Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Paris'te Şerefsiz Mizah Dergisine, İzzetli Baskın

S Çevrimdışı

Süleyman Incek

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
104e6dfa-6ac0-42ce-861f-d5764449364b.jpg

cok üzülmüsler .....

Y Çevrimdışı

yoldaki_muhendis

NEVER GIVE UP!!
İslam-TR Üyesi
fransanin güney kismida karismis..
herkes yeter artik diyor:hmmm: daha paris bitmeden burasida basladi... yapanlar hirsiz veya kafirde olsa yanlis zamani seçtiler:kedicik:
bir adam arbasiyla polisin üzerine sürmüs, simdi heryesden korkmaya basladilar:ssrtcbya:bu daha baslangiç, fransa çok azmisti...

Y Çevrimdışı

yoldaki_muhendis

NEVER GIVE UP!!
İslam-TR Üyesi
yanlis zaman sectiler derken akhi?

yani yapanlar müslüman degilse bile müslümanlara iftira atacaklar
yapanlar müslüman degil çünki...
neden yanlis zamani seçtiler dedim, pariste mücahidler saldirdi, simdi nerde bir olay olursa hemem müslümanlar ilk hedef olacak, baglantisi olmasa bile..

S Çevrimdışı

Süleyman Incek

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
yani yapanlar müslüman degilse bile müslümanlara iftira atacaklar
yapanlar müslüman degil çünki...
neden yanlis zamani seçtiler dedim, pariste mücahidler saldirdi, simdi nerde bir olay olursa hemem müslümanlar ilk hedef olacak, baglantisi olmasa bile..
Müslüman olmadiklarini niye düsünüyorsun?
Zan mi bilgi mi?
Daha ne kadar fazla hedef olacagiz ki ??
sanki dün bugün güllük gülüstanlik yarin kabus görecegiz ...

Y Çevrimdışı

yoldaki_muhendis

NEVER GIVE UP!!
İslam-TR Üyesi
Müslüman olmadiklarini niye düsünüyorsun?
Zan mi bilgi mi?

eger müslüman kuyumcuya hirsizlik yapmaya giderse diyecek biseyim yok, o zaman suçlu benim..
bana göre müslüman hirsizlik yapmaz, tersini iddia ediyorsan söyleyebilirsin...
birde bilgi, çünki yapanlar eger müslüman olsaydi daha çok konusulurdu.... baktigim yerde hiç müslüman diye bisey duymadim

S Çevrimdışı

Süleyman Incek

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
eger müslüman kuyumcuya hirsizlik yapmaya giderse diyecek biseyim yok, o zaman suçlu benim..
bana göre müslüman hirsizlik yapmaz, tersini iddia ediyorsan söyleyebilirsin...
birde bilgi, çünki yapanlar eger müslüman olsaydi daha çok konusulurdu.... baktigim yerde hiç müslüman diye bisey duymadim
Kuyumcu nerden cikti? Ben paris'deki iki olayin fertlerini kast ediyorsun sandim ...
Daha ne desinler akhi ... Radikal Islami Terörist diyorlar ... Sofi diyecek halleri yok ya :)
"Müslümanlar" yapti demiyorlar cünkü
1) bizleri Ümmetin disina itmek icin
2) o zaman bütün Müslümanlari hedef tahtasina oturtmus oluyorlar. Korkuyorlar ki bu bunlara pahaliya patlar ...

Y Çevrimdışı

yoldaki_muhendis

NEVER GIVE UP!!
İslam-TR Üyesi
Kuyumcu nerden cikti? Ben paris'deki iki olayin fertlerini kast ediyorsun sandim ...
Daha ne desinler akhi ... Radikal Islami Terörist diyorlar ... Sofi diyecek halleri yok ya :)

yok abi öyle olurmu pariste saldiran mücahit kardeslerimiz, ondan süphem yok
birisi montpellier'de saldiri oldu dedide ben arastirip ne oldugunu yazdim:)

desene yanlis anlasildik:) ama abi Allah rizasi için mesajlarimi iyi okuyun ve öyle cevap verin:utan: yani tam tartisacak akhiyi buldun:kedicik:
yani ellerine koz geçince hemen kullanirlar, ne kadar ezerlerse okadar iyi yani

S Çevrimdışı

Süleyman Incek

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Ahmet kardes montpellier konusunda seni teyit eden bir haber bende okudum. Galiba Adamin biri bu kargasayi kullanmak istemis ...
Ayrica ilginc birsey okudum ... Yahudi marketinde özel kuvetler güvenlik kameralarini hacklamis ... ordan Mücahit kardesimizin tam nerden oldugunu tespit etmisler ... ve müdahale ondan sonra baslamis ...

https://twitter.com/TellMamaUK/status/553624201689849856/photo/1

Fransizlar Müslümanlara saldirmaya baslamis ..
Twitter de #KillAllMuslims Dünya capinda iki numara olmus ...

E Çevrimdışı

ebu isa

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Şahsen masonluğu araştıran ve bu konuda kendimi geliştirmeye çalışan biriyim. Bu ameliyenin fransada yapılmasına ayrı bir mutlu oldum, masonluğun en güçlü olduğu ülkelerden biri olduğu için. Biiznillah masonların kurduğu siyonist dünya düzeni de yıkılacak.

Ahadun Ahad Çevrimdışı

Ahadun Ahad

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Şahsen masonluğu araştıran ve bu konuda kendimi geliştirmeye çalışan biriyim. Bu ameliyenin fransada yapılmasına ayrı bir mutlu oldum, masonluğun en güçlü olduğu ülkelerden biri olduğu için. Biiznillah masonların kurduğu siyonist dünya düzeni de yıkılacak.

Hocam bu eylemleri hep masonlar, illuminati felan yapmış diyorlar.