Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Şeytanin En Tatli 12 Sözü!!!

I Çevrimdışı

ibn teymiyye

Üye
İslam-TR Üyesi
1- Bir defayla bir şey olmaz

2- Daha genciz.

3- Allah (c.c) kalp temizliğine bakar.

4- Allah (c.c.) ile kul arasına girilmez.

5- Emekli olduktan sonra.

6- Zaman size değil siz zamana uyun.

7- Bir şey olmaz Allah(c.c) affeder.

8- Bu kadar günahtan sonra biraz zor affedilirsin.

9- Fazla düşünme kafayı yersin.

10- Cehennemde bir süre yandıktan sonra cennette girmeyecek miyiz. (sanki kibrit çöpünün ateşine dayana biliyormuş gibi)

11- Biz büyüklerimizden böyle gördük.

12- Aman ha dikkat beyninizi yıkamasınlar…

O Çevrimdışı

OĞUZELİ

Üye
İslam-TR Üyesi
Uymayız inş ALLAH ım bizleri nefsimizin sözüne uymaktan korusun.Bilgiler için tşk.ALLAHA emanet ol kardeş.

P Çevrimdışı

princess_arwen

Üye
İslam-TR Üyesi
güzel bir paylaşım Allah razı olsun gerçektende hayatımızda bu sözlere hep kullanıyoruz :agliyorum

K Çevrimdışı

kafkef21

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
allah razı olsun kardes güzel olmuş :masum

ne kadarda tanıdık geldi bu sözler :evil: :evil: :crycry :crycry :crycry :crycry :crycry :kil :kil :kil

A Çevrimdışı

asfiya

Üye
İslam-TR Üyesi
özelliklede bu sözleri çok sık kullanan bi kesim var( daha gencsin özgurlugunu yaşa yaşlanınca ortunursun)
Rabbim bizleri uzak tutsun bu tur zıhnıyetlerden.

S Çevrimdışı

sudeee

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
güzel kelimeler degil ama sürekli duyduğumuz kelimeler.ben özellikle 'beyin yıkama' sözüyle sürekli karşılaşıyorum.malesef...

E Çevrimdışı

enes bin malik

Guest
hiç tatlı deil bence :benkizgin :benkizgin :benkizgin

C Çevrimdışı

cigdem

Üye
İslam-TR Üyesi
Rabbim bizleri bu sözleri söylemekten ve söyleyenlerdende korusun. :uzgunumm
Rabbim hepinizden razı olsun.

B Çevrimdışı

_Beyyine_

Üye
İslam-TR Üyesi
Sanirim bu sözleri hepimiz taniyoruz :uzgunumm en sinir oldugum da seytanin vekili olan insanlardan duydugum -FAZLA DÜŞÜNME KAFAYI YERSİN
gerçi hepsini derler insanlar bu sozlerin ama!.. :uzgunumm
Güzel paylasim olmus,bu tatli gibi gorunen,fakat çok aci olan sozlere kulak vermemek dilegiyle insallah...

hayalet Çevrimdışı

hayalet

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
Şeytan insanın damarlarına girer, heryerine girer, yalnız kalbine giremez. Kalbi, Allahü teâlâya mahsustur.

Kardesim Allah razi olsun

hümeyra__ Çevrimdışı

hümeyra__

Üye
İslam-TR Üyesi
selamun aleykum :) CEHENDEMDE BİR SÜRE YANDIKTAN SONRA CENNNETE GİRMEYECEKMİYİZ. (Sanki kibrit çöpünün ateşine dayana biliyormuş gibi)...AMAN HA DİKKAT BEYNİNİZİ YIKAMASINLAR...cevremde en çok söylenen

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
aleykum selam evet bu benimde kulagima cok geliyor. yahu zaten herkes dinden uzak herkes cehenneme gidecek bizde gideriz. ya şu dünya çok zor ölümde kurtulayım..

subhanaAllah, Rabbim kalbimizi bağlamasın, canımızı müslüman olarak alsın.

A Çevrimdışı

ANDOLSUN

Üye
İslam-TR Üyesi
Benimde en çok duyduğum "benim kalbim temiz, kimseye kötülük yapmadım kimseninde kötülüğünü istemedim" sözleridr. Allah yar ve yardımcımız olsun inşaallah.

Üst Ana Sayfa Alt