Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

:):):):)oylayın bakalım ne çıkacak:):):):)

sitede en çok kimi seviyonuz??

• samanpan(1)

Kullanılan: 0 0.0%
  • samanpan(2)

• samanpan(3)

• samanpan(4)

• samanpan(5)

• samanpan(vs...)

• herbiri

• Kullanılan toplam oy
    9
samanpan Çevrimdışı

samanpan

.
Site Emektarı
oylamaya herkes katılabilir. yorum yapmak isteyen yapabilir (abartmamak şartı işe)oylayın sonuçları merak ediyorum... :yale :yale :yale :yale :yale :eek:ynok :eek:ynok :yale :yale :yale :yale :yale

K Çevrimdışı

karamele

Üye
İslam-TR Üyesi
kardeş ğüzel olmuşta niye hepsi aynı olmuş ben annamadım biz neden yokuz benimde o sirada olmam lazım diye düşünüyom sen nedersin bilmem ALLAHA EMANET OL

samanpan Çevrimdışı

samanpan

.
Site Emektarı
karamele ' Alıntı:
kardeş ğüzel olmuşta niye hepsi aynı olmuş ben annamadım biz neden yokuz benimde o sirada olmam lazım diye düşünüyom sen nedersin bilmem ALLAHA EMANET OL
kendimi bi gerçekleştireyim seni de yapalım inşallah:)

G Çevrimdışı

ginger

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
ne desek hepsinide sevioz ayrı ayrı Allah razı olsun kardeşlerimden :hahahaa :hahahaa

E Çevrimdışı

Edibe_Serra

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
cok seçenek sunmuşsun kardeşim her biride birbirinden farklı :)))ilkde kararsız kaldım birini seçsem diğerleri üzülebilir. bende hepsini işaretledim:)))

samanpan Çevrimdışı

samanpan

.
Site Emektarı
EDİBEserra ' Alıntı:
cok seçenek sunmuşsun kardeşim her biride birbirinden farklı :)))ilkde kararsız kaldım birini seçsem diğerleri üzülebilir. bende hepsini işaretledim:)))
eebbrruu ' Alıntı:
evet ya kimi secsem die kararsız kaldım bende hepsinin yeri ayrı yane

allah razı olsun hüsn-ü zannınızdan dolayı...selamet ile...

Üst Ana Sayfa Alt