Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Nicklerinizin Anlamı ????

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
Selamun aleykum biraz önce msnden bir kardeş nickimin anlamını sormuştu..Ve baya bir güldüm.. :ahaboleoldum

nikimin anlamına islamda acaba 4 evlilik mi dedi..Biraz tebessüm ettim..Ve konuyu foruma taşıyayım dedim..

Evet nicklerinizin anlamını yazarsanız forum bilgilenir..

Evet sıra sizde :öptüm:///

G Çevrimdışı

ginger

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
!sLaM4eVeR ' Alıntı:
Selamun aleykum biraz önce msnden bir kardeş nickimin anlamını sormuştu..Ve baya bir güldüm.. :ahaboleoldum

nikimin anlamına islamda acaba 4 evlilik mi dedi..Biraz tebessüm ettim..Ve konuyu foruma taşıyayım dedim..

EEE ANLAMI NE PEKİ SENIN KARDEŞİM NICKIN :D :D :D

ginger demek zencefil demek zencefili sevdığımden kullanıorum bu izmi :D :D :D

S Çevrimdışı

shakirt

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
Arkadaslar shakirt bilirsiniz islam icin calisandir ; ALLAH katinda oyleyizdir insallah ... :güldüm

halef Çevrimdışı

halef

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
ginger ' Alıntı:
!sLaM4eVeR ' Alıntı:

bence senin nickinin anlamı
islam4ever=islamforever=daima islam olabilir
fourdaki u yu yorumlayamadım o yüzden çıkardım

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
hdvmeb ' Alıntı:
ginger ' Alıntı:
!sLaM4eVeR ' Alıntı:

bence senin nickinin anlamı
islam4ever=islamforever=daima islam olabilir
fourdaki u yu yorumlayamadım o yüzden çıkardım

vay be her yerde nickim gizemli oluyor.Evet kısa anlamı her zaman islam ebediyen islam,daima islam demek..

uzun anlatımını ayrı olarak bir ara yazarım..

M Çevrimdışı

medc@zir

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
medc@zir demek med:yükselmek cezir :alcalmak denizlerde olan medcezir olayı denizin yükselmesi alçalması

A Çevrimdışı

asker_kız

Üye
İslam-TR Üyesi
S.A. arkadaşlar herkes kullanıcı adının anlamı yazarsa sevinirim...selam ve dualarımla...Allah'a emanet olun...
ben başlıyorum önceden asker olmak istiyodum ve arkadaşlarım bana asker kız diyordu ve o yüzden kullanıyorum yani lakap gibi bişey :hahahaa :hahahaa

G Çevrimdışı

ginger

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
can askerim benım :yale bu konu açılmıştıkı :muhaha :muhaha :muhaha :muhaha :muhaha

ama ben dıyım yıne

gınger= zencefil demek

halef Çevrimdışı

halef

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
benimki ismim

başındaki "hdv"yi değil ama "meb"yi söyleyecem
çok merak eden var
m:matematikçi
e:ekrem
b:ballıkaya

B Çevrimdışı

BEKDU

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
bekdu msn min bir bölümü BEKDUNIS
arapça bilenleriniz hemen çıkaracaktır ne olduğunu
:muhaha

A Çevrimdışı

asker_kız

Üye
İslam-TR Üyesi
kardeşim iyi güzel ama kardeşim bende 13 yaşındayım ve şuan monitörün karşısında ilim paylaşıyorum...bence bu söylediklerin yanlış...

abdullah13 ' Alıntı:
bu yaştaki bir çocuk internet cafede monütörün karşısında '''KIREK''' oyununu oynamakla meşguldür.

G Çevrimdışı

Genc.Beyin

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
S.a Arkadaşlar benim nickimmin anlamını genel herkez bilyordur heralde.Genç.Beyin
söylememe gerek yok bilenler bilmeyenlere öğretsinler :muhaha

neyse fazla konuştum benim nckim türkiyenin en çok satan kişisel gelişim dergisi olan GENÇ BEYİN DERGİSİ nin isminden kaynaklanmaktadır.orayla bir ilgim yok fakat bu ismi çok hoş bulduğumdan dolayı bunicki kullanıyorum.Selametle

G Çevrimdışı

ginger

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
ŞUNU HİÇ UNUTMA HER ÇOCUK BİR DAHİDİR.....ONLARIN ZİHNİYYATI HAR BİLGİYİ KALDIRACAK KAADAR GÜÇLÜDÜR.....ZATEN ŞİMDİKİ ÇOCUKLARIN AİLELERİYLE GEÇİNEMEMESİNİN NEDENİ AİLELERİNİN ONLAAR BİLGİ ADINA HİÇ BİR ŞEY VEREMEMELERİDİR.....

bunda son derece haklısın kardeşim...ben ailemın bana oğretmedığımden afedersınız ama bunu uzulerek soyluyorum kazık kadar olduğumda anladım arkadaşımın sayesınde ve ıslamıyetı yaşamaya dınımı oğrenmeye başladım ınşAllah engellenmeme rağmen engellerıme rağmen...Rabbim hıdayet versın ınşAllah...çok şükür ama şuda varkı bır evlad herşeyden once aılesınden almalı eğitimini...asker kardeşimde emınımkı bu eğitimini almışkı bu yaşta ilim oğrenıo ne mutlu ona...ne mutlu asker kardeşime kı pc başında boş boş oyun oynayan yaşıtlarından değil...

şunu dıyım kardeşim bu 13 rakamını bana bı abım anlatmıştı evet 1453 = 13

yanlış bı kelam gereksız bır kelam ettıysem afola canlar...

KALBİNİZİN SAHIBINE EMANETSINIZ INŞALLAH...

Üst Ana Sayfa Alt