Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Şeyh Enver el Evlaki

yusuf Çevrimdışı

yusuf

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
elinde bazukasıyla baya karizmatik bir şahsiyete benziyor. ilimini , düşüncesini , fikirlerini soruyorsan eğer. amannnn boşver be kardeşim onları takanmı varki zaten :)

adi herif senin neyi takip takmadigin belli .. azgin bir cahil olmasaydin, hakinda adice konustugun zatin zaten ilim ehli oldugunu bilirdin .. ( bu ahmaklarin ilim ehli denince her halde elinde tesbih olan, posta oturan insanlar akillarina geliyor .. allahualem)

rabbim seyh'in sehadetini kabul etsin ..

ibnikayyim Çevrimdışı

ibnikayyim

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
“Ey iman edenler! Allah'tan sakının, dürüst söz söyleyin de Allah işlerinizi kendinize yararlı kılsın ve günahlarınızı size bağışlasın. Kim Allah'a ve Peygamberine itaat ederse, şüphesiz büyük bir kurtuluşa ermiş olur.” (33 Ahzab/70-71)

C Çevrimdışı

cimkeriy

Guest
hayırdır forumun sahibi senmisin ?

yazdığımın sivri dille ne alakası var. adamın biri soru sormuş bu kimdir diye buna mükabil birileri Şeyh Enver el Evlaki denen zatın fikirlerini , felsefesini yazıp onun hakkında fikir edinmemizi sağlayacağına tutup elinde bazukalı bi resim koymuş. üstelikde adn cennetinde falan deninmiş. töbe haaşa demekki aramızda direk Allahtan haber alan zaatlarda varmış ne kadar ilginç dimi :) o değilde her eline bazuka alan cennetlik olsaydı sanırm bu abd ve israil vatandaşlarından cennetin sırası bize katti süretle gelmezdi galiba :)
kusura bakmada her klavyesi olanda kendini alim zannediyor senin gibi bişey biliyosan konuş bilmiyosan susda alim zannetsinler.

C Çevrimdışı

cimkeriy

Guest
adi herif senin neyi takip takmadigin belli .. azgin bir cahil olmasaydin, hakinda adice konustugun zatin zaten ilim ehli oldugunu bilirdin .. ( bu ahmaklarin ilim ehli denince her halde elinde tesbih olan, posta oturan insanlar akillarina geliyor .. allahualem)

rabbim seyh'in sehadetini kabul etsin ..

yusuf yok yok onun alimi amerikada fethullah gülen para var zaten onda modern amerikadan her yıl barış ödülü alıyor bırak oyalansınlar bakalım

hebbit kerrih Çevrimdışı

hebbit kerrih

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
"bir avuç mücahidin amerika'ya yaptıklarına bakın diyar-ı islam cihad meydanına dönerse olacakları tahmin dahi edemiyorum."

mücahid şeyh enver el evlaki

akhiler şu videoyu 10 kere izledim belkı devamı var bu vıdeonun ama yardıda kesılıyor yahu var mı devamını bılen. selametle.

yusuf Çevrimdışı

yusuf

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
"bir avuç mücahidin amerika'ya yaptıklarına bakın diyar-ı islam cihad meydanına dönerse olacakları tahmin dahi edemiyorum."

mücahid şeyh enver el evlaki

akhiler şu videoyu 10 kere izledim belkı devamı var bu vıdeonun ama yardıda kesılıyor yahu var mı devamını bılen. selametle.

kardes senin dedigin kisim benide bayagi etkilemisti ..

sehid insallah seyh in bir cok videosunu buradan bulabilirsin birde eklememi istedigin konusmasi olursa bana ver asagidaki linkte verecegim seriye ekleyeyim ..

http://www.rahmettv.org/player/play...vhidCdileri/enverelevlaki.xml&playlist=right&

hadi bayram var sana bu konusma hangisi buluncaya kadar hepsini izle insaallah ...

hebbit kerrih Çevrimdışı

hebbit kerrih

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
kardes senin dedigin kisim benide bayagi etkilemisti ..

sehid insallah seyh in bir cok videosunu buradan bulabilirsin birde eklememi istedigin konusmasi olursa bana ver asagidaki linkte verecegim seriye ekleyeyim ..

http://www.rahmettv.org/player/play...vhidCdileri/enverelevlaki.xml&playlist=right&

hadi bayram var sana bu konusma hangisi buluncaya kadar hepsini izle insaallah ...

akhi cezakallahu hayran :D çok mutlu oldum.

akhi bu videoları hep izledim yahu :D benim attığım video da burda aynı uzunlukta tamamını bulsam acayip sevincem.

Bilal-i Habeşi Çevrimdışı

Bilal-i Habeşi

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
Allah Azze ve Celle sehadetini kabul eylesin, amerika pisliginin yaptigi kallesce saldiri sonucu sehit olmustur!
Ummetin bilinclenmesi noktasinda buyuk hizmetleri vardir, ALLAH SUBHANA VE TEALA kendisinden razi olsun!

hebbit kerrih Çevrimdışı

hebbit kerrih

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
hebbit kerrih Çevrimdışı

hebbit kerrih

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı

hebbit kerrih Çevrimdışı

hebbit kerrih

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı

hebbit kerrih Çevrimdışı

hebbit kerrih

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı

Ummu İmara Çevrimdışı

Ummu İmara

Lâ Tahzen,İnnâllahu Mêana
İslam-TR Üyesi
Ebu Ubeyde kardeşim bu neşidin türkçe alt yazılısı var mıdır?Varsa eklemen mümkün müdür?Zahmet vermeyecekse eğer,Allah razı olsun.