Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Milli Görüşçü Kardeşlerimizi Uyarıyoruz

A Çevrimdışı

azzam

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Uluslararası Adalet Platformu; 3 Mart Salı günü İstanbul'da Erbakan Vakfı önünde basın açıklaması yapacağını duyurdu.

Uluslararası Adalet Platformu; İran'ın eski Cumhurbaşkanı Ahmedinejad'ın Türkiye'ye gelmesinin ardından Bursa ve İstanbul'da yaşanan olaylar sebebiyle basın açıklaması yapacağını duyurdu. Sosyal medya üzerinden yapılan ilan için tasarlanan afiş dikkat çekti.

Basın açıklamasına davet:

Milli görüşçü kardeşlerimizi uyarıyoruz. Bu katliama ortak olmayın. Suriye'de yaşanan katliamların sorumlusu sadece Esed değildir. En az Esed kadar İran ve Hizbullah da bu katliamlardan sorumludur. İran ve Hizbullah'ın; Filistin davasına destek veriyor olması; Suriye'de kana bulaşan ellerini temize çıkarmaz. Milli görüş liderlerinin hangi hesapları yaparak bu katilleri davet etmelerine veya görüşmelerine bir anlam verilememektedir. Türkiye'deki İslamcı bazı siyasiler ve STK'lar Suriye konusunda adeta 3 maymunları oynamaktadır. Onların bu iki yüzlü tavırları her geçen gün daha net anlaşılmaktadır. Dünyanın neresinde olursa olsun yapılan zulümlere her zaman karşı çıkan ve Müslmanlara destek olan Milli görüşçü kardeşlerimizi; liderlerinin bu yanlış tutumlarına uymamayı öneriyoruz. Allah Kuran'ı Kerim'de Hud Suresi'nin 113. ayetinde şöyle buyuruyor: "Zulmedenlere meyletmeyin; sonra size ateş dokunur (cehennemde yanarsınız). Sizin Allah'tan başka dostlarınız yoktur. Sonra (O'ndan da) yardım göremezsiniz!" Son olarak Milli görüş camiasının akil insanlarının; Suriyeli Müslümanların sesini duyurmak için Bursa ve İstanbul'da dayak yiyen gençlerden ve Suriyeli Müslümanlardan özür dilemesini bekliyoruz.

twitter hashtag: #Hud113

Tarih: 3 Mart 2015 Saat: 15.00 Yer: Erbakan Vakfı önü (Fevzipaşa Caddesi, Kınalızaade Sokak No:11 D:1 Fatih/İstanbul)

Uluslararası Adalet Platformu

Ahadun Ahad Çevrimdışı

Ahadun Ahad

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
kamalak.jpg

walla bunu yapan adamlar ahmedi nejadı'da cağırırlar. ben şasırmıyorum. zaten demokrasi şirkine bulaşmışlar bide üstüne rafızilerin köpekliğini yapıyorlar. çakma mücahitler. bu gibi olaylara aslında seviniyorum. Çünkü hak ile batılı bu gibi durumlar ayırıyor.

Üst Ana Sayfa Alt