Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

selamu aleykum kardeslerım okursanız memnun kalırım

N Çevrimdışı

nohchi

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
selamu aleykum ben naseed ararken kısmet oldu sıteye uye oldum bıraz baktım ve gercekten begendım ve sızden kardeslerımden bır rıca olacak elınde rusca ıslamı fılmler veya dınle alakalı bısı varsa bana gondermenızı veya nerde bulacagım hakkından bılgı verırsenız mutesekkır kalırım selam ve dua ıle ...

Esra87 Çevrimdışı

Esra87

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
aleykum selam .....
ben gecenlerde nette birkac mail adressi buldum , bedavaya islam hakkinda bilgi veren kitaplar hediye ediyorlar... kitaplar arabistandan geliyor ve bir cok farkli dillerde basildini bildiriyorlar... ben almanca ismarlamistim birkac arkadaslara ediye etmet icin , ALLAH cc razi olsun 2 gün öncesi 3 kitap göndermisler... gerci sansina ne cikarsa artik onu gönderiyorlar...
istersen bir dene....
ingilizce yazilmasi gerekmis mailler....

[email protected]

[email protected]

[email protected]

1-8 hafta sürüyor kitaplarin gelmesi ....

insALLAH yardimci olabilmisimdir.....

F Çevrimdışı

ferdiosman

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Kardeşim suud tan gelen kitaplar genelde akidede problemli kitaplar olabilir,Kralın desteğiyle Teşbih ve Tecsim akidesi içeren kitaplar olabilir dikkatli olmak lazım!!!

Esra87 Çevrimdışı

Esra87

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
dedigim gibi bana 3 kitap geldi , ve icerigi gayet güzel
birinci kitabi daha bugun bitirdim... hiristiyan , yahudi ve müslüman kadinlarin toplumdaki yerini iceriyor...
kitaplar Alexandria kütüphanesinden geliyor....

T Çevrimdışı

tewhid-el-hak

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
ESSELAMU aleykum hos geldin samil al kozaki diye bir film var yada dinle alakali Kavkazcenter.com kawkaz center var haberlerle dini yonden falan baska bilmiyom allahu alem ama benim bi çeçen arkadasim var bi iznillah msne girdigi zaman ona sorarim insh'allah

ruveyda Çevrimdışı

ruveyda

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
dedigim gibi bana 3 kitap geldi , ve icerigi gayet güzel
birinci kitabi daha bugun bitirdim... hiristiyan , yahudi ve müslüman kadinlarin toplumdaki yerini iceriyor...
kitaplar Alexandria kütüphanesinden geliyor....

değerli kardeşim okuduğun kitab a benzer türkiyede güvenilir yazarların yazdığı kitaplar var geniş bir araştırma ile yazmışlar.....keşke türkiyeden getirte bilseydin....bende güvenmiyorum dış kaynaklı kitaplara ....kafirlerin ve münafıkların parmağı oluyor .........dikkatli okumak lazım......

Esra87 Çevrimdışı

Esra87

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
değerli kardeşim okuduğun kitab a benzer türkiyede güvenilir yazarların yazdığı kitaplar var geniş bir araştırma ile yazmışlar.....keşke türkiyeden getirte bilseydin....bende güvenmiyorum dış kaynaklı kitaplara ....kafirlerin ve münafıkların parmağı oluyor .........dikkatli okumak lazım......

dogrudur ..... ama dedigim gibi . alman bir kac arkadasa hediye etmek niyetiyle ismarlamistim...
tabi okumadan vermek yanlis olurdu... ama gercektende güzel aciklanmis... sirf ayetlerde ve hadislere dayanarak yazilmis bir kitaplar...

F Çevrimdışı

ferdiosman

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Benimde korkum o ya! Şimdi ayet ve hadisler maksatlarının dışında kullanarak kitaplar hazırlıyorlar,Kimse fitne şarabını teneke kupada ikram etmez!!!

Kullanılan ayetler gerçekten o konuyla alakalımıdır? Hadisler mensuh Şaz mıdır?

Hariciler ''Hüküm yalnız Allah'ındır''ayetini kullanarak sapmadılar mı?

T Çevrimdışı

tewhid-el-hak

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
[url=http://imamtv.com/links.htm al buyur inch'allah çeçen arkadasim bana bu siteyi verdi ve bu site içinde buyuk sayida dini siteler var insh'allah

N Çevrimdışı

nohchi

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
evet kardesım ımamtv.com baktım gercekten cok guzel seyler var Allah c.c. razı olsun