Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Soru Teyemmüm Abdesti Nasıl Alınır?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
N Çevrimdışı

NadirYusifov

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
Selam Aleyküm. Bende Soğuk algınlığım var. Suyla abdest alamıyorum çok üşüyorum ve ilaç kulanıyorum soğuk algınlığıma karşı ve çok karın ağrıları oluyor ve bana teyemmüm ile abdest al dediler.
Ne kadara kadar teyemmüm abdesti alıcam ve niyet konusunda çok tereddüd ediyorum nasıl niyet edicem diye
Allah razı olsun

Abdulmuizz Fida Çevrimdışı

Abdulmuizz Fida

فَاسْتَقِمْ كَمَا أُمِرْتَ
Admin
Konu Kilitlendi!

Selamun aleykum kardeşim
Forumda konu açarken ve özellikle soru sorarken konuların onaylanmasına mani kurallar söz konusu. Bunları öğrenmen ve ona göre dikkat ederek açman gerekiyor.
Misal ;
Konuyu bölümlerine açınız. Soru bölümü 2 tanedir forumda. Bir tanesine yönetim delillerle cevab verirken, diğerine isteyen üye yazabilmektedir. Sen seçersin.
Soru sormuyorsan istediğin bölüme ilgili konunu açabilirsin.
Sorunun veya konuların baş harflerini büyük harfle yazarak açarsın. Soru ise, soruyu özetleyecek şekilde soru işareti ile bitecek şekilde konu başlığını yazarsın. Aşağıya da konuyu yazarsın.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Ana Sayfa Alt