başak paylaşım sitelerinin videolarını yüklemenin bir yolu varmı?

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
Siteye youtube dışında başak paylaşım sitelerinin videolarını yüklemenin bir yolu varmı?

Yolu varda ahi ayni videoyu youtubede arayip bulup eklersen daha iyi olur cünkü zamanla diger sitelerdeki videolar siliniyor bi kac sene sonra üye o videoya bakamiyor.

zindabad Çevrimdışı

zindabad

زينداباد
İslam-TR Üyesi
Yolu varda ahi ayni videoyu youtubede arayip bulup eklersen daha iyi olur cünkü zamanla diger sitelerdeki videolar siliniyor bi kac sene sonra üye o videoya bakamiyor.
Akhi zaten youtube da aramaya basliyorum once ama bulamiyorum. haber sitelerindeki videolari yuklemenin yolunu bulamadim , nedir acaba yontem aciklarmisiniz

A Çevrimdışı

Alkâme

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Ağabey her yerde karşıma çıkıyorsun :)
O değilde sahurcular listesindeki kardeşleri özlediğimi fark ettim listeye bakınca :(

samanpan Çevrimdışı

samanpan

.
Site Emektarı
Tamam bu yıl görev senin. Yeni bi konu aç ramazan bölümüne. 2016 ramazan sahurcular falan bişeyler yaz. Her gece gelip oraya sahurda mesaj atan kitabı kazanır. 3 kişiye hediye edelim. tüm ramazan sen kontrol edeceksin görev bu. sonra isimleri yazarsın bakarız tüm ramazan gelenler arasından 3 kişiye kitap hediye ederiz.