Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Milli Görüş Nereye Gidiyor?

مكنون Çevrimdışı

مكنون

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
السلام عليكم و رحمة الله
Bizi en güzel biçimde yaratan Allah'a hamdolsun. Türkiye'deki seçim telaşları sürerken bugün bir fotoğraf karesi dikkatimi çekti. Bu fotoğrafta Mustafa Kemal'in resmi Milli Görüş partisi olarak bilinen Saadet partisinin binasında dalgalandırılıyordu.Bu fotoğraf bana İslâmî olmayan bir sistem üzerine İslâm dininin esaslarının inşaa edilemeyeceğini tekrardan gösterdi.Ve aklıma Seyyid Kutub'un (r.a) şu sözlerini getirdi." Aşağılık bir yöntem kullanılarak şerefli bir hedefe varılmaz. " Allah , müslümanların yardımcısı olsun.
IMG_20230306_185634_592.jpg

Hakka-Davet Çevrimdışı

Hakka-Davet

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
Saadet partisine oy veren bir arkadaşımla tartıştım, ben oy kullanmam hepsinden beriyim fakat kendisine sordum azılı İslam düşmanı bir zihniyet ile ittifak yaparak nasıl aynı çizgiye geldiniz diye.? Vallahi aynen şunu söyledi biz İstihâre yapıyoruz, yatmadan önce iki rekat namaz kılıyor Allah'a soruyoruz diyor sonra rüyasında Allah cevap olarak kimi destekleyeceğini bildiriyormuş, cinlerin oyunu olduğunun farkında bile değiller ortam müsait olsaydı rukye yapacaktım.. Bu partiler aynı zamanda insanları büyülüyor bunu diğer partilerde yapıyor...

مكنون Çevrimdışı

مكنون

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Saadet partisine oy veren bir arkadaşımla tartıştım, ben oy kullanmam hepsinden beriyim fakat kendisine sordum azılı İslam düşmanı bir zihniyet ile ittifak yaparak nasıl aynı çizgiye geldiniz diye.? Vallahi aynen şunu söyledi biz İstihâre yapıyoruz, yatmadan önce iki rekat namaz kılıyor Allah'a soruyoruz diyor sonra rüyasında Allah cevap olarak kimi destekleyeceğini bildiriyormuş, cinlerin oyunu olduğunun farkında bile değiller ortam müsait olsaydı rukye yapacaktım.. Bu partiler aynı zamanda insanları büyülüyor bunu diğer partilerde yapıyor...
Çok tuhaf bir durum biraz da vahim .

Üst Ana Sayfa Alt