Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Şu An Ihtiyacınız Olan En Önemli Şey Nedir??

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
raba_84 Çevrimdışı

raba_84

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
:crycry :crycry :crycry :crycry :crycry :crycry
şuanda umrede çektiğim cd yi izliyorum.
RABBİM SEN HUZURUNA GELMEYİ YENİDEN NASİP ET
RABBİM SEN HUZURUNA YENİDEN NASİP ET :crycry :crycry :crycry :crycry :crycry :crycry

deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
hayırdır ahim... derin tefekkürlere daldın herhalde ::

deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
seni görünce benimde canım çekti şimdi, iyimi... :uykulu :uykulu :uykulu

raba_84 Çevrimdışı

raba_84

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
şuan ihtiyacım olan şey maden suyu :muhaha :muhaha :muhaha :muhaha :muhaha :muhaha

raba_84 Çevrimdışı

raba_84

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
:)sümeyye:) ' Alıntı:
sen bi geri dursana ahim herşeyi istiyon :huhuuhuu
:hahahaa :hahahaa :hahahaa :hahahaa
offff canım hiç ders çalışmak istemiyooooo :intifada :intifada

NeZnam Çevrimdışı

NeZnam

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
olmaz ben inşaatta çalışamam bunula ilgili babamın yasagı var bir ara inşaat mühendisliği seçecektir ülkenin birinde babam ilk duydugunda ne işin var inşaat tepelerinde eteğin takılacak düşeceksin demişti ondan olmaz ama tepesine çıkmadan yapılan bır ısın varsa yaparım

deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
inşaatın büro kısmıda var. hesap kitap ve çizim işleri.en azından birkaç proje çizdirirdik sana... ::

NeZnam Çevrimdışı

NeZnam

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
tamam o zaman olur ama şantiyede olacaklardan ben sorumlu degılım ona gore sonra ne yaptın buraya deme

deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
okadarda önemli değil ya... sadece bir iki kolonda basit bir hesaplama hatası yapsan 15-20 katlı binayı bir anda çökertirsin. altında kalanlarda eğitim zaiyatı olur ama en azından basit bir hata nedeniyle binanın başına neler gelebileceğini öğrenmiş olursun :melek

NeZnam Çevrimdışı

NeZnam

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
yok ya o kadarda degıl mılletın evı barkı cocugu falan var cık cık cık.gösterırsın nasıl yapılıyor hesaplaması falan sonra ogrenır yaparım ama planda hafıf degısıklıkler olabılır mesela senın bıraktıgın yerden sonra bına degısık olabılır.bu arada benım dersler ıngılızce bılıyorsun degıl mı hemde ta nerelerde

deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
farketmez. kullandığımız programlarda zaten ingilizce. sayısal kısmı zaten matematik dili... evrensel bir dil. her şey anlatılmakla da öğrenilmiyor. bazı konulara yorum katmak gerekiyor. bu yorumu yanlış yaptıkmı yine eğitim zaiyatı çıkıyor ortama... ozaman biz seni kestirmeden mimar yapalım. çiçekli, böcüklü binalar projelendir,yapım kısmınıda bana bırak. bu herkesin sağlığı için daha hayırlı olur herhalde ::

raba_84 Çevrimdışı

raba_84

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
deli ' Alıntı:
okadarda önemli değil ya... sadece bir iki kolonda basit bir hesaplama hatası yapsan 15-20 katlı binayı bir anda çökertirsin. altında kalanlarda eğitim zaiyatı olur ama en azından basit bir hata nedeniyle binanın başına neler gelebileceğini öğrenmiş olursun :melek
bizim binayı senmi yaptın ozaman yanlış hesap falan :şeytan :şeytan :şeytan

NeZnam Çevrimdışı

NeZnam

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
deli ' Alıntı:
farketmez. kullandığımız programlarda zaten ingilizce. sayısal kısmı zaten matematik dili... evrensel bir dil. her şey anlatılmakla da öğrenilmiyor. bazı konulara yorum katmak gerekiyor. bu yorumu yanlış yaptıkmı yine eğitim zaiyatı çıkıyor ortama... ozaman biz seni kestirmeden mimar yapalım. çiçekli, böcüklü binalar projelendir,yapım kısmınıda bana bırak. bu herkesin sağlığı için daha hayırlı olur herhalde ::
:cimcime1 tamam ben hemen işe baslıyayım sende bizim oralara git hadi ama birkaç haftadır savaş çıkma ıhtımalı cok yuksek dıkkatlı ol

deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
ne savaşı :bayıldım ben vazcaydım. :huhuuhuu eniyisimi kaldığım yerdeki şantiyemi bitirmeye devam edeyim :mısır

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Ana Sayfa Alt