Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Sinir Oluyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
GuLYaRaSi Çevrimdışı

GuLYaRaSi

VuSLaTa HaSReT
Admin
pilav mi?

GuLYaRaSi Çevrimdışı

GuLYaRaSi

VuSLaTa HaSReT
Admin
pilav kisa vadeli doyurur, insulin salgilanip glikoz hücrelere girince, tekrar aciktim mesaji verilir. Bu yüzden sahurda yenilmesi önerilmez, uzun vadede kanda glikozu dengeleyen besinler yenmeli...hurma, yogurt, süt, incir kaysi kurusu, lifli gidalar....hayrli ve hafif karnimizi tika basa doldurmayan sahurlar dilerim,

Alketa Çevrimdışı

Alketa

2024 Resmi Kitap Sponsoru
İslam-TR Üyesi
pilav kisa vadeli doyurur, insulin salgilanip glikoz hücrelere girince, tekrar aciktim mesaji verilir. Bu yüzden sahurda yenilmesi önerilmez, uzun vadede kanda glikozu dengeleyen besinler yenmeli...hurma, yogurt, süt, incir kaysi kurusu, lifli gidalar....hayrli ve hafif karnimizi tika basa doldurmayan sahurlar dilerim,

Himm süt hurma ikilisi bundan tok tutuyormus demek ki.

Cundullah el-Kürdî Çevrimdışı

Cundullah el-Kürdî

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Bu haberde yalan kokusu var bana 11 eylül u hatırlattı.
AMERİKA KAFİRİ BAKALIM BUNU GOSTERIP HANGI DEVLETIN HANGI MUSLUMANIN BASLARINA MUSALLAT OLACAK.
ADAM DIYOR TELEFONLA ARADI BEN ISID E BAGLIYIM BUNLARI OLDURECEGIM.BU KADARDA SACMALIK KOKAN VE GERCEKTEN ISIDINDE HEE BU ADAM BIZDEN DEDIGI AMERİKAN OYUNUNU GORMEK SASIRTMADI BENI ILERLEYEN GUNLERI IYI IZLEYIN BAKALIM HANGI MUSLUMANLARA EZIYET EDECEKLER. bu kafirler.
https://twitter.com/ALAMAWI/status/742064532936380417

Ebu Selman et-Turkî Çevrimdışı

Ebu Selman et-Turkî

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Hadis inkarcısı ve mezhepsiz olarak tanınmaya sinir oluyorum. Allah'ın laneti haksız yere Müslümanlara iftira atanların üzerine olsun.

S Çevrimdışı

simurg

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Kadir inanır bir hısmının evine gider Hısmının adamı sorar
Adam:Kimsin
Kadir:Ben Kadir
Adam:eeee
Kadir:Söyle o patronuna ben geldim
Adam:Hangi kadir?
Kadir: DELİ KADİR ULAAAYYYNNN

sonra Kadir İnanır ortalığı yıkıp savurur..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Ana Sayfa Alt