Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Duyuru Sitede Herhangi Bir Hata Alanlar Buraya

eL_Muhacir Çevrimdışı

eL_Muhacir

İlimsiz Mucâhid, kâtil; Cihâdsız âlim, belâm olur
Frm. Yöneticisi
Anasayfaya tıklayınca kitap sitesine atıyor

Esad Çevrimdışı

Esad

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Dün akşam 19 gibi site kapalı gibi hata vermişti. 21:00 civarı otomatik https://kitap.islam-tr.org/ yönlendiriyordu. Sonra internet explorer dan denediğimde normal giriş sağladım. şimdi de chrome dan deneyince otomatik yine https://kitap.islam-tr.org/ sitesine yönlendirdi ama geçmişi silince problem çözüldü çok şükür.
Bu arada siteye hiç giremediğim anda farkettim ki diğer sosyal paylaşım sitelerinde nerdeyse hiçbir şey güncel değil ve bianda tüm irtibatımız kopabilir Allah korusun. Bunun bir şekilde bir alternatifi olmalı gerek diye düşünüyorum.

Ayrıca şuanda (08.04.2019 saat 10:11) https://kitap.islam-tr.org/ ye girmeye çalıştığımda şu hatayı alıyorum hem chrome da hem de explorerde :
hata.png

Ebu_musab Çevrimdışı

Ebu_musab

Üye
İslam-TR Üyesi
Dün öğlenden bu yana mobilde bende de aynı sorun var siteye ne zaman girmek istesem kitap.islamtr ye yönlendiriyor bilgisayardan girebiliyorum ancak

A Çevrimdışı

asliar

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Selamun Aleykum.

Ben mobilden giriyorum ve bir sorun goremedim ancak ozel mesaj kismindan mesaj gonderme kalkti mi acaba?Cunku bende oyle bir menu gelmiyor artik.Bir uyeyi secerek denedigimde de ayni sekilde..

Ummu Aişe Çevrimdışı

Ummu Aişe

حسبي الله ونعم الوكيل
Site Emektarı
KAYA Çevrimdışı

KAYA

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Sabah siteye giriş olmuyordu bilginize

KAYA Çevrimdışı

KAYA

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Ömer2 Çevrimdışı

Ömer2

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
19,04,2019 gecesınden 20,04,2019 sabahına kadar sıteye hıcbırsekılde erısemedım.
WEb sayfasını bulunamıyor hatası vardı.
Sanırım server kaynaklı bu problem
bu ara cokca artmaya basladı.

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
19,04,2019 gecesınden 20,04,2019 sabahına kadar sıteye hıcbırsekılde erısemedım.
WEb sayfasını bulunamıyor hatası vardı.
Sanırım server kaynaklı bu problem
bu ara cokca artmaya basladı.

ahi tarihler dogru mu? suan gece yarisi degil mi

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
Arkadaslar sorunun nedenini biliyorum nicin oldugunu suan tedbir amacli buraya yazmiyorum ama Allahin izniyle kontrol bizde.

Sizlere tesekkür ediyorum en ufak olarak algiladiginiz sorun olsa da ve biz bunu biliyor isek de siz yine de buraya hata kayitlarini yaziniz. Cünkü kapanmanin bir cok nedeni olabiliyor. Server kaynakli, veri merkezli kaynakli, script hatasi kaynakli, hack kaynakli, virüs kaynakli vs gibi bir cok neden var suan gözlemlerimize göre buldugumuz sorunlari biliyoruz lakin siz yine de yazinki bilmedigimiz bir sorun kaynagini görürsek müdahale edebilelim.

Buradan tekrardan hata gördüklerinde yazan kardeslerime tesekkür ediyorum ve yine diyorum ki yine en ufak hata alirsaniz saati ve dakika süresi ve varsa ekran kaydi ( resim ya da anlatim) olursa cok makbule gecerler.

eL_Muhacir Çevrimdışı

eL_Muhacir

Frm. Yöneticisi
Selamunaleykum hacım

Forum banner kısmı telefonlar için küçüldü mesaj yazma kısmı da keza öyle çok iyi oldu lakin konu açan üyelerin mesajları ve kategori bölümlerin yazıları yukarıdan aşağıya doğru yazıyor oda düzeltilse iyi olur

Ayrıca google arama butonu da iyi çalışıyor linkler net uzantısı olduğu için yönlendirme yapmıyor

eL_Muhacir Çevrimdışı

eL_Muhacir

Frm. Yöneticisi
Screenshot_2019-06-11-12-43-36.png

Screenshot_2019-06-11-12-45-31.png
Screenshot_2019-06-11-12-45-25.png

Abdullahetturki Çevrimdışı

Abdullahetturki

Üye
İslam-TR Üyesi
Mobilden giriyorum sayfa deli tilki gibi. Bir küçülüp bir büyüyor. Anca masaüstü görünüm de kullanabiliyorum. Sebebi nedir bilen varsa aydınlatsın.

Üst Ana Sayfa Alt