Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Sinir Oluyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
farkındayız Çevrimdışı

farkındayız

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Yılbaşında hortlayan Noel babalara... Bu gece ne yapıyorsun diyen zübbelere... Saat 00 .00'dan sonraki havai fişeklere ve Tv'lerde şarkı söyleyen sanatçılara ve saat 12 olduğunda ağzına ayırarak angıranlara sinir oluyorum
:eek:

portalkal Çevrimdışı

portalkal

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Ümmetin duyarlı insanı olup da cinnet aşamasına gelmeyen yoktur heralde,dubai de 15 milyon dolar 1 çam ağacına harcamışlar.küfür etsem günaha girerim Allah muhafaza,100 er dolardan 15bin keleş alıp suriyeye dağıtsalar esad 2 günde gider.ibni tetmiyye gibi tekne tokt dalıcan aralarına meyhaneye daldığı gibi
Ne yapıyorsunuz ey müslümanım diyenler?

E Çevrimdışı

Ebu & Dücane

Guest
Müslümanım deyipte?,suriyedeki kardeşlerine harcaması gereken parayı eğlence ve yılbaşı gecelerinde harcayan,yardıma gelince yan çizen,onlar ağlarken gülmeyi marifet bilen ikiyüzlülere sinir oluyorum.

T Çevrimdışı

Talha bin Asım et-Turkî

Sen neden korkuyorsun ölmek varken kaderde?!.
İslam-TR Üyesi
السلام عليكم ورحمة الله وبركاته

Günah işlediği -ni bildiği- halde bir Müslümanın(?) kendisini temize çıkartmaya çalışmasından ve dinde günahına kılıf aramasından çok sinir oluyorum. Birde bu şahsın ünvanı "Hoca"ysa..

السلام عليكم ورحمة الله وبركاته

M Çevrimdışı

Mustafa Sabri

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Kendi kusurlarını görmeyip karşındakinin kusurlarını gören,nefsini temiz çıkarıcılara,
Ne kadar takvalı! olduğunu göstermek için her fırsatta Allah için yaptığı şeyleri anlatıp gösteriş yapanlara,
Dinin aslı olmayan yada ihtilaflı konularda sanki icma varmış gibi gösterip diğer tevhidi gurupları, hocaları cahilce tekfir eden ahmaklara,
Doğruyu bildiği halde dünyalık korku yada menfaatler yüzünden lafı kıvıran hoca müsvettelerine,
Birini tekfir ettiği halde açıkça söylemeyip söz yada davranışlarıyla fitne çıkaran kalpleri birbirinden uzaklaşmasına sebep olan çakma tekfircilere,
Cahil olduğu halde cehaletinin farkında olmayıp iki kitap okumayla alim kesilenlere,
Daha iyi bir müslüman olabilecekken yeterli çabayı göstermeyen kendime,
Karısına söz geçiremeyen tanıdıklarıma (buna sinir olduğum için kendimede ayrıca sinir oluyorum bana ne ki ama elimde değil dayanamıyorum :mad: )

O Çevrimdışı

omermuslim

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Parti arabalarının bangır bangır türküler eşliğinde şöyle küfrettik böyle küfredecez gibi kulağımızı patlamalarına sinir oluyorum

Ahlu Tawheed Çevrimdışı

Ahlu Tawheed

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Büyük şirkte cehaleti engel görüp müşrikleri cehennemlik görmeyen, ama biraz aşırı giden müslümanlara cahil mi değil mi diye bakmadan cehennem köpeği diyenlere sinir oluyorum...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Ana Sayfa Alt