Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Tasavvuf Hakkında Fetvalar ve Tasavvufun Kökeni

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
E Çevrimdışı

ebumuhammed

Üye
İslam-TR Üyesi
HaLiD BiN VeLiD ' Alıntı:
amin inş.. dua et o zaman bana da .. selametle

RABBİM SENİ FİRDEVS E GİRMENİ HAK EDECEK AMELLER İŞLEMEYE MUAFFAK KILSIN.amin

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
Konu belli bir müddet kilitli kalıcaktır.

Bilgilerinize...

P Çevrimdışı

polim

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
ben anlayamadım ehli sünnet iddasında bulunan bir insanın tasavvufla ne işi var bizim selefimiz olan sahabeden ve yahutta ictihad imamlarından tasavvufu met eden bir söz dahi yok bu meteryal budist akım müslümanı ne kadar bağlar akıllı olun kuran ve sünnet ortada bize kalan amel etmek 100 tane mutasavvuf al sor şirk nedir müşrik kimdir bitanesi bilmez onların şerrinden muhavvitleri şanı yüce rabbime sığındırırım

H Çevrimdışı

huseyncan

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
esselamünaleyküm ve rahmetullah

piyasada mevcu ve popüler olan tarikatlar hakında bilgi edinmek isteyen kardeşlere ferit aydının eserlerini okumasını tavsiye ediyorum

H Çevrimdışı

haktanyana

Üyeliği İptal Edildi
Banned
esselamünaleyküm ve rahmetullah

piyasada mevcu ve popüler olan tarikatlar hakında bilgi edinmek isteyen kardeşlere ferit aydının eserlerini okumasını tavsiye ediyorum

Hüseyincan kardeş. aranıza yeni katıldım konu ilgimi çekti mevzuya katlımak istedim;
Af edersiniz Bahsi geçen yazar tasavvuf düşmanı mı yoksa hakk ve hakikıkate göre mi yazıyor.

selsebil Çevrimdışı

selsebil

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Hüseyincan kardeş. aranıza yeni katıldım konu ilgimi çekti mevzuya katlımak istedim;
Af edersiniz Bahsi geçen yazar tasavvuf düşmanı mı yoksa hakk ve hakikıkate göre mi yazıyor.
ferit aydın eski bi tasavvufçu.düşman demiyelim ama şuan tasavvufa karşı.

H Çevrimdışı

haktanyana

Üyeliği İptal Edildi
Banned
ferit aydın eski bi tasavvufçu.düşman demiyelim ama şuan tasavvufa karşı.

Sitenize girer girmez karşımıza bir tarikat düşmanı çıktı. vidyoyu seyrettim ve çok hayret ettim.
Bu adam belli ki rand peşinde, kendine güzel bir pazar bulmuş kitaplarının reklamını da güzel yapıyor.
yaptığı yorumlarla mübarek tasavvuf yolunu budisterle aynı gösteriyor.
yaptığı iftiraların Ahirette hesabını versin cezasını bulsun İnşaallah.

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
Sitenize girer girmez karşımıza bir tarikat düşmanı çıktı. vidyoyu seyrettim ve çok hayret ettim.
Bu adam belli ki rand peşinde, kendine güzel bir pazar bulmuş kitaplarının reklamını da güzel yapıyor.
yaptığı yorumlarla mübarek tasavvuf yolunu budisterle aynı gösteriyor.
yaptığı iftiraların Ahirette hesabını versin cezasını bulsun İnşaallah.

Bizimde şunumu dememiz lazım, cevaplara bakar bakmaz siteye yine akıldan yoksun,sapkın biri mi gelmiş dememiz lazım?

Sokak ağzı ile eleştiriler malesef siteden uzaklaştırılma sebebidir. Bir konu hakkında münazara edecekseniz bunu usûlune göre yapmayı öğreneceksiniz. Aksi halde başka forumlarda kendinizi tatmin edin. Burası ringonun ahırı değil.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Ana Sayfa Alt