Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Soru Metafizik Yardım Konusunda Harut Rumuzlu Arkadaşı Tanıyor musunuz?

Hak'tan Çevrimdışı

Hak'tan

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
Selamun aleykum. Arkadaşlar yalnızca görünen değil görünmeyen müsibetler; cin bulaşması, büyü yapılması, şerli kulların zulmünden kurtulmak için Harut diye bir arkadaş var ondan yardım alın derim. Twitter dan Harut_H yazarsanız bulursunuz.

Hak'tan Çevrimdışı

Hak'tan

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
Ya ben pek bilmiyorum ne ile uğraştığını. Benim dayıma büyü yapmışlardı cin mi ne bulaşmış galiba onu tedavi etmişti pek tanımıyorum sadece aynı semtte oturuyoruz

M Çevrimdışı

morueqq

لا إله إلا الله
İslam-TR Üyesi
anladım kardeşim

bir kaç link vereyim bu konuyu görenler için

Hak'tan Çevrimdışı

Hak'tan

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
Beyler yaptığınız ayıp yalnız sanalda olsa gybettr bu. ciddi bir sorununuz varsa ulaşın dye paylaştım böyle saygısızlık yapmanz yanlış

M Çevrimdışı

murteci

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
Beyler yaptığınız ayıp yalnız sanalda olsa gybettr bu. ciddi bir sorununuz varsa ulaşın dye paylaştım böyle saygısızlık yapmanz yanlış

Gıybet mi :) cok ciddi bir sorunumuz var da maalesef muhattabımız o kadar ciddi değil. ayıp nedir ? cinler periler üzerinden rant için dini kullanmaktır hem de sosyal medyada reklamını yapmaktır.

M Çevrimdışı

Muvahhid Mücahid

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Büyü büyüyle giderilmez kardeşim.Kuranla gidereceksin.Peygamber efendimize bile büyü yapıldı o büyüyle mi karşılık verdi? Tabi ki hayır.

Hak'tan Çevrimdışı

Hak'tan

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
Benim dayıma harut büyü ypmadı,o yapılan büyüyü bozdu hem öyle her Kur'an okuyan bozamaz onun eve geldiği 3 günde yaşadğmızı bn bilirm. Neyse kapatalım ya boşyre adamın vebalini aldım o hoşlnmaz söylnmekten adama iyilik yapim drken batırdım :p

Üst Ana Sayfa Alt