Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Merhaba

L Çevrimdışı

Libitinny

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
Meraba. Henüz 13 yaşındayım. Bana bilgi verebilecek güzel bir islam sitesi arıyordum bu site de karşıma çıktı. Üye oldum. Umarım iyi vakit geçiririm. Allah razı olsun şimdiden. İyi geceler. :)

Muaz ibni Cebel Çevrimdışı

Muaz ibni Cebel

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
Aleykum Selam hosgeldiniz uyeliginiz hayirli olsun

Dogru bir secim yapmissiniz sitemizdeki akaid konularindan baslayarak istifade etmenizi tavsiye ederim

Allaha emanet olunuz

eL_Muhacir Çevrimdışı

eL_Muhacir

İlimsiz Mucâhid, kâtil; Cihâdsız âlim, belâm olur
Frm. Yöneticisi
Merhaba güzel kardeşim hoşgeldiniz

sanırım sitemizin en genç üyesi sensin :)

MaşaALLAH bu yaşta bu şuura varman beni mutlu etti.

takıldığın yer oldumu yetkili abi ve ablalarına sorarsın inşaALLAH

Hafsa binti Ömer Çevrimdışı

Hafsa binti Ömer

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
hoşgeldiniz değerli kardeşim ..cidden bu yaşta bunların şuurunda olman içimi ferahlattı istediğin herşeyi burada bulabilirsin ..yeterki iste...

Enfal.571 Çevrimdışı

Enfal.571

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
hosgeldin kardesim... üyeligin hayirli olsun...
yanliz yolladigin mesajda ufak bi degisiklik yapmak zorunda kaldim kardesim, ins. özel bilgilerimizi internete yazmayalim.
hayirli forumlar :)

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
Merhaba hoş geldin, üyeliğin hayırlı olsun. İnternetten değil de kitap okuyarak temel bilgileri öğrenebilirsin. Kitap tavsiye edersek okuyabilirsen kitap tavsiye edelim sana.

L Çevrimdışı

Libitinny

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
Teşekkür ederim, Allah razı olsun. Sık sık kitap da okuyorum şu anda Fetava-yı Resulullah okuyorum. Ama boş vakitlerimde de bir siteye girmek istedim. :)