Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Duyuru Sitede Herhangi Bir Hata Alanlar Buraya

eL_Muhacir Çevrimdışı

eL_Muhacir

İlimsiz Mucâhid, kâtil; Cihâdsız âlim, belâm olur
Frm. Yöneticisi
eL_Muhacir Çevrimdışı

eL_Muhacir

Frm. Yöneticisi
eL_Muhacir Çevrimdışı

eL_Muhacir

Frm. Yöneticisi
o konuda bir yaniti var, ekran kaydi cekebilir mi cünkü yazamamasi icin bir engel göremedim.

Screenshot_2023-05-23-00-07-36-617_com.android.chrome.jpg

eL_Muhacir Çevrimdışı

eL_Muhacir

Frm. Yöneticisi
Peki o görsel nasıl güncellenir ? :)

labirent Çevrimdışı

labirent

İyi Bilinen Üye
Moderatör
Peki o görsel nasıl güncellenir ? :)

o görseli bulmak pek mümkün değil, webarchive e bakmak lazım. bulursam yerine koyarım.
kırık görseli kaldırdım sayfadan. şu an yorum yapılamayan konu başlığı düzelmiş olmalı. sayfa tam yüklenemediği için yorum kutucuğu açılmıyordu. sorun bundan kaynaklanıyordu.
--
webarchive den kayıp görseli bulup ekledim.

Son düzenleme:
أهل الحديث Çevrimdışı

أهل الحديث

لا إله إلا الله
Moderatör
o konuda bir yaniti var, ekran kaydi cekebilir mi cünkü yazamamasi icin bir engel göremedim.
Ekli dosyayı görüntüle 30599

ahi sayfa geç yükleniyor. yorum ekranı o yüzden açılmıyor olabilir. sayfanın geç yüklenmesinin sebebi işaretlediğim linkteki kayıp görsel sanırım.
Hayır, konu kilitlenmiş olarak gözüküyor.

30601

Şu an bulamadım ama geçen gün Soru-Cevap bölümünde bir konuya denk gelmiştim. Biri soru sormuş ancak hiç kimse cevap vermeden konu kilitlenmiş olarak gözüküyordu. Tekfir ile ilgili bir konu olduğu için fitne çıkmasın diye kilitlenmiştir sandım, önemsemedim. Ama iş öyle değil gibi. Bazı konular kendi kendine kilitleniyor.

Son düzenleme:
Alketa Çevrimdışı

Alketa

2024 Resmi Kitap Sponsoru
İslam-TR Üyesi
o görseli bulmak pek mümkün değil, webarchive e bakmak lazım. bulursam yerine koyarım.
kırık görseli kaldırdım sayfadan. şu an yorum yapılamayan konu başlığı düzelmiş olmalı. sayfa tam yüklenemediği için yorum kutucuğu açılmıyordu. sorun bundan kaynaklanıyordu.
--
webarchive den kayıp görseli bulup ekledim.

benim de evvelden demek istedigim buydu
cevap yaz butonu var ama yazamiyorsun
ama dedigin gibi sayfa gec yuklendiginden oluyormus demek ki.

Alketa Çevrimdışı

Alketa

İslam-TR Üyesi
Hayır, konu kilitlenmiş olarak gözüküyor.

Ekli dosyayı görüntüle 30601

Şu an bulamadım ama geçen gün Soru-Cevap bölümünde bir konuya denk gelmiştim. Biri soru sormuş ancak hiç kimse cevap vermeden konu kilitlenmiş olarak gözüküyordu. Tekfir ile ilgili bir konu olduğu için fitne çıkmasın diye kilitlenmiştir sandım, önemsemedim. Ama iş öyle değil gibi. Bazı konular kendi kendine kilitleniyor.

bu yazi direkt boyle mi cikiyor sende
yoksa cevap yaz kismina tikladigin zaman mi
bende yorum sayfasi kapali cevap yaz kismi varken ona bastigimda boyle bir sey cikiyordu.

أهل الحديث Çevrimdışı

أهل الحديث

لا إله إلا الله
Moderatör
bu yazi direkt boyle mi cikiyor sende
yoksa cevap yaz kismina tikladigin zaman mi
bende yorum sayfasi kapali cevap yaz kismi varken ona bastigimda boyle bir sey cikiyordu.
Evet, direkt böyle çıkıyor.

benim de evvelden demek istedigim buydu
cevap yaz butonu var ama yazamiyorsun
ama dedigin gibi sayfa gec yuklendiginden oluyormus demek ki.
Bu da oluyor bazen. Misal bir yazı yazıyorum ama daha tamamlamamışım, başka bir işim çıkmış. Sonra tekrar devam etmek için geldiğimde metin kutusu yok, sadece "Cevap Yaz" butonu gözüküyor ama sayfa geç yüklendiği için öyle oluyor. 3-5 saniye bekledikten sonra düzeliyor. Düzelmezse bile sayfayı yenileyince düzeliyor.

Ummu Aişe Çevrimdışı

Ummu Aişe

حسبي الله ونعم الوكيل
Site Emektarı
"Cevap yaz" butonu görünüyor ama cevap yazma alanı görünmüyorsa sayfa yüklenmesinde gecikme vardır, biraz bekleyince görünür olması büyük ihtimal.

"Yetkiniz yok" diyorsa, 100 mesaja kadar olan yeni üyeliklere hatırladığım kadarı ile "İslami Kavramlar" bölümündeki temel bölümlerde kısıt vardı. O bölümleri korumak adına, malum en önemli bölümler ve orada yazmak için kendini biraz ispatlamak gerekiyor. Ama konu açılabiliyordu, sadece yorum yazma kısıtı vardı.

أهل الحديث Çevrimdışı

أهل الحديث

لا إله إلا الله
Moderatör
"Cevap yaz" butonu görünüyor ama cevap yazma alanı görünmüyorsa sayfa yüklenmesinde gecikme vardır, biraz bekleyince görünür olması büyük ihtimal.

"Yetkiniz yok" diyorsa, 100 mesaja kadar olan yeni üyeliklere hatırladığım kadarı ile "İslami Kavramlar" bölümündeki temel bölümlerde kısıt vardı. O bölümleri korumak adına, malum en önemli bölümler ve orada yazmak için kendini biraz ispatlamak gerekiyor. Ama konu açılabiliyordu, sadece yorum yazma kısıtı vardı.
Ama o yazmak isteyen arkadaş, daha öncesinde yazmış. Hatta sitede yeni sanırım, daha öncesinde hiç mesajı yokmuş, ilk mesajını o konuya cevap olarak yazmış. Eğer öyle olsaydı, hiç yazamazdı.

Ummu Aişe Çevrimdışı

Ummu Aişe

حسبي الله ونعم الوكيل
Site Emektarı
Sitedeki bahsettiğim bu özellikler, sistem tarafından üyeliklere otomatik olarak tanımlanıyordu ve ilk üye olunduğunda ilk 24 saat sistem tarafından algılanmayabilir.

Tahminen o üyemiz de şu an o bölüme yazamıyordur, "yetkiniz yok" yazısı vardır. Yazabiliyorsa eğer artık sitedeki ayarlarda sorun var demektir )

أهل الحديث Çevrimdışı

أهل الحديث

لا إله إلا الله
Moderatör
Sitedeki bahsettiğim bu özellikler, sistem tarafından üyeliklere otomatik olarak tanımlanıyordu ve ilk üye olunduğunda ilk 24 saat sistem tarafından algılanmayabilir.

Tahminen o üyemiz de şu an o bölüme yazamıyordur, "yetkiniz yok" yazısı vardır. Yazabiliyorsa eğer artık sitedeki ayarlarda sorun var demektir )
Muhtemelen öyle.

Alketa Çevrimdışı

Alketa

İslam-TR Üyesi
yeni bir sey mi eklediniz.
diger basliklar da yok da
yeni acilan bir konuda ilk defa gordum konuyu goruntuleyenler sekmesini
basinca uyeler cikiyor

chrome_screenshot_1684874848447.png

أهل الحديث Çevrimdışı

أهل الحديث