>>> Mutlu Noeller & Herkes Bir Noel Mesajı Yollasın >>>

DeLiRDiMBiLe

Yeni Üye
Üye
Aminnnn Aminnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

:yale :yale :yale :yale :yale :yale :yale :yale :eek:ynok :eek:ynok :eek:ynok :eek:ynok :eek:ynok :eek:ynok :eek:ynok :eek:ynok :eek:ynok

IsLaM4eVeR

لا اله الا الله - Lâ ilahe illallah
Admin
Bush'a yollasak mı bunu e-kart olarak ne etsek ;)))

Hanne-sevde

Yeni Üye
Üye
!sLaM4eVeR ' Alıntı:
Buşhun yalakaları,kraldan çok kralcı kesilen işbirlikçileri okuyordur,takib ediyordur merak etmeyin....
Allah hepsinin cezasını tez zamanda versin inş...(benim elimle versin,acımadan geberteyim hepsini? :yikilioo

IsLaM4eVeR

Admin
Ya RaBBim Kafirlerin tuzaklarını başlarına çal..Müslümanlara izzet ver..Ayaklarını islamda sabit kıl..

Amin..

ginger

Yeni Üye
Üye
!sLaM4eVeR ' Alıntı:
bencede yollayın ıstersenız ben gotureyım yolu gosterın bana yeter :hahahaa :hahahaa

!sLaM4eVeR ' Alıntı:
Ya RaBBim Kafirlerin tuzaklarını başlarına çal..Müslümanlara izzet ver..Ayaklarını islamda sabit kıl..

Amin..

amin amin aminnnnnn

DeLiRDiMBiLe

Yeni Üye
Üye
herkez şaşırıyor ama güzel gönderme yapmıssın!slam4ever ahi çok güzel Allah senden razı olsun yaw üyelerdende :D:

IsLaM4eVeR

Admin
@[email protected] ' Alıntı:
Fesübhanallah. Bu nedir Kardeşlerim. Allah aşkına yapmayın böyle şakalar. :)))))

Yüreğimemi indireceksiniz. Unutmayın ben ihtiyar bir kardeşinizim. :))))

Bir an yanlış yere girdim dedim. Sonra baktım İslam-tr. Allah Allah ne oluyor diye düşündüm. Hakleme falanmı dedim ki sayfa açıldı rahatladım. Allah iyiliğinizi versin emi:))))
Allah korusun kardeş..Besmele çekin..Allah'ın izniyle birşey olmaz..

demek ki amacıma ulaştım.Herkes sizin gibi düşünmüş..

Yarali_Gul

Yeni Üye
Üye
güzelmis. bende yanlis bir yazi sandim birden. cihadnetin tasarimlarindan birisi sanirim site ismini degistirmissiniz olsun guzel olmus yinede

IsLaM4eVeR

Admin
evet kardeşim eski tasarımlardan..Güncelleştirilerek sunuluyor..