Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

ölen ypg kafirleri

farkındayız Çevrimdışı

farkındayız

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
ben hakikati savunuyorum ben kuranı ve peygamberi savunuyorum ben dünyaya tek pencereden bakmıyorum zulüm nerden nasıl ve kim tarafından yapılırsa yapılsın lanetliyorum ben cı ci değilim ben hakikatlerden tarfım anlamaman ondan dır kardşim bir tarftan olmamız gerkmiyor ümet olammız yetiyor

Dedim ya . anlayamıyorum . Oku oku aynı. bi ordayım bi burda. Anlamadım gitti

farkındayız Çevrimdışı

farkındayız

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
çok normal kardeşim çok yılların birikimini görmezden gelemeyiz

inan anlaşılmıyor. yani öyle bi birikmiş ki. biz o seviyeye ulaşamıyoruz demek. ondan ben anlayamıyorum . hmm. bunu anladım.
Çok bilgili arkadaşım ok.

H Çevrimdışı

hunermend

Üyeliği İptal Edildi
Banned
inan anlaşılmıyor. yani öyle bi birikmiş ki. biz o seviyeye ulaşamıyoruz demek. ondan ben anlayamıyorum . hmm. bunu anladım.
Çok bilgili arkadaşım ok.

yılların birikimi derken kendimi değil sizi kast ediyorum ben sadece br kaynakta değil düşman da olsa onların kaynağından da haber ediniyorum ama sen sadece bir cepheden olaylara bakıyorsun ben el zevahirinin söyleşine tanık olmu8ştum basından ayene şöyle diyordu: eğer bu yolda tek bir masum insan öldürcekseniz biz davamızdan vaz geçelim. ben her zaman Afganistan daki ve Paktiya bölgesindeki cihadı savunmuşumdur ve onlar için dua etmişimdir ama bazı çeteler islam adı altında katliam yapıyorlar bizde çanak tutmayalım diyorum

K Çevrimdışı

Kuşçu

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
yılların birikimi derken kendimi değil sizi kast ediyorum ben sadece br kaynakta değil düşman da olsa onların kaynağından da haber ediniyorum ama sen sadece bir cepheden olaylara bakıyorsun ben el zevahirinin söyleşine tanık olmu8ştum basından ayene şöyle diyordu: eğer bu yolda tek bir masum insan öldürcekseniz biz davamızdan vaz geçelim. ben her zaman Afganistan daki ve Paktiya bölgesindeki cihadı savunmuşumdur ve onlar için dua etmişimdir ama bazı çeteler islam adı altında katliam yapıyorlar bizde çanak tutmayalım diyorum

Evet, Evet, biz pkk'ya sonuna kadar çanak tutalım ama islamcılara hiç çanak tutmayalım. Elhamdulillah ki müslümanların öyle bir problemiyok. Çünkü onlar amellerini Allah için yapıyorlar ve karşılığını Allah'tan bekliyorlar. Fakat Diha mıdır artık ANF midir nedir onları bilemiyorum ama bunlar çok yalancı haber kaynakları. HEle roj tv ya da yeni adıyla her neyse bilemiyorum ama attıkları yalanlara kendileri bile inanıyorlar nerdeyse.

Dediğim gibi biz pkk'ya çanak tutalım çünküü öldürülen amcamızın oğlu, teyzemizin oğlu, abimiz falan. Yani bu bizim milletimizin davasıdır. Elhamdulillah ki islam atalar dini değildir. Adam orada namaz kılmıyor bizim beyefendi kalkmış dağda savaşmış ve öldürülmüş sonunda diyor ki şehid oldu. Yaw namaz kılmıyor sen kalkmışsın şehid diyorsun. EE bizimki haksızlığa karşı savaştığı için zulme karşı savaştığı için şehid diyor. Peeh, söylediğiniz şeylere kendiniz bile inanmıyorsunuz. Sizin serokunuz Apo bas bas bağırıyor ben müslüman değlim diye siz de kalkmışsınız adama şehid gibi islami şeyler yaftalamaya çalışıyorsunuz.

Şunu unutma ki en büyük zulüm Allah'tan başkasına kölelik etmektir. Velev ki bu ülke, ırk, cins gibi şeyler olsun. Siz en büyük zulmü bırakında vay efendim türkler zilan, dersim katliyamlarını yapmışlar deyin.

Hepsi de ayaklarımın altındadır... Ya tam islam olacaksın ya da islamla kendini kandırmayacaksın.

F Çevrimdışı

furkan

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
o halde Allah rızası için sizden bunun ıspatını istiyorum yanlış anlamayın bazı sorularıma cevap vermek için ıspat isityorum ama eğer söylenti ise buda suizan olur bu da mümine yakışmaz
557581_472622016162105_193510992_n-300x231.png

yeter inş fazlası istiyor son senle ilgilenirim resim leri ekliyen benim cehhenem yolcusu diyen benim sen kürt ben kürt ben şeyh said torunuyum sen????????????

H Çevrimdışı

hunermend

Üyeliği İptal Edildi
Banned
557581_472622016162105_193510992_n-300x231.png

yeter inş fazlası istiyor son senle ilgilenirim resim leri ekliyen benim cehhenem yolcusu diyen benim sen kürt ben kürt ben şeyh said torunuyum sen????????????
ilgilenirsen sana dua ederim şeriata karşı savaşmak allaha savaş açmak manasına gelir? ben kimseden yana olmak zorunda değilim .....bazıları şeyh sait kıyamına bile destek vermediler eğer şeyh sait kürt olmasaydı eminim hala yolundan gidenler olurdu

F Çevrimdışı

furkan

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
ilgilenirsen sana dua ederim şeriata karşı savaşmak allaha savaş açmak manasına gelir? ben kimseden yana olmak zorunda değilim .....bazıları şeyh sait kıyamına bile destek vermediler eğer şeyh sait kürt olmasaydı eminim hala yolundan gidenler olurdu
oyle değil kardeş seyh said rejim karşisinda di ama diğer kürt şeyleri vardi isimi söz konusu değil ama rejimle sorunu yoktu ama şu bir ğerçek şeyh saide en büyük darbeyi atan ne yazıkkı kürttü diyarbakırda darbe yedi

H Çevrimdışı

hunermend

Üyeliği İptal Edildi
Banned
bak kardeşim ben ırkçılık asla yapmam ama bu benim gerçeği görmeme engel olamaz bugün mehdi yeryüzüne inse ve kürt olsa eminim ona karşı savaş açanlar olacaktır demem o ki maalesef kürtler her zaman batı toplumları tarfından dışlanmış hor görülmüş ya işçi yada mürit olabilmilşler bazılarını için söz konusu kürtler olunca ne hakikat kalır nede vicdan ama bunun yanında kalbi allah için çarpan sırf yartandan ötürü seven nic etürk kardeşlerimizde var onlara bir sözümüz yol tabi

portalkal Çevrimdışı

portalkal

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Aman ekleme zaten kardesım dısılerını dağda yasaya yasaya ınsanlıkdan çıkmış oluyorlar kusupda orucumuzu bozdurma bu erkek guzellerı yetti zaten

F Çevrimdışı

furkan

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Aman ekleme zaten kardesım dısılerını dağda yasaya yasaya ınsanlıkdan çıkmış oluyorlar kusupda orucumuzu bozdurma bu erkek guzellerı yetti zaten
ahi ben hizbuşşeytan resimleri eklerken kimsenin sesi çikmadi ama söz konusu pyd oldu maşllah herkes ahkam kesdi susdum susdum sabır dedim ama taş çatladi hayır dır yaran mi var:mad: hizbuşytan bayan koydum oldu ama pyd bayan koydum silindi

H Çevrimdışı

hunermend

Üyeliği İptal Edildi
Banned
ölüm öldürmek bu kadar paylaşılıp övünülecek bir hadise olmamalı diye düşünüyorum

Rüştü Çevrimdışı

Rüştü

Üyeliği İptal Edildi
Banned
cebhetun-nusraya bağlı mücahidler kuzey suriyede 200 kürdü kaçırdı. Kaynak: çeşitli haber ajansları.

Üst Ana Sayfa Alt