Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

İstek ve Sorunlarınız ??

A Çevrimdışı

afra_nur

Üye
İslam-TR Üyesi
cok ugrastım basardım :güller resim buydu.deli arkadasım cok sağol biraz ugrastırdım seni, Allah razı olsun.cok tesekkür ederim :helalsana :helalsana

A Çevrimdışı

ACaDeMiC

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
Ben gelen mesajlarimi okuyamiyorum
cunku sayfa acilmiyor.
Genel bir problemmi yoksa sadece bendemi var
???????????????????????????????????????????????????
Son 3 -4 gundur mesaj geliyor ama acilmiyor :yardimm
:yardimm :yardimm :yardimm :yardimm :vavaaaa
:vavaaaa :vavaaaa

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
Sabr inşallah..Mailden özel mesajlarınızı takip edin..Bu günlerde biraz morelim bozuk ve işlerimden dolayı nete giremiyorum..

Hakkınızı helal edin inşAllah..En kısa zamanda inşAllah hallederim..

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
Allah razı olsun kardeş..

Bu gece inşAllah benim yerime ekürüm siteyi başdan kurucak..Inşallah tüm hatalar gidicektir..

Selametle..

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
Kardeşler içinizden bilen varsa şu giremem sebebini bana göstersin yani ekranınızı pren screen tuşuyla kaydedip yollayın bir göreyim normal şartlar altında sorun olmaması lazım..

Sitemiz sürümünün son teknolojisinde;))

deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
şahsım adına ben sitede herhangi bir sorun göremiyorum. maaşşallah görsel öğelerlede güzelleştirilmiş. eski mesaj sorunlarıda yaşanmıyor. elinize sağlık.

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
selamun aleykum sitede anlamadığım vüris varmış nete bu günlerde pek gelemiyorum arkadaşlar uyarmıştı..Bazı hainlerin istismarına uğradım sanırım..

Şu an sitede vuris olmaması lazım...

Eğer hala varsa endişe etmeyin inşallah hafta sonu başdan kurarız siteyi...

fiemanillah

D Çevrimdışı

DeLiRDiMBiLe

Üye
İslam-TR Üyesi
Selamun aleykum !slam4ever seyahette oldugundan nete giremiyor girsede hiç yazılara bakma fırsatı olmuyor.Allah cc ona merhamet etsin.Arkadaşlar sitede sizleri rahatsız eden nikleri bana söylermisiniz.Sitemizin msj sayısı ve üye sayısı kaygısı yokdur.Muhim olan kuran ve sünnet üzere yazılardır.
Mesajlarda gördüm ki kamill nicki yönetimi rahatsız ediyor..Bu durum varsa kamili siteden sileceğim.
Lütfen bu konuda bizden görüşlerinizi sakınmayınız.Bizler aileyiz.Kimse bizi rahatsız edemez.
Kamil nicki çirkince yönetimi eleştiren yazılar yazıyor.Sizlerden biri eğer rahatsız ise onu siteden atıcağım.

deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
siteden atmak yerine tartışma ortamına çekmeyi tercih ederdim açıkçası.herkes doğru bildiğini ortaya dökerse yanlışlar daha çabuk elenebilir.

samanpan Çevrimdışı

samanpan

.
Site Emektarı
deli ' Alıntı:
siteden atmak yerine tartışma ortamına çekmeyi tercih ederdim açıkçası.herkes doğru bildiğini ortaya dökerse yanlışlar daha çabuk elenebilir.
tartışılacak konulara zaten kimse ses çıkarmaz ama bazen farklı şeyler oluyor benim de bildiğim bikaç isim var siteye farklı amaçlarla giren eğer çözülecekse özelden atayım isilerini.ama çözülecek bi konu da varsa delinin de dediği gibi tartışmakta fayda olabilir. selametle...

deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
:eek:ynok adama bak bana deli dedi yaa :muhaha ben bu sAmAn pAn kardeşimden şikayetçiyim. :muhaha beni az önce özelden tehdit etti psikoloji bölümü ile ilgili :muhaha birde utanmadan hakaret ediyor deli diye... :muhaha

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
Sanırım vuris hatası kalktı...

Hayırlı olsun..Site en kısa zamanda görsel öğelerine kavuşacaktır inşallah.

samanpan Çevrimdışı

samanpan

.
Site Emektarı
deli ' Alıntı:
:eek:ynok adama bak bana deli dedi yaa :muhaha ben bu sAmAn pAn kardeşimden şikayetçiyim. :muhaha beni az önce özelden tehdit etti psikoloji bölümü ile ilgili :muhaha birde utanmadan hakaret ediyor deli diye... :muhaha
affımı istiyorumm

deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
:muhaha kabul edilmiştir :hahahaa ama kardeşliğimizin hatırına
hug.gif

deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
olsun okadar. daha yeni affettik ama istemezsen eğer