Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Şeyh Khalid Yasn-halid yasin özel görüntüler

eL_Muhacir Çevrimiçi

eL_Muhacir

İlimsiz Mucâhid, kâtil; Cihâdsız âlim, belâm olur
Frm. Yöneticisi
maşaALLAH :)

İkrime Çevrimdışı

İkrime

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
67 yaşında. MaşaALLAH

D Çevrimdışı

drakula21

Üye
İslam-TR Üyesi
Ben bu hocayı Allah için seviyorum.Fakat spor yaptığı ortamda bayanların olması hoşuma gitmedi

euzufitneti Çevrimdışı

euzufitneti

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
Bakalım sazanlar ne zaman atlıycak :)

bu nasıl forum yöneticisi anlayamadık.yanlış olan birşeye insanlar tepki verince sazan mı oluyorlar.biz az biryerinde kadın görünen (oda spor yapan falan değil)hemen video kaldırılıyor kadın var diye.bu adam kadınların yanında spor yapıyor milletde bakıyor..yapmayın böyle şeyh diye insanlara tapmayın.h.z ömer yanlış yaptığında kellesini uçuracak insanları görünce nasıl seviniyor unutmayın...ki bu insanlar h.z ömerin tırnağı olamazken bu devirde yaşarken......

A Çevrimdışı

Abdullah Yusuf

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
bu nasıl forum yöneticisi anlayamadık.yanlış olan birşeye insanlar tepki verince sazan mı oluyorlar.biz az biryerinde kadın görünen (oda spor yapan falan değil)hemen video kaldırılıyor kadın var diye.bu adam kadınların yanında spor yapıyor milletde bakıyor..yapmayın böyle şeyh diye insanlara tapmayın.h.z ömer yanlış yaptığında kellesini uçuracak insanları görünce nasıl seviniyor unutmayın...ki bu insanlar h.z ömerin tırnağı olamazken bu devirde yaşarken......

amacı üzüm toplamak değilde bağcıyı döven herkesedir bu sözüm ; eksik gedik arayan , aman nerde birşey bulayımda şu diğer kullanıcı adımla vereyim ayarı diye yazan herkese yoksa nasihat adabını bildikten sonra nasihat edene lafımız yoktur,eğri oturup doğru konuşmak lazım ordaki 1 sny lik videoya sazanlık yapan kişi muttaki ise her'an karşısına çıkacak necis bir reklam görmemek için nete girmemeli ... tekrarlıyorum bunları çok gördük .. amacı muhalefet etmek olan herkes önce uyarma adabını öğrenmeli sonra gelip burda düzgün bir üslupla uyarmalı

Üst Ana Sayfa Alt