Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Kaza Namazı Hesaplama

F Çevrimdışı

Foxi

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
Selamınaleyküm dostlar;
Ben aranıza yeni katıldım. Kendim yazılımcıyım ve bazı araçlar geliştiriyorum. Bunlardan bir tanesi de kaza namazı hesaplama aracı geliştirdim. Eksik gördüğünüz bir kısım varsa ya da yeni hesaplama aracı memnuniyetle sizlere yardımcı olabilirim. Teşekkürler

Yönetim

Link Kaldırılmıştır!

Moderatör tarafında düzenlendi:
Abdulmuizz Fida Çevrimiçi

Abdulmuizz Fida

فَاسْتَقِمْ كَمَا أُمِرْتَ
Admin
Âleykum selam we rahmetullah kardeşim sitemize hoşgeldiniz,
İnşeAllah hayırlara vesile olursunuz .

labirent Çevrimiçi

labirent

İyi Bilinen Üye
Moderatör
Yeni üyelerde sıkça şöyle bir durumla karşılaşıyorum. Paylaşılan bağlantılarda bolca reklam yer alıyor. Kaza namazı hesaplayacağım diye tıklıyorum, bir bakıyorum sayfada banka reklamları, kredi reklamları, şans oyunları hesaplayıcı vs. dolu. Reklam engelleyici kullanmıyor olsam yanlış linke tıkladım herhalde deyip geri kapatırdım. Bu fazlalıklar, eksiklikleri görmeme engel oldu. Benim değerlendirmem: Bu bağlantıyı bir yakınımla paylaşır mıyım? Hayır.

Abdulmuizz Fida Çevrimiçi

Abdulmuizz Fida

فَاسْتَقِمْ كَمَا أُمِرْتَ
Admin
Yeni üyelerde sıkça şöyle bir durumla karşılaşıyorum. Paylaşılan bağlantılarda bolca reklam yer alıyor. Kaza namazı hesaplayacağım diye tıklıyorum, bir bakıyorum sayfada banka reklamları, kredi reklamları, şans oyunları hesaplayıcı vs. dolu. Reklam engelleyici kullanmıyor olsam yanlış linke tıkladım herhalde deyip geri kapatırdım. Bu fazlalıklar, eksiklikleri görmeme engel oldu. Benim değerlendirmem: Bu bağlantıyı bir yakınımla paylaşır mıyım? Hayır.
Selamınaleyküm dostlar;
Ben aranıza yeni katıldım. Kendim yazılımcıyım ve bazı araçlar geliştiriyorum. Bunlardan bir tanesi de kaza namazı hesaplama aracı geliştirdim. Eksik gördüğünüz bir kısım varsa ya da yeni hesaplama aracı memnuniyetle sizlere yardımcı olabilirim. Teşekkürler

Kaza Namazı Hesaplama
Foxi kardeşim;
Labirent kardeşimin bilgilendirmesinden sonra bende linke tıklayınca haram olan faiz / kredi vs hesaplama linklerini gördüm. Sadece kaza namazına ait bir link paylaşabilirseniz veya meşru hale getirebilirseniz paylaşım yapınız. Bu süre boyunca mevcud hali sitede yayınlanmayacaktır.

Üst Ana Sayfa Alt