Duyuru Sitede Herhangi Bir Hata Alanlar Buraya

Esad

Üye
Üye
aleykum selam ahi burada ne gibi hata var acaba? cerezleri kabul ettiginizde site düzelmedi mi?
Akhi çerezleri kabul etmek için bir seçenek görünmüyor sadece bu yazı geliyor sayfayı yenileyince de bu şekilde kalıyor. Https olarak girince sorun olmuyor ama direk islam-tr.org yazınca BAZEN böyle hata veriyor. şuan vermedi mesela ama ben belki bilinmesi gerekir diye haber etmek için yazdım, yoksa bir sorun teşkil etmedi şimdiye kadar.

Abdulmuizz Fida

فَاسْتَقِمْ كَمَا أُمِرْتَ
Yönetici
Admin
Frm. Yöneticisi
Akhi çerezleri kabul etmek için bir seçenek görünmüyor sadece bu yazı geliyor sayfayı yenileyince de bu şekilde kalıyor. Https olarak girince sorun olmuyor ama direk islam-tr.org yazınca BAZEN böyle hata veriyor. şuan vermedi mesela ama ben belki bilinmesi gerekir diye haber etmek için yazdım, yoksa bir sorun teşkil etmedi şimdiye kadar.
Siteden çıkış yap, tekrar üye adın ve şifre ile girince çerezleri kabul etmeyle ilgili bildirim çıkması lazım.

AbdulMuhyi

Aktif Üye
Üye
Video yüklerken "yüklenilen dosya izin verilen uzantıları kapsamıyor" hatası alıyorum. Hangi uzantılı videoları yükleyebilirim

Ummu Aişe

حسبي الله ونعم الوكيل
Admin
Bazi konularda yorum yapma kismim acik bazilarinda degil.Yardiminizi rica ederim.
Ornegin; asagidaki konuda, yetki yok diye cevap veremiyorum.
(Cikan msj;Buraya yanıt vermek için yeterli yetkiniz yok.)

Belki de baska arkadaslarda da vardir ayni sorun, cunku kimse yorum yazmamis

Burada linkini verdiğiniz konunun bulunduğu bölümde, sadece "konuyu açan üye" ve "yöneticilerin" yazma izni bulunmakta; geri kalan bölümlerde 100 mesaj üzeri tüm üyelerde kısıt bulunmamaktadır.

Bu bölümle ilgili duyurumuz:

Sena Farisi

لَا تَقْنَطُوا مِن رَّحْمَةِ اللَّهِ
Süper Moderatör
Üye
Burada linkini verdiğiniz konunun bulunduğu bölümde, sadece "konuyu açan üye" ve "yöneticilerin" yazma izni bulunmakta; geri kalan bölümlerde 100 mesaj üzeri tüm üyelerde kısıt bulunmamaktadır.

Abla yöneticilerde yazamıyor sadece adminler :)

asliaral

Aktif Üye
Üye

Tesekkurler

eL_Muhacir

İlimsiz mucahid katil,cihadsız alim belam olur.
Yönetici
Frm. Yöneticisi
Üst Alt