Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Suudi kadınlar Işid'den ve Ebu Bekir el Bağdadi'den yardım istedi

Hilafet Sancağı Çevrimdışı

Hilafet Sancağı

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Suudi kadınlar IŞİD’den yardım istedi

Arap yarımadasındaki müslüman kadınlar, ABD ile paralel bir politika izleyen Suudi Arabistan rejimi hapishanelerindeki eşleri ve çocukları için bir yardım çağrısı videosu yayınladı. Yardım istenilen kişinin Irak Şam İslam Devleti lideri Ebu Bekir Bağdadi olması ise dikkat çekti.

Suud zindanlarında; eşleri, çocukları ve bayan akrabaları olan müslüman kadınlar IŞİD liderinden yardım istedi.
Yardım çağrısı yapan kadınlar, 6.000 dolayında müslümanı çeşitli operasyonlarla hapishanelerden kurtaran Ebu Bekir el-Bağdadi’ye şu mesajları verdi:
Cezira’nın müslüman kadınlarından Emirimiz Ebu Bekir Bağdadi’ye ve onun mücahidlerine sesimizi iletiyoruz!
Zalimlerin geceleri uzadı! Düşmanlarımızın saldırıları şiddetlendi!
Emirimiz Bağdadi! Barışçıl gösteriler zamanı bitti.
Ey Emirimiz sana sesleniyoruz! Susturucularla, patlayıcılarla operasyonlar ve bombalarla hapishane duvarlarını yıkman ve kapıları kırman için sana sesleniyoruz!
Ey Emirimiz! “Hiyle Kusayr” ölüm yurdunda! (hapishaneyi kast ediyor)
(Hiyle Kusayr meşhur Suudlu milyoner bacıdır. Kendisi mücahidlere para gönderdigi için senelerdir hapisde)
Ey Emirimiz! Evlatlarımızı duvarların arkasında öldürüldüler! (yani hapishane duvarları arkasında)
Ey Emirimiz! Cezira’nin müslüman kadınları, Suud tağutlarını kahru perişan eden gazvelerinizi bekliyor…

İşte o görüntüler:

BAZI SUUDİ MAHKUMLAR DAHA ÖNCE IŞİD’E SIĞINMIŞTI

Geçtiğimiz aylarsa Suud hapishanelerinden çıkan ve Irak Şam İslam Devleti (IŞİD) birliklerine hicret eden Suudi vatandaşları, hapishanede işkence ve kötü muamele gördüklerini belirtmişti.

Allah’a ve peygamber Muhammed’e (sav) defalarca kez hakaret edildiğini vurgulayan eski mahkumlar, Suud rejiminin yakında mağlup olacağını da belirtmişti.

İşte o görüntüler:

takvahaber

Üst Ana Sayfa Alt