Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Şu An Ihtiyacınız Olan En Önemli Şey Nedir??

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
NeZnam Çevrimdışı

NeZnam

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
ama hanı ben cızecektım sen yapacaktın ne varki savaş çıkarsa aldırırlar senı oradan hiç olmadı ben aldırırım

raba_84 Çevrimdışı

raba_84

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
deli ' Alıntı:
ne savaşı :bayıldım ben vazcaydım. :huhuuhuu eniyisimi kaldığım yerdeki şantiyemi bitirmeye devam edeyim :mısır
bizim kolonlar inceymişde güçlendirme yapılcak yanlış işlem falan yapmış olabilirsin herhalde :agliyorum :agliyorum

deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
ozaman kolonda güçlendirme yapalım :huhuuhuu ama evi bir kaçgün boşaltmanız lazım. biraz kırıp dökücem... ama istiyorsan pidza kulesi şeklinede çevirebilirim evi... ne dersin :huhuuhuu

raba_84 Çevrimdışı

raba_84

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
aman evi en kısa zamanda kurtaralımda kule mule kusur kalsın.
proje çıktıda bayındırlıktan falan imzaları bekliyoruz çokk uzun zamandır

deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
bina en alt katının içinden döşeme kırılır. kırılan döşemeden toprağa doğru çuazılır. kazılan o çukurların içerisine bina döşemesine bağlanacak temeller inşaa edilir. sonra döşeme eskisi gibi yenidsen yapılır...
ama bence en kolayı, binayı kriko yardımıyla kaldır, temeli binanın altına yerleştir. snrada binayı eski yerine tekrardan oturt.. :adamım

raba_84 Çevrimdışı

raba_84

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
ÖYLE Bİ YÖNTEMDEMİ VAR BİNAYI HAVAYA KALDIRIP :eek:hafalanoldum :eek:hafalanoldum :eek:hafalanoldum
HAZIR BİNAYI KALDIRMIŞKEN RADYA TEMELDE YAPABİLİRMİYİZ :hahahaa :hahahaa

deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
mecburen radye temel yapacaksınızda zaten. uzun iş. yıkıp yenisini yapsanız daha az yorulursunuz :lolipop

deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
binanın temeli sağlam olmadıktan sonra sen istediğin katta otur... zemin kata kadar varabilme ihtimaliniz var. :: dikkat et senin işaatçılar binayı yıkmasınlar :huhuuhuu bu iş bilmeyenlerin yapabileceği bir iş değil. maalesef piyasada b işle uğraşan bir sürüde bilmeyen var :huhuuhuu

raba_84 Çevrimdışı

raba_84

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
bilenleri bulucaz inşALLAH bizde hatta bulmuşlar galiba
şuan ihtiyacım olan güç kuvvet sabır yardım dua :crycry :crycry :crycry çocuk gelişimi EA1 den alıyodu EA2 YE GEÇMİŞ BEN BİRİ ZOR YAPIORUM İKİYİ NASIL YAPAYIM YAAA :agliyorum :agliyorum :agliyorum :agliyorum :üzgünüm

NeZnam Çevrimdışı

NeZnam

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
allah yardımcın olsun ben biraralar kazanmıştım istediğin bölümü gel yalvaralım ösym ye benim yerime oku bak sorunda çözülüyor(!)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Ana Sayfa Alt