Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Katlettiniz,Astınız,Yedirmeyiz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ebu Yusuf Çevrimdışı

Ebu Yusuf

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Vallahi Allah'ın dini Yeryüzünde hakim oluncaya kadar savaşacagız ve meydanlara inip şeriatı isteyen kardeşlerimizi bagrımıza basacagız. Vallahi biz islamın yanındayız ve Allah'ın tarafındayız. Kim sözü ve ameli ile bunu gösterirse aynı taraftayız demektir. Ben Burada kahr oluyorum vallahi billahi Ulan bu adamlar İSLAMA hakaret ediyorlar hiçmi vicdan yok sizde bunlar kafir diyip nasıl rahat uyuyabiliyorsunuz ben anlamıyorum aklım hafzalam almıyor. Mursiden pursiden bizene... O meydana inmiş ............... kişiler Allah'a küfür ediyor İslama küfür ediyor. Vallahi biz bunlarla savaşmalıyız....

Kendimi zor tutuyorum daha fazla yazmıcam inşaAllah. vessselam.

D Çevrimdışı

Daşdemir

Üyeliği İptal Edildi
Banned
Mursi denen tağuta kafir dediğim için aşırı tekfirci oldu isem, Allah'a hamdolsun.

Allah'ın ayetinde kafir dediğine kafir dedik diye suç ise bunuda kabul ediyorum.

Ama forum içi kurallarında şahsa kafir demek yasak deniyor, aksi halde banlanacaktır diyor.

HAMAS isimli üye beni tekfir etti. ABD maşası vs dedi. Herhangi bir yaptıım yok mu?

Lalekai Çevrimdışı

Lalekai

Üyeliği İptal Edildi
Banned
Laklakai Sen göbegini nerede büyütüyorsun merak ettim doğrusu dunyada herkes kafir birbirleri ile savaşanlarda kafir eee sizin bi cebhenizde yok nerede büyütüon göbegini sen.?
Kusura bakma Ebu Yusuf kardeşim ben riyakarlık yapmıyorum,yani yapmadığım veya yaptığım amelleri yazmıyorum ve öz kardeşimden çok sevdiğim insanların amelleri ile övünmüyorum,çığırtkanlık yapmıyorum.Ben ve benim kardeşlerim mukafatı insanlardan değilde Alemlerin rabbinden bekliyoruz.Son mesajlarında yazdığın sansürlü küfürler ile ahlakını ve bulunduğun ruh halini çok iyi ortaya koyuyorsun.Selametle. ;)

HAMAS Çevrimdışı

HAMAS

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
çok mutlu olacaksan ben kendimi banlatırım problem yok.Ama senin bu dünyadan banlamanın bir yolu olmalı.Sen fazlalıksın.Seni mars'a göndermek lazım.

- - - Updated - - -

Ebu Yusuf Çevrimdışı

Ebu Yusuf

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Daşdemir.. Biz türkiyedeki tefircilerden bahsediyoruz yurt dışındaki tekfirciler ne yapıyor ne ediyor bilmiyoruz. Ayrıca sana şunu hatırlatırım ki. Ben yurt dışında tekfirci diye isimlendirilen adamları gördüm vallahi sizin gibi değiller aynı bizim gibiler. Adamlar saddece tavırsal olarak sert. Ebu Bekir El Bagdadanin risalesi var "akidem" Diye Abdullah azzamın akidesi ile aynı akidede. Düşün yani sen olayı daşdemir.:)) Ebu bekir el bagdadi tekfirci diye bilinir demi... Irak islam devletinin emiri. Bak onun akidesi bile nasıl..

Sadece adamlar Tavır olarak sert adamlar. Yani Kafir demiyorlar öyle sağa sola ve herkese.

Ebu Yusuf Çevrimdışı

Ebu Yusuf

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Kusura bakma Ebu Yusuf kardeşim ben riyakarlık yapmıyorum,yani yapmadığım veya yaptığım amelleri yazmıyorum ve öz kardeşimden çok sevdiğim insanların amelleri ile övünmüyorum,çığırtkanlık yapmıyorum.Ben ve benim kardeşlerim mukafatı insanlardan değilde Alemlerin rabbinden bekliyoruz.Son mesajlarında yazdığın sansürlü küfürler ile ahlakını ve bulunduğun ruh halini çok iyi ortaya koyuyorsun.Selametle. ;)

Ben Küfür etmiyorum ve bir ahlaksızlık yapmıyorum. Ben sadece haddini aşan insanlara islam sınırlarında cevab veriyorum. Sana Ebu Bekir Radıyallahu anhın sözlerini hatırlatırım müşriklere.. Sen ahlak algını önce bi kontrol et sonra beni yargıla. Ben bu tavrımın caiz bir tavır olduguna inanıyorum. Ayrıca vasıf söylüyorum.. nasıl inanmak istiyorsan hakkımda o sekilde inanabilirsin sorun değil. Burada kimseye bişeyin isbatı peşinde değiliz vesselam.

D Çevrimdışı

Daşdemir

Üyeliği İptal Edildi
Banned
Daşdemir.. Biz türkiyedeki tefircilerden bahsediyoruz yurt dışındaki tekfirciler ne yapıyor ne ediyor bilmiyoruz. Ayrıca sana şunu hatırlatırım ki. Ben yurt dışında tekfirci diye isimlendirilen adamları gördüm vallahi sizin gibi değiller aynı bizim gibiler. Adamlar saddece tavırsal olarak sert. Ebu Bekir El Bagdadanin risalesi var "akidem" Diye Abdullah azzamın akidesi ile aynı akidede. Düşün yani sen olayı daşdemir.:)) Ebu bekir el bagdadi tekfirci diye bilinir demi... Irak islam devletinin emiri. Bak onun akidesi bile nasıl..

Sadece adamlar Tavır olarak sert adamlar. Yani Kafir demiyorlar öyle sağa sola ve herkese.

Ben sana Mukatile diyorum? Bu adamlar nasıl bir tekfirciymiş? Yada zamanında Afganistan'dan kovmak için elli tür takla attıkları Taifetul Mansura? Ya da Cezayir'de en son eylemi yapan kişiler? Bunların akidesi ne imiş acaba? Bir araştır sana zahmet, sonra gel şu ülkede tekfirci dediklerinden farkları var mıymış, o zaman konuşalım. Bu arada Zerkavi'yi unutmayalım. Bugün daha Hamas'ı tekfir etmiyoruz diyenler var iken adamlar 96'da tekfir ettiklerine dair beyanat yayınladılar. Afganistan'a gittiklerinde bunlarla savaşılmaz diyip geri döndüler. Bunlar Makdisi anlatıyor. Neyse ben gerisini anlatmayayım. Bir zahmet araştır.

Bu arada dediğin kitap varmış ya, tam ismini bir yazar mısın, bakalım kitaba.

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
İnşaAllah Allah'ın hükmü galip gelir, ben onu söylemiyorum ki, HAMAS isimli şahıs beni tekfir etti, banlanması gerek miyor mu?

Kardesim ayni kurallari okursan ilk tekfiri senin baslattigin görülür, daha önce misir, mursi ve ihvan hakkinda üyelerin sahsi görüsleri yerine cihad bölgelerinde olan üst düzey emir sahiplerinin görüslerine itibar etmek gerek, ondan dolayi sahislari dillere dolamamak gerektigini ayri bir konuda acmistim. Ve siz adamin müslüman dedigine daha önceki mesajinizda kafir dediginizden dolayi, hadise göre geri cevrilir (korkutma var) den dolayi o size o sekilde demis.

Bu konularda itidalli olmak gerek, bu zamanlarda düzeyli nasihat etmek gerek. Emin ol suan secimle basa gelmek isteyen ihvan grubuna sizin gibi sivri dille nasihat etmek isteyenler cikarsa onlari kafirlerin kucagina atmis olursunuz, ama itidalle iktidara gelis yollarinin hatali oldugunu bu olayda bunu dogruladigini sünnet olan yolu dogru sekilde aciklarsak ciddi bir kesim Allahin izniyle mucahid saflarina katilacaktir ki bu kuvvetle muhtemeldir cünkü burada konustugumuz kesim, iki üc capulcu agzi laf yapan kesim degil, senelerdir islama bedel ödemis, kaniyla caniyla parasiyla bu dine hizmet eden müslümanlardir.

Mucahidler demokrasi yanlisi olmalarina ragmen ÖSÖye karsi herhangibi yaptirimda bulunmazken, Ihvan gibi köklü cemaat suuruna sahip müslümanlardan olusan bir grubun mucahidler saffinda kafirlerle savastigini düsünürsen, israril ve abdnin durumunu düsünmek bile heyacanli geliyor. Ondan dolayi bu tür siyasi durumlarda sabretmek gerek ki, cihadi yönlendiren kesimlerden bu konuda ne tür aciklama gelecek.

Konu amacindan sapip, kalp kirmalara gittiginden dolayi kapatiyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Ana Sayfa Alt