Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

ölen ypg kafirleri

M Çevrimdışı

Muvahhid Mücahid

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Pydli kafir gazeteciler el nusraya iftira atıp kürt halkına katliam uyguladığı haberlerini yayıyorlar.Allahın laneti kafirlerin üzerine olsun.

Abdussamed Seyhani Çevrimdışı

Abdussamed Seyhani

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
PKK aradığını Suriye'de bulamazsa, Suriyede birşey elde edemezse ve El Nusra'ya yenilirse, Tekrar Tüm hızıyla Türkiyedeki eylemlere başlayacak. Çözüm süreci denilen süreci bozacak.

Said El Ensariyy Çevrimdışı

Said El Ensariyy

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
PKK aradığını Suriye'de bulamazsa, Suriyede birşey elde edemezse ve El Nusra'ya yenilirse, Tekrar Tüm hızıyla Türkiyedeki eylemlere başlayacak. Çözüm süreci denilen süreci bozacak.

Ya da geçen gün haberlerde belirtildiği üzere Irak'a çekilmek zorunda kalacak, PYD den bir kısmı Irak tarafına yöneldi..

Juleybib Çevrimdışı

Juleybib

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Allah Bereketlendirsin.. Şam toprakları bereketlidir.. Şehitlerimizin sayısıda bereketli kafirlerden ölenlerin sayısıda...

abdullah13 Çevrimdışı

abdullah13

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Adam kürt, derdi kürtler, kürdistan ve kürt dili için mücadele ediyor ancak üniformasında Türkçe "ASAYİŞ" yazılı. Acaba diyorum bunların bir ofisleri fillan var mıdır? Hayır varsa Ataputun resmi de olabilir mi?

abdullah13 Çevrimdışı

abdullah13

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
gezi olaylarında iki poster beraber ele ele kol kola meydanlardaydı zaten.

Kozsoy Çevrimdışı

Kozsoy

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
@abdullah13

ASAYİŞ farsçadır , farsça ile kürtçe akraba olduğu için Kürtçeye Türkçeden daha fazla ait bir kelimedir.

H Çevrimdışı

hunermend

Üyeliği İptal Edildi
Banned
bu adamlar orada yaşıyorlar orada ikamet ediyorlar ve özgürlükleri kısıtlanmış çoğunun vatandaşlığı bile yok ve onun mücadelesini veriyorlar diğer taraftan her milletten ve her ülkeden insalar gidip onlarla savaşıyorlar ve onlar cehhenem yolcusu oluyor öldürenler cihad ediyor öyle mi? ben bunu islama uygun bulmadım bu sözleri şeytan sizlere güzel gösteriyor çünkü ölende öldürende ümmetten ve bazı videolar nette öyle infazlar yapılıyor ki aman allahım.... allah hepimizi ıslah etsin inşallah

samanpan Çevrimdışı

samanpan

.
Site Emektarı
bu adamlar orada yaşıyorlar orada ikamet ediyorlar ve özgürlükleri kısıtlanmış çoğunun vatandaşlığı bile yok ve onun mücadelesini veriyorlar diğer taraftan her milletten ve her ülkeden insalar gidip onlarla savaşıyorlar ve onlar cehhenem yolcusu oluyor öldürenler cihad ediyor öyle mi? ben bunu islama uygun bulmadım bu sözleri şeytan sizlere güzel gösteriyor çünkü ölende öldürende ümmetten ve bazı videolar nette öyle infazlar yapılıyor ki aman allahım.... allah hepimizi ıslah etsin inşallah
Allahtan Allah var. senin uygun bulup bulmaman önemli değil. Elhamdülillah

H Çevrimdışı

hunermend

Üyeliği İptal Edildi
Banned
Allahtan Allah var. senin uygun bulup bulmaman önemli değil. Elhamdülillah

Allah kitabında bizlere zulm etmeyin Dinde zorlama yoktur demiyor mu? daha bir kaç ayet daha söyleyebiliriz paylaştığınız resimler de kimisini ismi Murad kimini Hasan Kimini Hüsyin bu isimler müşriklerin mi acab?

H Çevrimdışı

hunermend

Üyeliği İptal Edildi
Banned
sayın admin zorlama derken neyi kast ettiğinizi anlayamadım ben sadece merak ettiğim için soruyorum bana mantıklı gelmemesi normal karşılanmalı zira herkes aynı şekilde inanmayabilir siz sınırları aşıp başka ülkelerin içişlerine karışacaksınız ve size karşı direnenler murted olacak işte ben bunu anlayamıyorum

samanpan Çevrimdışı

samanpan

.
Site Emektarı
isimle müslüman olunmuyor bu 1.
ölen de öldüren de kardeşlerimiz değil bu 2.
müslümanlığa harita ile sınır konulmaz bu 5.
bize karşı direnen değil islama karşı direniyor o resimdeki ahmet mehmet bu da 6
madem anlamadığın durumlar var araştırmak yerine neden hüküm veriyorsun

farkındayız Çevrimdışı

farkındayız

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Allah kitabında bizlere zulm etmeyin Dinde zorlama yoktur demiyor mu? daha bir kaç ayet daha söyleyebiliriz paylaştığınız resimler de kimisini ismi Murad kimini Hasan Kimini Hüsyin bu isimler müşriklerin mi acab?

OOOH NE ALA

Çocuğuna koy ismi. Cennet garanti. Daha başka neler duyacağız.

Barack Obama - Vikipedi
Barack Hussein Obama (d. 4 Ağustos 1961) Amerika Birleşik Devletleri'nin devlet başkanıdır. İlk olarak 4 Kasım 2008'de yapılan 2008 ABD başkanlık seçimleri'nde ABD'nin 44. devlet başkanı seçilmiş ve 20 Ocak 2009 tarihinde bu görevi George W. Bush'tan devralmıştır. 6 Kasım 2012 tarihinde yapılan 2012 ABD başkanlık seçimlerinde Mitt Romney karşısında seçimi kazanıp Amerika Birleşik Devlerleri Başkan'lığına ikinci kez seçilmiştir. ABD tarihindeki ilk siyahî devlet başkanıdır.
Ekli dosyayı görüntüle 6143

Hüseyin dedin de aklıma gelicerdi. Cennetlik biri daha . Ekleyeyim dedim. Yanlışlıkla adama kafir demeyelim madem öyle

Üst Ana Sayfa Alt