Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Haber Miraç Karaaslan Denilen Adama Kısa Reddiye

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Hilafet Sancağı Çevrimdışı

Hilafet Sancağı

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
kitap yakma işine zaten bende karşıyım eğer doğruysa tabi.Ama orada anlatmak istediğim şey putların yıkılmasından memnun olmayışı ve eleştirmesi.Şu kitaplarıda yakmışlardı zaten cengizhanın kemikleri sızlasın.gibi bir ifade bu anlama geliyor çünkü.

Hilafet Sancağı

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
B-xqmm_W4AA78vS.jpg

F Çevrimdışı

furkan

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Benim merak ettiğim diğer tarihi eserleri ne yapti misal el yazma degerli incilde bulunuyor ve diger el yazma kitaplar

Hilafet Sancağı

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
miraça bak hele. :) amanda ne cevap ne cevap.Harici olduğumu nasıl da hemen anladı miraç efendi, bravo.Gerçekten bravo.Bunu eleştirince harici olunuyor demek.Benim bildiğim zanla tekfir yada iftira atmayı en çok gerçek hariciler yapar.Bana bunu diyorsa eğer kendisi hariciliğe daha yakın demektir.Dikkat et ben ne onu tekfir ettim ne de iftira attım.Üstelik gerçek hariciler bile bunun gibi insanlardan daha şereflidir bunada yemin ederim.En azından gerçek hariciler bari dini yanlış anlayıp haksız yere tekfir ederler milleti, bunun gibiler ise sırf nefsine dokununca iftira atıp harici derler.Hangisi daha şerefli şimdi?

A Çevrimdışı

Away

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Miraç'ın yazısını okudum.Harici lafları eğer burdaki kardeşlereyse ayıp etmiş.

Ama diğer tespitleri doğru olduğunu düşünüyorum. Süleyman Şah Türbesi hakkında ve müze hakkında.

Nas Çevrimdışı

Nas

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Hilafet sancağı oturmuşsun 1 paragraf yazmışsın o da bana harici dediyae zannın üzerine.Konuyu kendisine sormayıp bu hallere de zannın üzerine getirmişsin.Aslında kime yazdığı belli 13. maddede açıklamış

EBU HANİFE Çevrimdışı

EBU HANİFE

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
@mirac Karaaslan
"İstediğiniz kadar heykel kırın, buna bir şey diyen yok. "

Hilafet Sancağı

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
iyi ama küçük hariciler derken neyi kastediyor acaba?defne ve funda ablalardan hariç beni de katıyor gibi geldi de bilemiyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Ana Sayfa Alt