Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Kadir Mısıroğlu: Bin Laden Kahramandır

Şamil Basayew Çevrimdışı

Şamil Basayew

Sabret nefsim Allah bizimle beraberdir..
İslam-TR Üyesi
Allah için kadir misiroglu'nu seviyorum malum tayyip erdogan hakkinda dusuncelerini benimsemesem de seviyorum kendisini korkusuz olup islam icin savasmasi allah muzaffer eylesin.

ruhisukut Çevrimdışı

ruhisukut

Önce tanı sonra bağlan!
İslam-TR Üyesi
Kendisi deli raporu olduğunu bu sene kitap fuarında tescilledi. Selahaddin-i Eyyübi hakkında ağzına alınmayacak laflar sarf ederek; "Kendisinin islam ile gram alakası olmadığını, zaten olsaydı kuracağı devletin adını Eyyübi koymazdı" gibi saçma sapan kelimeler etti. Tabi bir yığın iftirada üstüne etti.

Şamil Basayew Çevrimdışı

Şamil Basayew

Sabret nefsim Allah bizimle beraberdir..
İslam-TR Üyesi
Kendisi deli raporu olduğunu bu sene kitap fuarında tescilledi. Selahaddin-i Eyyübi hakkında ağzına alınmayacak laflar sarf ederek; "Kendisinin islam ile gram alakası olmadığını, zaten olsaydı kuracağı devletin adını Eyyübi koymazdı" gibi saçma sapan kelimeler etti. Tabi bir yığın iftirada üstüne etti.

Ahi deli raporlu iftirasini kemalist kafirler atiyor cogu muslumana attiklari gibi allah askina kafirlerin oyununa gelmeyelim.

ruhisukut Çevrimdışı

ruhisukut

Önce tanı sonra bağlan!
İslam-TR Üyesi
Ahi deli raporlu iftirasini kemalist kafirler atiyor cogu muslumana attiklari gibi allah askina kafirlerin oyununa gelmeyelim.
Bu adamın ne olduğu belli değil, Atatürk'e açık açık küfür ettiği için çok seviliyor. Ayrıca kendisi hapishaneden kurtulmak için deli numarası yapmıştır ve ondan dolayı deli raporu var deniliyor. Bunu da kendisi anlatıyor ve videosu var. Video da deli raporu olduğunu kabul etmiyor ama akıl hastanesinden aldığı raporla erken bırakıldığını söylüyor. Bu adamın ne olduğunu verdiğim video açık bir şekilde ortaya koyuyor ve adamın savunulur bir tarafta olmadığını ortaya koyuyor. Son zamanlar Atatürk'e sövmek İslam dininde bir ölçü olarak görülüyor ama unutmamamız gerekir ki Atatürk'e sövmek İslam dininde bir ölçü değildir.

ruhisukut Çevrimdışı

ruhisukut

Önce tanı sonra bağlan!
İslam-TR Üyesi
Ahi bakin selahaddin eyyubu (rahmetullahu aleyh) butun muslumanlarin degeridir allah ondan razi olsun lakin bu elestirilmeyecek anlamina gelmez ki selahaddin rahimehullah bizim putumuz degil kadir misiroglu burda tarih bilgisiyle yorum yapiyor at gozlugumuzu cikarip objektif olmamiz lazim elbette bazi argo kelimeler konusmasi hos olmamis ama misiroglu yapi itibariyle zaten sert bir insan ayrica sunu da belirtmem lazim ki tarih ilminde kimse onunla yarisamaz 84 yasinda ayakli kutuphane adeta.
Bana Müslümanlar hakkında yanlış bilgi veren bütün kütüphanelerden uzağım kardeşim. Ayrıca kardeşim şunu unutma bahsettiğin objektif bakmak Allah Rasûlunun yolunu sürdüren büyük komutanlara hakaret etmesine göz yummaksa; kardeşim ben at gözlüğüyle gezmeye razıyım. Bu ne o komutanı putlaştırmaktır ne de gereğinden fazla ona değer vermektir. Sadece bu konuşan sözüm ona kütüphaneden İslam'a katkısı daha fazla olduğundandır. Vesselâm.

A Çevrimdışı

akıncıbir

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Dünyanın en ucuz mesleği ve meselesi haline getirilen (sayelerinde getirilen) tarihçilik alanında, çoluk çocuğa masal anlatma kabilinden birkaç çırpıştırmasıyla, kendini pazarlayan, pazarladıkça da kendini İslâmcı camianın sahibi ve üstadı gibi gören, sürüsüne bereket ruh hastalarından...

Nefsini yellendirebilmek için saldıramayacağı hiç kimse, hiçbir değer yok böylelerinin... Ama yaptıkları işte bir ilke, bir haysiyet, bir ciddiyet, hakgetire... Söylemeye gerek yok; tabii ki baş düşmanları da, düne kadar eteğine yapışmak için fırdöndükleri, neden sonra meydanı boş bulup postuna göz diktikleri, daha ne dediğini anlamazken kendini onun yerine koyabilmenin gururu içinde kendilerinde kemal dikizledikleri,Üstad Necip Fazıl ve Büyük Doğu...

İslâmcı camianın, ayaklar altına düşen, çirkinleştikçe çirkinleşen kısımlarına bir bakın, hep böyle ucuz yoldan üstadlık taslayan, çevresindeki çoluk çocuğun aynasında nefsinde devlik vehmeden böylesi ruh hastalarını görürsünüz... Tesadüf bu ya, ya edebiyatçı, ya tarihçi geçinirler; çünkü dünyanın en ucuz, en kolay mesleği haline getirilmiştir bunlar. Ama bir fikir haysiyeti göremezsiniz, tarihin gerçek fikir devleriyle boğuşmayı göze aldıklarını veya sahici bir edebiyat varlığı meydana getirmeye -en azından- çalıştıklarını göremezsiniz.

"Her taşın altında masonlar var, Atatürk de bazı yanlışlar yapmıştır ha" gibi iki tane cümle salladın mı, pop şarkıcılarından daha çok ilgi toplarsın bu camiada... Bu "sahte kahramanlar"ın alayının ortak sesidir bu... Bugün çıkıp "dünya yuvarlaktır" diye bir dâvâ sahibi olmanın mânâsı var mı? Bunun için insanın başını verdiği, diri diri ateşe atıldığı devirler çok gerilerde kalmadı mı? Masonlar falan şöyle dursun, sağda solda denk getirirsem, şöyle demek isterim böyle tiplere:

- Ya neyse, siz bırakın tarihçiliği marihçiliği de tarihin suratınıza tüküreceği günlere kadar yaşamamaya bakın bence...(yerleyeksan)

A Çevrimdışı

akıncıbir

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Şimdi bu örnek hakkında ben ne konuşayım? Adam Ataürk'ün ruhuyla -hem de cehennemde- görüştüğünü iddia eden, aracılar vasıtasıyla ondan haber getirdiğini söyleyen bir tip.Vehbi Koç'un gerçek babasının kim olduğunu dünyada bilen tek kişi! Şimdi bu adam hakkında seviyeli bir şey söylemek mümkün mü?

"Ben öyle şeyler biliyorum ki, onları tek ben biliyorum" diyerek piyasada dolaşan biri. Ünlü kahraman Salahaddin Eyyubî'nin, aslında iyi bir müslüman olmadığını, tarih boyunca tek bilen insan... Mustafa Kemal'in ruhunun öbür tarafta ne halde olduğunu bilen cinlerle dünyada görüşen tek kişi... 20. yy'ın başlarında ünlü iş adamının annesinin gizli gizli hangi hahamla buluşup mercimeği fırına verdiğinin bilgisine sahip olan yeryüzündeki tek mahlûk...

Böyle birinden aslında tırsmak da gerekir. Her türlü yalanı, iftirâyı, pisliği yapabilecek tıynette biri... Daha kötüsü: Necip Fazıl'ın hasetçisi... Hayatında "Üstad! Üstad!" diye onun kuyruğundan ayrılmazken, o öldükten sonra don gömlek ortaya fırlayıp, "aslında gerçek Üstad benim ha, siz bilmiyorsunuz" diyen biri... Shakespeare piyeslerinden fırlamışçasına bir habis! (yerleyeksan)

Kozsoy Çevrimdışı

Kozsoy

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Bill Clinton un "amacı ne olursa olsun" hilafeti geri getireceğini iddia eden ve inanan adam DELİDİR . ha gülencilerin aman deccal çıkmasın diye abd maşası oluşu ha bunun hilafeti getirecek diye abd borazanlığı edip bopu tayyipe ben tavsiye ettim diye böbürlenmesi . zaten bu kafa saidde de vardı ,amerika islam için çalışıyor derdi zamanında onu da abdülhamit deli diye tımarhaneye tıkmıştı , . ayrıca mustafa kemale o.ospu çocuğu deme derdine düşüp anasına vesika imal ederken vesikanın devlet yani osmanlı haliylede abdülhamit tarafından verilme durumu olduğunu neticede abdülhamidinde bu durumda pezevenk olacağını düşünemeyecek derecede basiretsiz , dinlemeye değmez.

S Çevrimdışı

Salim Suheyb

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Omrumde bunun kadar sey bilen bir deli gormedim. Deli ama calisiyor.

Üst Ana Sayfa Alt