Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Sinir Oluyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ahadun Ahad Çevrimdışı

Ahadun Ahad

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
benim musluman oldugumdan suphe eden ebeveynime ve akrabalarina sinir oluyorum suphelerinin sebebi ise kandil kutlamamam oy vermemem devletin okuluna cocuklarimi gondermemem tv deki hocalari diyaneti elestirmem camideki belamin arkasinda namaz kilmamam olulerine okumam ama namaz kilmiyan surekli munker isliyen kardesim musluman oluyor gozlerinde

Akhi benim de facede falan akrabalar ekli gecen annemin canini sıkmışlar annem de bana diyor ki oglum senin bi bildiğin vardır ama akrabalar laf ediyorlar diye dedim ki anne bir daha bir sey derlerse canini sıkma de ki siz kac kere kur'an meal tefsir okudunuz siz ne biliyorsunuz de. bakalim ne olacak :)

Insanlar.bir cins yaw. Adam ufacik cocugunu gitmis baska bi karsi cinsle opusturmus faceye atiyor sonra bana laf ediyor.

Gecenlerde bi soz gordum hosuma gitti bendeki bu akideyi şeker mi sandin :)

inancı için ailelerinin ve akrabalarının buğzetmesinden çekinmiyenler için aklıma şu rivayet geldi.

Rasulullah (sav) buyurdu;
İslam, şüphesiz garip olarak başladı ve günün birinde garip hale dönecektir. Ne mutlu o garip mü'minlere!” Gariplerin kim olduğunu soran Abdullah bin Mesud'a, Peygamberimiz (asv), “Kabilelerinden dinleri için ayrılıp uzaklaşanlardır.”buyurmuştur.
(Müslim, İman: 232.)

Ahlu Tawheed Çevrimdışı

Ahlu Tawheed

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Edebsiz kafir de olsa musluman da olsa aynı konuşurum!
Ömer (r.anh) kendi hatasını söyleyen kadına başını eğdigi gibi; tağuta muhakeme olmak isteyenin de boynunu vurdu!
Sen bana hatamı mı söyledin yoksa zanda bulunarak iftira mı attın?
Edebin bu şekilde olduğu sürece burada rahat edemezsin.
Sofiyi veya Hizbullahçı sitede görebilirsin ama; muslumanları, mucahidleri tekfir eden aşırı tekfir hastalarını göremeyeceksin!
3 gün yazma cezalısın.

Müslüman ve mücahidleri tekfir ettiğimi nereden çıkardınız?
Deliliniz nedir?

Beni bir tevil ile tekfir eden aşırıcı müslüman, bana kafir sofiden daha sevimlidir. Ona karşı daha hoşgörülü olurum, onu daha çok anlamaya dinlemeye çalışırım.
Çünkü benim hakkımın gaspı, Allah'ın hakkı tevhidin gaspından büyüktür.

Zanlarınızla ahirette karşınıza çıkacağım.

Abdulmuizz Fida

Büyük şirkte cehaleti engel görüp müşrikleri cehennemlik görmeyen, ama biraz aşırı giden müslümanlara cahil mi değil mi diye bakmadan cehennem köpeği diyenlere sinir oluyorum...

A Çevrimdışı

Alkâme

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Vallahi şu insanların üstadlarını hocaefendilerini şeyhlerini öve öve bitirememelerine sinir oluyorum

E Çevrimdışı

eslem berire

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
benim musluman oldugumdan suphe eden ebeveynime ve akrabalarina sinir oluyorum suphelerinin sebebi ise kandil kutlamamam oy vermemem devletin okuluna cocuklarimi gondermemem tv deki hocalari diyaneti elestirmem camideki belamin arkasinda namaz kilmamam olulerine okumam ama namaz kilmiyan surekli munker isliyen kardesim musluman oluyor gozlerinde
Kardes daha neyapacaktın hepsını yapmıssın Bırtek Allaha baglanmıssın

Ebu Hayseme Çevrimdışı

Ebu Hayseme

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Allah'ın haram demediğine haram, olmaz dediğine olur dediklerini öne sürerek hadis alimlerine buğz edip, Allah'ın haram kıldığını serbest bırakıp, helal kıldığını yasaklıyan tağutlara aşırı muhabbet besliyen mealcilere.

Mevcut sistemi eleştirdiğimiz zaman bize yöntem sorup cihad cevabını alınca "Cihad edenleri görüyoruz işte Daeş." diyen particilere ki kendi aralarında köpek gibi kavgalıdırlar.(örnk. Akpliyse saadetçilerden nefret eder.)

S Çevrimdışı

Salim Suheyb

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Bu konu guzelmis bende yazayım.

Bir ahiyi bekliyorum yuruyor cocuk cunku araba bilmem kacinci ama gene bozuldu.

Ebu Selman et-Turkî Çevrimdışı

Ebu Selman et-Turkî

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
tokalaşmak için el uzatan bayanlara.

y0lcu34 HARİCİSİ Çevrimdışı

y0lcu34 HARİCİSİ

Üyeliği İptal Edildi
Banned
Forumun facebook sayfasında kimi editör yapmışsınız yahu. 60 bin kişinin ulaştığı bir sayfada sloganik islami paylaşımlar, kuytul hocaefendiler falan. Sinir oldum hakkaten. İşi ehline vermek lazım yönetici kardeşler.

Şu paragraf özet olarak yeter sanırım;

Politikacıların işi insanların değerlerini kullanıp ve insanları sömürerek bir yerlere gelmektir. Hdp nasılki kürtlüğü kullanarak bir yere gelmeye çalışıyorsa, Ak Parti, de insanların dini duygularını kullanarak bir yerlere geldiler. Emin olalım kardeşler ikisinin arasında hiç bir fark yok. Tek dertleri koltuk sevdası Ak Parti belki bugün başörtüsü yasağını kaldırdı, fakat içi boşaltılmış bir din insanlara sundu. Amacı sadece dini yaymak olsaydı, neden bir kaç kardeşimize tebliğ etmesi için salon yasağı koydular? Lütfen bunların oyununa gelip değerlerimizle oynatmayalım. (Salon yasağı olmasa oy vereceksiniz yani, bunlar amariganın oyunları tabii)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Ana Sayfa Alt