Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Şu An Ihtiyacınız Olan En Önemli Şey Nedir??

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
C Çevrimdışı

cevan_pedayi2

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
ginger ' Alıntı:
karadeniz turuna çıkmıştım dondum elhamdulıllah...

kardeşlerimi çoookk ozledım :(

hoş geldiniz kardeşim sefalar getirdiniz bu kışta karadeniz turu elbet soğuktur geçerken bizim oralarada uğramışsınızdır kara denizin orta yerinden geçtiyseniz????

A Çevrimdışı

askım

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
Matematik sinavindan geldim... sonuc : :agliyorum

INshallah 5 almam da kenarindan siyirtirim...

deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
şuan acele 15.000$ a ihtiyacım var. aynı zamanda 20 tane kadar kalıpçı, 10 tane kadar demirci vee geriye kalan 150 tane işçiyi konrol edecek kadar zamana ihtiyacım var. benim adamlar delirmeye başladılar, her an aradan kaynatabilirler. bu yüzden birazcıkında duaya ihtiyacım var. :eek:hafalanoldum

deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
uzaylılara tebliğ ediyorum, namaz oruç diyorum. onlar kalkıyor bana tahrif edilmiş incil ev haç gösteriyor. bize bunları amerikalılar verdi diyor. bende basıyorum tokadı ve diyorumki amerikalılarda zaten akıl olsa müslüman olurlardı diyorum... sonra basıyom bir iki tokat daha. taaaki akılları yerine gelip müslüman olana kadar. :huhuuhuu daha sonra iman ediyorlar. onlara orada bir namaz kıldırıyom. ortalama85 galaksiden çeşitli uzaylı tiplerinden müridlerim geliyor. onlara imamlık yapıyom. sonra güneş doğmadanda sabah yatağıma ışınlanıyorum. annem beni sabah namazına uyandırmaya geldiğinde yatağımda buluyor... :huhuuhuu

V Çevrimdışı

vuslatım

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
bak yaa bide inandi o kadar olsam bu koltuk benı nasıl tasıyacak töbe töbe hem öle olsam nıye yemek ısteyım depomdan kullanırım :ihihih :ihihih :ihihih :ihihih :ihihih :ihihih :ihihih

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Ana Sayfa Alt