Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

selamunaleyküm

S Çevrimdışı

saidyalcin

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
Sitenizi arama motorundan buldum.inceledim ve hoşuma gitti.üye oldum.ben said yalçın.selam ve dua ile.baki selamlar.

KavlulFasl Tarafımdan Editlenmiştir..

Kimlik Bilgilerinizi Vermeyiniz İnşallah..

İslam-TR Forum' Hoş geldiniz Kardeşim...

KavlulFasl Çevrimdışı

KavlulFasl

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
We aleykumu Selam Forumu Hoş Geldiniz Kardeşim...Kimlik Bilgisi vermiştiniz Sakıncalı olmasından dolayı Tarafımdan EDİT// ledim Hakkınızı Helal ediniz...

Foruma İştirak edip paylaşımlarınızı /Birikim ve Tecürbelerini paylaşmanızı Temenni ederim...

Es Selamu aleykum

Enfal.571 Çevrimdışı

Enfal.571

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
aleikum es selam ve rahmetullah... aramiza hosgeldiniz kardesim...
hayirli olsun insaALLAH....

DAVA Çevrimdışı

DAVA

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
ve aleykesselam ve rahmetullah hosgeldiniz..

Birtat Çevrimdışı

Birtat

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
a.selam, hoş geldiniz

S Çevrimdışı

saidyalcin

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
We aleykumu Selam Forumu Hoş Geldiniz Kardeşim...Kimlik Bilgisi vermiştiniz Sakıncalı olmasından dolayı Tarafımdan EDİT// ledim Hakkınızı Helal ediniz...

Foruma İştirak edip paylaşımlarınızı /Birikim ve Tecürbelerini paylaşmanızı Temenni ederim...

Es Selamu aleykum
sakıncası olduğunu bilmiyordum .ama neden kimlik bilgilerim saklanmış anlamadım vallaha.açıklama yada özle pm atarsanız sevinirim.rabbime emanetsiniz.

M Çevrimdışı

mmerve

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
esselamü aleyküm. ben de yeni üyeyim sitenize.. tevafuk oldu şamile programını ararken rastladım.. Allah hepinizden razı olsun. hayırlı akşamlar

Birtat Çevrimdışı

Birtat

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı