Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Şu An Ihtiyacınız Olan En Önemli Şey Nedir??

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
NeZnam Çevrimdışı

NeZnam

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
hmmmmmm eee gözün aydın o zaman ama benim puanımı verme teklifim hala gecerli istersen hallederiz :)

hayalet Çevrimdışı

hayalet

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
:huhuuhuu su an neye ihtiyacimmi var su an gonlumdeki firtinalarin icimdeki atesleri sondurecek sizlerin duasina ihtiyacim var sizler gibi candan Allah icin varim diyen canlara ihtiyacim var kardeslerime ihtiyacim var su bitkinligimin bitmesine ihtiyacim var bu karisikliktan cikmaya ihtiyacim var var da var :sos

raba_84 Çevrimdışı

raba_84

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
yaa kilo almaya çalışırkenn 2 kilo vermişim yaa :agliyorum :agliyorum

NeZnam Çevrimdışı

NeZnam

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
gectik biz o fasli cancazim o kullanmis ise yaramiyormus diyetisyene gidiyor

awesome Çevrimdışı

awesome

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
hm ıyı osaman napım ama sende bılıosun mıttorm ve fınal donemınde yemek yemeyı unutsanların ısıne yarıo degılmı?

awesome Çevrimdışı

awesome

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
:üşüdümsen bana evet cok yıyosun sen mı demek ıstedın yoksa zaten .... :agliyorum :cimcime3

NeZnam Çevrimdışı

NeZnam

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
sen dedin ise yariyor degilmi diye bende evet dedim yalan mi?agla agla rahatlarsin

:)sümeyye:) Çevrimdışı

:)sümeyye:)

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
gözlerm yaşardı arkilerin diyaloglarından yaw neznam kıymetini bil teysemin zaten şimdiden ösledim bu arada teyse sende neznamın hatırlattırıp durmayın bana :üzgünüm

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Ana Sayfa Alt