Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Nur Sohbetleri

M Çevrimdışı

Muhammedt

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
Selamun aleyküm

Bir kardeşimiz var lise çağında ankara altındağda ikamet ediyor kendisi risalei nur sohbetlerine katılmak istiyor biraz asosyal bir kişilik dini açıdan eksikleri çok katılabileceği bir bağlantısı yok ankara altındağda ne yapabilir o bölgede nerelere gidebilir bilgisi olan kardeşlerimden yardımlarını bekliyorum.
Bu arada devletimize baş kaldıran sözde hocaefendi olarak zikredilen din düşmanı şahsın nur cemaatiyle alakası
bulunmamaktadır lakin toplumda böyle bir kanı var kesinlikle malum kişiyle bağlantısı olmayan birileri olmalı

::IM4M`UL-HAREMEYN:: Çevrimdışı

::IM4M`UL-HAREMEYN::

Tevhid ve Cihad
İslam-TR Üyesi
Nur sohbetleri yerine Tevhidi bir cemaat veya dernek/vakıf önersin bilen abilerimiz..

E Çevrimdışı

Ebu Mervah

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Aleyküm selam kardeşim.Benim işyerim Ankara/Altindağ'da, hatta Ulus'ta desem daha doğru olur. O kardeş Altindagin neresinde ikamet ediyor? Sen o kardeşi bana yönlendir, ben o kardeşle ilgilenmeye çalişiyim inşallah.Ama Altindağin ikamet ettigi yeri de önemli.Altindağin uzak bi yerinde ise ilgilenmem zorlaşir tabii.

Üst Ana Sayfa Alt