Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

>>> Mutlu Noeller & Herkes Bir Noel Mesajı Yollasın >>>

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
mutlu-noeller.jpg

D Çevrimdışı

DeLiRDiMBiLe

Üye
İslam-TR Üyesi
Aminnnn Aminnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

:yale :yale :yale :yale :yale :yale :yale :yale :eek:ynok :eek:ynok :eek:ynok :eek:ynok :eek:ynok :eek:ynok :eek:ynok :eek:ynok :eek:ynok

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
Bush'a yollasak mı bunu e-kart olarak ne etsek ;)))

H Çevrimdışı

Hanne-sevde

Üye
İslam-TR Üyesi
!sLaM4eVeR ' Alıntı:
Buşhun yalakaları,kraldan çok kralcı kesilen işbirlikçileri okuyordur,takib ediyordur merak etmeyin....
Allah hepsinin cezasını tez zamanda versin inş...(benim elimle versin,acımadan geberteyim hepsini? :yikilioo

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
Ya RaBBim Kafirlerin tuzaklarını başlarına çal..Müslümanlara izzet ver..Ayaklarını islamda sabit kıl..

Amin..

G Çevrimdışı

ginger

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
!sLaM4eVeR ' Alıntı:

bencede yollayın ıstersenız ben gotureyım yolu gosterın bana yeter :hahahaa :hahahaa

!sLaM4eVeR ' Alıntı:
Ya RaBBim Kafirlerin tuzaklarını başlarına çal..Müslümanlara izzet ver..Ayaklarını islamda sabit kıl..

Amin..

amin amin aminnnnnn

D Çevrimdışı

DeLiRDiMBiLe

Üye
İslam-TR Üyesi
herkez şaşırıyor ama güzel gönderme yapmıssın!slam4ever ahi çok güzel Allah senden razı olsun yaw üyelerdende :D:

D Çevrimdışı

DeLiRDiMBiLe

Üye
İslam-TR Üyesi
!skam4ever ahi kalpbi olanlar mesj yollamasınmı desektik yaw :muhaha herkezz şaşaırdı :muhaha :helalsana :yale

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
@Huseyin@ ' Alıntı:
Fesübhanallah. Bu nedir Kardeşlerim. Allah aşkına yapmayın böyle şakalar. :)))))

Yüreğimemi indireceksiniz. Unutmayın ben ihtiyar bir kardeşinizim. :))))

Bir an yanlış yere girdim dedim. Sonra baktım İslam-tr. Allah Allah ne oluyor diye düşündüm. Hakleme falanmı dedim ki sayfa açıldı rahatladım. Allah iyiliğinizi versin emi:))))

Allah korusun kardeş..Besmele çekin..Allah'ın izniyle birşey olmaz..

demek ki amacıma ulaştım.Herkes sizin gibi düşünmüş..

Y Çevrimdışı

Yarali_Gul

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
güzelmis. bende yanlis bir yazi sandim birden. cihadnetin tasarimlarindan birisi sanirim site ismini degistirmissiniz olsun guzel olmus yinede

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
evet kardeşim eski tasarımlardan..Güncelleştirilerek sunuluyor..